8 lutego 2017, 20:20:05 - miszel
Bramka Jarosława Lindnera w Pucharze Niemiec

Jarosław Lindner strzelił gola dla Sportfreunde Lotte w wygranym 2-0 (1-0) meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec z TSV München von 1860. 28-letni napastnik, dla którego było to pierwsze trafienie w bieżących rozgrywkach, został zmieniony w przerwie przez Saliou Sané.

8 lutego 2017, 18:30 - Lotte (FRIMO Stadion)
Sportfreunde Lotte 2-0 TSV München von 1860
Jarosław Lindner 28, Kevin Freiberger 58

żółte kartki: Matthias Rahn, Tim Gorschlüter - Stefan Aigner, Sebastian Boenisch, Filip Stojković, Amilton, Lumor Agbenyenu, Maximilian Wittek, Fanol Përdedaj, Abdoulaye Ba.
czerwona kartka: Ribamar (90. minuta, 1860, za brutalny faul).

sędziował: Christian Dingert (Południowy Zachód).
widzów: 10 056.

Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał André Dej, zaś poza kadrą znalazł się Patrick Schikowski. W barwach gości cały mecz na boisku spędził Sebastian Boenisch, a w kadrze nie znaleźli się Daylon Claasen (kiedyś Lech Poznań) i Rodnei (w przeszłości Jagiellonia Białystok).

Lenin - 8 lutego 2017, 22:38:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl