29 stycznia 2017, 15:20:46 - bartekwr9
Debiut Oskara Zawady w Karlsruhe

Oskar Zawada zadebiutował w barwach Karlsruher SC w wygranym 3-2 (0-0) meczu 18. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z DSC Arminia Bielefeld. 20-letni napastnik rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a w 89. minucie wszedł w miejsce Dimítrisa Diamantákosa.

29 stycznia 2017, 13:30 - Karlsruhe (Wildparkstadion)
Karlsruher SC 3-2 DSC Arminia Bielefeld
Jordi Figueras 63, Dennis Kempe 66, Erwin Hoffer 82 - Fabian Klos 51, Tom Schütz 68

żółte kartki: Charálabos Mavrías - Michael Görlitz, Manuel Junglas, Sören Brandy.

sędziował: Alexander Sather (Saksonia).
widzów: 13 145.

W drużynie gości spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczął Tomasz Hołota. Polak na boisku pojawił się w 78. minucie, kiedy zmienił Manuela Junglasa.

Karlsruhe z dorobkiem 17 punktów zajmuje piętnaste miejsce w tabeli ligowej, zaś Arminia z trzema "oczkami" mniej znajduje się na przedostatniej, siedemnastej pozycji.

ja29 - 29 stycznia 2017, 15:29:29 - *.play-internet.pl
no i ładnie,nadzieja polskiej pilki,wielki talent,wie ktos jak zagrał?

^ja29 - 29 stycznia 2017, 15:36:36 - *.106.191.82
A jak miał zagrać wchodząc w 89 minucie?

mr - 29 stycznia 2017, 15:45:44 - *.telpol.net.pl
Wszedł w 89 minucie, więc zagrał to spore nadużycie. Po prostu pojawił się na boisku na kilka sekund.

LEO - 29 stycznia 2017, 16:43:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najtrudniej zadebiutować potem już będzie lepiej
Brawo Oskar

rafalski - 29 stycznia 2017, 17:34:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak najszybciej powinien wrócić do
Polski Lech,Pogoń,Piast,Łęczna bo może być z tego jego gry w Bundes lipa Zależy jaki tam trener jest

pipo - 29 stycznia 2017, 17:34:59 - *.dynamic.chello.pl
@ja29
Słyszałem, że został zawodnikiem meczu

wujek - 29 stycznia 2017, 19:04:16 - *.zalewo.nortis.pl
pipko....cos mi sie wydaje ze nie lubisz chłopaka..widząc co jakis czas twoje komenty...moze jakiś nie spełniony piłkarzyk z ciebie?...:P....lub zawistny kolega?////zagrał czyli wszedł..przywitac sie z kibicami...miło jak wykrzyczeli oskara nazwisko....:P....pozdrawiam..

se - 29 stycznia 2017, 21:28:21 - *.dynamic.chello.pl
dobry napastnik, ale goli nie strzela.

maniek79ru - 30 stycznia 2017, 8:53:52 - *.246.155.65.rev.vline.pl
Jak zagrał? Podobno przez cały mecz żywiołowy,reagował na każde dobre podanie od 89 minuty kiedy się podniósł z ławki do zmiany to troszkę słabszy