4 lutego 2017, 17:22:39 - dyrovski
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu w zremisowanym 1-1 (1-1) spotkaniu 19. kolejki niemieckiej Bundesligi z Schalke. Dla reprezentanta Polski, który rozegrał cały mecz, to piętnaste ligowe trafienie.

4 lutego 2017, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 1-1 FC Schalke 04
Robert Lewandowski 9 - Naldo 13

żółte kartki: Javi Martínez - Nabil Bentaleb.

sędziował: Marco Fritz (Wirtembergia).
widzów: 75 000.

Bayern jest pierwszy w tabeli z 46 punktami na koncie.

sfm - 4 lutego 2017, 18:07:51 - *.dynamic.chello.pl
Dobijanie albo strzelaniez idealnych podań jest nudne chce zobaczyć kiwki minięcie minimum 3 obrońców i strzał ale to przerasta możliwości tego gracza (w pamięci mam mecz z Serbią gdzie Robert nawet nie biegał tylko truchtał i se czekał na podania, od tego czasu go znowu nie lubię) Jest leniwy na boisku.

:-) - 4 lutego 2017, 18:14:09 - *.146.24.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gol fajny, prócz tego jeszcze trafił w spojenie, ale ogólnie słaby mecz Bayernu, który do przerwy spokojnie mógł przegrywac 1-3. Na razie daleko tej drużynie do wysokiej formy.

:-) - 4 lutego 2017, 18:21:44 - *.146.24.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@sfm - jak chcesz zobaczyć mijanie po kilku przeciwników i wjeżdżanie z piłką do bramki, to musisz oglądać mecze Messiego - innym się to już zdarza znacznie rzadziej.
I w ogóle postudiuj trochę historię futbolu, a dowiesz się, że wśród wybitnych snajperów wielu nie miało dryblingu.
Ręce opadają od komentarzy tych "ekspertów" w bamboszach...

KCH - 4 lutego 2017, 18:39:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiepski ten Bayern ostatnio. Z drugiej strony to choć nie przepadam za Bawarczykami to wolę żeby oni zostali 5 raz z rzędu mistrzami niż ten twór RB Lipsk.

xyz - 4 lutego 2017, 18:51:38 - *.215.35.206
Haha na Guardiolę narzekali a wygrywał prawie wszystko, Carlo się podniecali a tu lipa, mistrzostwo wcale nie pewne a LM jeszcze dalej

pablo1910 - 4 lutego 2017, 19:14:09 - *.centertel.pl
Do sfm jak chcesz zobaczyć takie kiwki to zagraj w Fife.Nie ważne jak Robert strzela,ważne że w ostatnich latach dużo strzela.Messi i Ronaldo poza zasięgiem Lewego jeśli chodzi i drybling ale ogółem liczy się liczba goli w sezonie a w tym Lewy wiele nie obstaje.

LEO - 4 lutego 2017, 19:22:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl