1 lutego 2017, 22:35:10 - Gladki
Gol Krystiana Nowaka

Krystian Nowak strzelił gola dla Heart of Midlothian FC, a jego drużyna wygrała w meczu 23. kolejki szkockiej Premiership z Rangers FC 4-1 (1-1). Dla Polaka było to pierwsze trafienie w rozgrywkach.

1 lutego 2017, 20:45 - Edynburg (Tynecastle Stadium)
Heart of Midlothian FC 4-1 Rangers FC
Krystian Nowak 4, Jamie Walker 49, 63, Don Cowie 54 - Emerson Hyndman 36

żółte kartki: Andraž Struna, Krystian Nowak - Clint Hill.

sędziował: Kevin Clancy.
widzów: 16 570.

Nowak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie gospodarzy i został zmieniony w 71. minucie przez Tássosa Avlonítisa, zaś całe spotkanie w barwach Hearts rozegrał były piłkarz Cracovii Andraž Struna. Poza składem Hearts znalazł się natomiast były gracz Lecha Poznań Arnaud Sutchuin-Djoum, który przebywa na Pucharze Narodów Afryki.

Heart of Midlothian FC zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów.

Pilwhoo - 1 lutego 2017, 22:45:03 - *.dynamic.chello.pl
No proszę! I jeszcze Struna!

hail - 1 lutego 2017, 22:50:09 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Tymczasem Rangersi mają już 25 punktów straty do Celtiku. Ciekawe ile jeszcze czasu potrzeba żeby mogli z nimi rywalizować łeb w łeb.

KCH - 1 lutego 2017, 22:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W sumie i tak należy się szacunek że co roku awansowali i w tym sezonie już są znowu po kilku latach Old Firm Derby. Grudniowy mecz jak na szkockie realia był bardzo dobry.

SK64GKS - 1 lutego 2017, 23:28:52 - *.as43234.net
do KHC...co roku awansowali? nie bardzo... dwa lata spedzili w championship a co do szacunku to niestety sie im nie nalezy za te wszystkie oszustwa finansowe HH

Celtic - 1 lutego 2017, 23:59:34 - *.toya.net.pl
Rangersi na tarczy - miły widok!

Gosc - 2 lutego 2017, 0:54:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A pamietam jak z krystianem gralwm w kadrze wojewodztwa kiedy to bylo

klin - 2 lutego 2017, 6:51:50 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Go go Power Rangers. Jeszcze Celtic pooglæda plecy Rangersów, stopniowo i etapami w górę! A dla naszego rodaka brawa za bramkę.

mietek - 2 lutego 2017, 8:04:09 - *.8.105.71
@SK64GKS: To nie były oszustwa finansowe, tylko życie ponad stan. Mniej więcej coś w stylu "nikt nie da ci więcej, niż ci Widzew obieca" - tylko na znacznie większą skalę. A potem, jak przedstawili plan restrukturyzacji i naprawy swoich finansów, to Celtic się nie zgodził na danie im drugiej szansy, byle się pozbyć rywala najprostszym sposobem. Więc teraz mają, co chcieli - parodystycznie słabą ligę.

Opos - 2 lutego 2017, 8:39:27 - *.dsl.dynamic.simnet.is
To jakis syn Piotra ? Nie znam czlowieka, ale podziwiam, gra w Szkocji, na mecze przychodzi wiecej ludzi niz w calej kolejce ekstraklasy. Pozazdroscic.

@mietek - 2 lutego 2017, 10:04:35 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Mietek - co ty bredzisz, przecież Celtic zagłosował za pozostaniem Rangersów w lidze...

JG - 2 lutego 2017, 10:15:28 - *.144.rev.vline.pl
Szczerze powiem ze bardziej przereklamowanego grajka dawno nie oglądałem. Rasowy KORNIK

Witkowski - 2 lutego 2017, 10:18:52 - *.compower.pl
@mietek
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będą zmuszeni prosić o trzecią szansę...

do opos - 2 lutego 2017, 13:01:54 - *.aerostrada.com.pl
Ty chyba już dawno w Polsce nie byłeś, chyba miałeś na myśli islandzką ekstraklasę.Spokojnie na samą Legię chodzi powyżej 20.000 ludzi.

wqerci - 2 lutego 2017, 14:39:18 - *.adsl.inetia.pl
No gimbusy on chyba sobie daje radę, teraz czas na was:
kott1 - 23 grudnia 2016, 22:44:44 - 188.146.91.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zła wiadomość: Heart of Midlothian spadek. Pewne info.
aro - 23 grudnia 2016, 22:54:38 - nat05.cf.lnet.pl
Gdzie ten człowiek w jakiejkolwiek drużynie się pojawi na boisku to ta drużyna przegrywa.
Kkk - 23 grudnia 2016, 23:16:24 - staticline-31-183-115-186.toya.net.pl
@aro haha dokladnie mocny menadzer go pcha gdzie tylko sie da ale przeznaczenia nie oszukasz... czlowiek porazka
sadownik - 24 grudnia 2016, 0:48:30 - avl82.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prowadząc 2-0 przegrali mecz 2-3, widać cudowną rękę Nowaka. Hears spadek.

LEO - 2 lutego 2017, 17:59:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl