5 lutego 2017, 16:52:43 - dyrovski
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski obronił rzut karny, a jego Empoli zremisowało u siebie z Torino 1-1 (1-1) w meczu 23. kolejki włoskiej Serie A. 25-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

5 lutego 2017, 15:00 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 1-1 Torino FC
Manuel Pucciarelli 45 - Andrea Belotti 11

żółte kartki: Rade Krunić, Omar El Kaddouri, Lewan Mczedlidze, Assane Dioussé, Giuseppe Bellusci, Federico Dimarco - Mirko Valdifiori, Daniele Baselli, Juan Iturbe, Joel Obi.

sędziował: Marco Di Bello.

W 55. minucie Iago Falqué (Torino) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

Empoli zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie.

sbn - 5 lutego 2017, 17:03:59 - *.dynamic.chello.pl
I co z tego jak puścił szmatę, słaby jest. Tak pompowanego bramkarzyny dawno nie było, nie tak dawno Empoli wygrywało z Atalantą 2-1 a skończyło się 2-3 właśnie przez fajtłapowatość Skorupskiego.

abcd - 5 lutego 2017, 17:07:13 - *.dynamic.chello.pl
O, następny specjalista. Proszę sprawdzić w internecie ile czystych kont w tym sezonie ma ten "pompowany" Skorupski.

mietek - 5 lutego 2017, 17:08:19 - *.8.105.71
@sbn: I pewnie dlatego w tym sezonie jest bramkarzem, który najczęściej ze wszystkich w lidze kończył mecze z czystym kontem.

eustahy66 - 5 lutego 2017, 17:14:21 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Widząc komentarze takich gości jak sbn to czasem na serio marzy mi sie aby PiS wyłączył internet w Polsce na jakiś czas. Każdemu wyjdzie to na dobre

Dominik - 5 lutego 2017, 17:15:42 - *.icpnet.pl
@sbn: Widziałeś chociaż tą bramkę ? Nie wiem jakim cudem miał to wybronić, wychodzenie do takiego dośrodkowania byłoby szaleństwem. Kraj pełen idiotów i pajacyków;)

kewiin - 5 lutego 2017, 17:23:10 - *.146.58.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@sbn czy tobie się sufit na głowe zwalił że takie głupoty wypisujesz ale po ip widać że musiało to być już dawno bo często takie bzdury piszesz.Lekarze w poniedziałek jeszcze nie strajkują to prośba żebyś się zapisał na wizytę.

liar - 5 lutego 2017, 17:57:24 - *.40.249.199.threembb.co.uk
Redakcjo, 'zróbta' coś z tymi hejtarami, poważnie. ludzie juz są tym zmęczeni. Skorpuski broni takie cuda w tym roku, ze za nazwanie go 'slabym' powinna byc kara walenia po pietach bambusem.

LEO - 5 lutego 2017, 18:07:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mogło być 0 puntów a tak przynajmniej jest jeden
Brawo Łukasz

relax - 5 lutego 2017, 18:21:33 - *.oxylion.net.pl
Jak to wolał Zieliński: "Pucia!"

klin - 5 lutego 2017, 18:47:31 - *.cable-modem.tkk.net.pl
"Słaby jest" napisał jakiś no name. Dobre.

stoch - 5 lutego 2017, 18:59:24 - *.free.aero2.net.pl
czemu nic nie piszecie o asystach Zielińskiego w meczu dwóch sosów do spaghetti?

michał - 5 lutego 2017, 19:25:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopaki, dajcie spokój, gość z pierwszego komentarza specjalnie troluje a Wy się dajecie wciągnąć.

dragon85po - 5 lutego 2017, 20:33:51 - *.icpnet.pl
"stoch" hehe leje z tych sosów

kris - 5 lutego 2017, 20:51:06 - *.96.219.138.neoplus.adsl.tpnet.pl
sbn - NIE MA bramkarza, który nie robiłby błędów! Skorupski prezentuje się bardzo solidnie i pierwsze słyszę, żeby ktoś go "pompował"...
Skorupski już powinien być brany do kadry zamiast Boruca na trzeciego bramkarza. Gwiazdorem wśród bramkarzy typu Neuer, De Gea, Courtois, Burki, Lloris, Buffon czy ten nowy Donarumma (czy jak mu tam) nie będzie, ale prezentuje dobry, solidny poziom.
I nic tylko życzyć mu dobrych meczów, czystych kont i tyle, ale zawsze to przyjemniej kogoś zdyskredytować, sprowadzić na swój poziom, nie?
A Łukaszowi niech się wiedzie jak najlepiej.

KSG - 5 lutego 2017, 22:06:27 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
Brawo Skorup.
Piłka jest okrągła bramki są dwie Łukasz Skorupski chwdp pozdrowienia Z Zabrza pewnie pamiętasz tą piosenke spiewano na Cracovii.

123 - 5 lutego 2017, 22:25:20 - *.069.c88.petrotel.pl
Panowie, gościu specjalnie puścił trolla w pierwszym komentarzu, a Wy łykacie jak młode pelikany. Olać takiego przegrywa życiowego i po sprawie.

marco - 6 lutego 2017, 10:22:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
panowie, po co odpowiadacie takim hejterom jak sbn? ;) przecież tylko o to im chodzi, karmienie trolla...

kawulok - 6 lutego 2017, 10:23:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do sbn: oj, zara ja cię napompuja. Oj bedzie cie d... bolała, łoj bedzie!

CY_nick - 6 lutego 2017, 17:40:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prowokacja jak prowokacja taka sobie, ale polew z internetowych Januszy to sbn ma w najlepsze

Krzych - 6 lutego 2017, 22:40:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dajcie se luz z tym typem - sbn. Przecież nawet ten mecz i wynik na jaki on się powołuje z Atalantą to w rzeczywistości tak nie było.