29 stycznia 2017, 16:21:49 - dyrovski
Wygrana Ajaxu w lidze

AFC Ajax, który jest rywalem Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy, wygrał u siebie z HFC ADO Den Haag 3-0 (2-0) w meczu 20. kolejki holenderskiej Eredivisie.

29 stycznia 2017, 14:30 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 3-0 HFC ADO Den Haag
Hakim Ziyech 11, Lasse Schöne 34, Kasper Dolberg 76

Ajax: 24. André Onana - 3. Joël Veltman, 5. Dávinson Sánchez, 26. Nick Viergever, 8. Daley Sinkgraven - 10. Davy Klaassen, 20. Lasse Schöne, 22. Hakim Ziyech (78, 30. Donny van de Beek) - 45. Justin Kluivert (78, 19. Mateo Cassierra), 25. Kasper Dolberg, 11. Amin Younes.

żółte kartki: Tom Beugelsdijk, Ernestas Šetkus (Den Haag).

sędziował: Bas Nijhuis (Enschede).
widzów: 49 552.

Ajax jest drugi w tabeli z 46 punktami na koncie.

Legia zagra z Ajaxem 16 lutego o 21:05 w Warszawie i tydzień później o 19:00 w Amsterdamie.

afca - 29 stycznia 2017, 16:28:17 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Legia szanse na ogranie Ajaxu na pewno ma, ale Holendrzy są jeszcze mocniejsi niż w 2015. Dolberg wcale nie jest słabszy od Milika.

afca - 29 stycznia 2017, 16:30:25 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Legia na pewno ma szanse na ogranie Ajaxu, ale Holendrzy są jeszcze mocniejszą ekipą niż w 2015. Dolberg w niczym nie ustępuje Milikowi, gdy ten grał w amsterdamie

erni80 - 29 stycznia 2017, 17:50:56 - *.toya.net.pl
ogladałem mecz w porównaniu do wczorajszego legii ajax trzy razy szybszy jak pisałem wcześniej u siebie remis na wyjeśdzie porazka

kibic - 29 stycznia 2017, 18:39:14 - *.mlawa.vectranet.pl
Legia na swoje życzenie w tej chwili nie ma szans na ogranie Ajaksu i wygrania naszej ligi bo nie ma napastnika no i stara się załatać dziurę w ataku pomocnikami lub zawodnikami z promocji którzy potrzebują czasu albo ściąga Nagiego nie pozbywa się Aleksandrowa Vako czy Hamalainena a Polaka Kucharczyka a Nagi jest słabszy

D3 - 29 stycznia 2017, 19:06:34 - *.dynamic.mm.pl
Jak na moje Legia nie ma absolutnie żadnych szans na ogranie Ajaxu. Holenderski klub już będzie ograny po zimowej przerwie w meczach o stawkę, a Legia ma tylko sparingi, które w dodatku wyglądają wręcz beznadziejnie. Brak ofensywy w drużynie Mistrza Polski, Ajax silniejszy niż wtedy, gdy Legia grała z nim poprzednio. Niestety na chwilę obecną mizernie to wygląda.

Hanys - 29 stycznia 2017, 19:31:26 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe że nikt z polskich możnych klubów Legia ,Lech lub Lechia nie chcę sprowadzić Prejuca Nakoulmy, obecnie jest chyba bez klubu a byłby wielkim wzmocnieniem!!

qwe - 29 stycznia 2017, 20:24:46 - *.dynamic.chello.pl
Skoro Milik dawał sobie świetnie radę w Ajaxie, to Legia powinna bez problemu wygrać z Ajaxem.
@Hanys - Prezes teraz Nakulmia bramki w PNA

Bart - 29 stycznia 2017, 22:28:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mam nadzieję, że młody Kluivert odpali w meczach właśnie z legią

Hanys - 29 stycznia 2017, 22:52:57 - *.dynamic.chello.pl
qwe--właśnie oglądam mecze z PNA i jest w super formie a jest bez klubuLegię stać na niego a nie jakiś Chukwu ,Nakoulma jest lepszy niż Nikolić lub Prijović

chory - 29 stycznia 2017, 23:50:03 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Niestety ale poziom jaki zaprezentował dziś Ajax, jest w tym momencie nieosiągalny dla Legii. Wysoki wynik z Den Haag, mógł być jeszcze bardziej okazały. W zasadzie bramkarz i obrońcy Ajaxu mogli wziąć sobie wolne...Całkowita dominacja przez 90 minut. Poza tym młody Kluivert, Dolberg, będą nie do zatrzymania dla Czerwińskiego i Dąbrowskiego z całym szacunkiem dla nich. Kiepsko widzę szansę warszawskiej jedenastki.

Yuri - 30 stycznia 2017, 11:13:24 - *.dynamic.chello.pl
Do kibiców Legii. Jak tam u was z biletami na Ajax ???

Eh - 30 stycznia 2017, 21:48:42 - *.dynamic.chello.pl