4 lutego 2017, 15:45:40 - bartekwr9
Dwie bramki Jarosława Lindnera i gol André Deja

Jarosław Lindner strzelił dwie bramki, a André Dej jedną dla Sportfreunde Lotte w wygranym 3-0 (1-0) meczu 21. kolejki niemieckiej 3. Ligi z SV Wehen Wiesbaden. Lindner ma na koncie trzy ligowe trafienia, a Dej sześć.

4 lutego 2017, 14:00 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 0-3 Sportfreunde Lotte
Jarosław Lindner 17, 47, André Dej 76

żółte kartki: Jules Schwadorf, Manuel Schäffler, Kerem Bulut - Kevin Pires-Rodrigues.

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 1460.

Lindner rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, w 80. minucie zmienił go Luka Tankulić. Dej rozegrał cały mecz. Na ławce rezerwowych pozostał Patrick Schikowski. Cały mecz w Wehen zagrał David Blacha. Poza kadrą gospodarzy znalazł się kontuzjowany Sebastian Mrowca.

Wehen ma na koncie 21 punktów i zajmuje osiemnaste miejsce w lidze. Sportfreunde Lotte zajmuje szóste miejsce w tabeli z 31 punktami.

Seba - 4 lutego 2017, 16:12:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Redakcji: Dlaczego nie piszecie o bramkarzu Piasta Chęciny, który przeszedł do Leicester City ?

alojzy - 4 lutego 2017, 16:49:38 - *.oldnet.pl
nie piszą bo o tym nie wiedzą

@seba - 4 lutego 2017, 16:58:32 - *.dynamic.mm.pl
Piast Chęciny to A-klasa na tym portalu są tylko transery zespołów do 2 ligi. Tej informacji poszukaj na stronach o futbolu amatorskim.

LEO - 4 lutego 2017, 19:03:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jarek
Brawo Andre

Gauczan - 5 lutego 2017, 1:29:43 - *.centertel.pl
@@seba: chyba coś u Ciebie nie tak z logiką. Skoro przeszedł do klubu angielskiej ekstraklasy to nie ważne skąd, choćby i z C klasy. A po za tym tu są transfery do 3 ligi nie do 2

@Gauczan - 5 lutego 2017, 2:32:59 - *.beskidmedia.pl
Są transfery i do B klasy, jeśli zawodnik grał ostatnio w II lidze. A o Polakach za granicą 90minut pisze tylko, jeśli grają w seniorach w najwyższych klasach rozgrywkowych.

Gauczan - 5 lutego 2017, 3:07:13 - *.centertel.pl
@@Gauczan: co Ty pie...przysz za przeproszeniem? Jakich najwyższych klasach rozrywkowych?? Przynajmniej w dwóch najwyższych klasach a w przypadku topowej piątki lub czwórki lig to nawet w trzech najwyższych. Pierwszy raz na tym portalu?