31 stycznia 2017, 20:58:53 - euzi
Przemysław Trytko piłkarzem Arki

Przemysław Trytko podpisał obowiązujący do końca czerwca kontrakt z Arką Gdynia.

29-letni napastnik wraca do klubu, który reprezentował ostatnio w sezonie 2009/10. Zeszły rok Trytko spędził w kazachskim FK Atyrau - w 28 meczach tamtejszej ekstraklasy strzelił siedem goli.

CK - 31 stycznia 2017, 21:14:47 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Hahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!! Współczuje! Ale 2-3 bramki na sezon jak w Kielcach będą

Paweł - 31 stycznia 2017, 21:22:44 - *.146.19.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Witaj Przemek, powodzenia i oby jak najdłużej w Arce!

dzl - 31 stycznia 2017, 21:23:04 - *.91-127-227.t-com.sk
I fajnie.Powodzenia Przemek.TAG

pipi - 31 stycznia 2017, 21:31:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ołł fag...!!!
Jo1.

MS - 31 stycznia 2017, 21:40:39 - *.dynamic.chello.pl
DO REDAKCJI Podpisal do konca czerwca... ale przyszlego roku !

TAG - 31 stycznia 2017, 22:09:37 - *.60.141.250
MS - 31 stycznia 2017, 21:40:39 - 89-71-51-191.dynamic.chello.pl
????Podpisał kontrakt do 30.06.2017!!!

Jogi 55 - 31 stycznia 2017, 22:30:50 - *.dynamic.mm.pl
Do 30 czerwca 2017

Smuda - 31 stycznia 2017, 23:16:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Abbott i Trytko - atak na finał Ligi Mistrzów !!!

Oks Odra - 31 stycznia 2017, 23:42:05 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Rak polskiej piłki dalej działa.Gościu drewnianyże w Kazachstanie go nie chcieli i znajduje kolejny naiwny klub,który będzie mu placił niezłe pieniądze.I jak ta piłka ma wyjść z bagna???

BKS - 31 stycznia 2017, 23:44:38 - *.dynamic.chello.pl
Czekamy na derby na Energa arena, będzie "ciepło" przywitany

viking - 1 lutego 2017, 8:34:24 - *.static.ip.netia.com.pl
bks on na wasze przywitania kładzie wał.Ale z przyjemnością odpłaci się dwoma bramkami.

BI - 1 lutego 2017, 10:12:23 - *.ccp.pl (unknown)
@goblin:
Jutro Matki Boskiej Gromnicznej. Może się przyda w rozbieraniu choinek ;)
A to nie on kiedyś śpiewał, kto rządzi w Trójmieście?

LEO - 1 lutego 2017, 16:49:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witaj w domu Przemek

Kibic - 1 lutego 2017, 18:59:43 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Witaj Tryto. To jest zawodnik a nie jakies pseudogwiazdy najemnicy typu łyse pajszony czy inne kuśtyki. W Lechii z klubem utozsamia sie tylko Walduś Wisniewski i Bąk ale oni nie grają.Reszta to za kase mogłaby jutro do Arki przejsc, zwykli najemnicy. W Arce taki Sobieraj czy Nalepa Marcus Formella Bozok Trytko Marcjanik Szwoch Stolc czy kibic Arki od małego z Rumi czyli Siemaszko i inni czy cała kadra trenerska z Nitkiem na czele za Arką ida w ogień.