10 lutego 2017, 22:26:56 - dyrovski
Kompania karna

W drugim po przerwie zimowej meczu Lotto Ekstraklasy, który został rozegrany w ramach 21. kolejki rozgrywek, Lech Poznań wygrał u siebie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 3-0 (1-0). Gole z rzutów karnych zdobyli Dawid Kownacki, Marcin Robak i Darko Jevtić. Dzięki zwycięstwu "Kolejorz" wyprzedził w tabeli dzisiejszego rywala.

Pierwszy celny strzał został oddany w 8. minucie przez zawodnika gospodarzy. Maciej Makuszewski podał do Darko Jevticia, a Szwajcar odegrał natychmiastowo do prawoskrzydłowego "Kolejorza", który zdecydował się na uderzenie bez przyjęcia sprzed pola karnego. Nie był to jednak mocny strzał i Krzysztof Pilarz nie miał problemu ze złapaniem piłki. Kolejną okazję do zdobycia gola Lech stworzył sobie sześć minut później. Radosław Majewski dośrodkował z rzutu rożnego, a strzał głową oddał niepilnowany Maciej Wilusz, ale nie udało mu się trafić w bramkę. W 21. minucie Jevtić kopnął z rzutu wolnego, lecz na jego nieszczęście futbolówka odbiła się od słupka.

Mijały kolejne minuty, a gospodarze dalej atakowali. W 29. minucie zespołową akcję swojej drużyny uderzeniem w poprzeczkę zakończył Dawid Kownacki. Trzy minuty później Kownacki został sfaulowany w szesnastce przez Kornela Osyrę i sędzia odgwizdał rzut karny. Młody napastnik "Kolejorza" pewnym strzałem pokonał Pilarza i od tego momentu Lech wygrywał. Pięć minut przed przerwą wreszcie zaatakowali goście. Na uderzenie z bardzo dalekiej odległości zdecydował się Samuel Štefánik, jednak złapanie piłki nie sprawiło problemu Matúšowi Putnockiemu. W doliczonym czasie gry Majewski podjął próbę sprzed pola karnego, ale futbolówka poleciała obok słupka. W odpowiedzi strzał oddał jeszcze Guilherme, lecz Putnocký - choć z trudem - wybił piłkę.

W drugiej połowie Lech przystąpił do ataków od samego początku. Już w 48. minucie Jevtić zagrał do Kownackiego, a ten przyjął futbolówkę, a następnie niecelnie uderzył. Kilka chwil później Makuszewski spod linii końcowej pola karnego podał do Majewskiego, który kopnął bez przyjęcia, ale piłka odbiła się od Artema Putiwcewa. W 63. minucie duże szczęście mieli goście. Strzał Tomasza Kędziory został obroniony przez Pilarza, jednak odbita od nóg bramkarza piłka trafiła najpierw we Vladislavsa Gutkovskisa, a następnie w słupek. Ostatecznie łotewski napastnik wybił futbolówkę za linię końcową boiska. W 76. minucie Guilherme podał do Gutkovskisa, a ten zdecydował się na strzał, z którym poradził sobie jednak bramkarz gospodarzy. W 89. minucie Wojciech Kędziora zagrał ręką we własnym polu karnym i sędzia odgwizdał jeszcze jedną "jedenastkę". Tym razem pewnym wykonawcą okazał się Marcin Robak. W doliczonym czasie gry Robak mógł zdobyć drugiego gola, ale w doskonałej sytuacji nie trafił w bramkę. Kilka chwil później Putiwcew sfaulował w polu karnym Robaka i sędzia znów odgwizdał rzut karny, z którego Pilarza pokonał Jevtić.

10 lutego 2017, 20:30 - Poznań (Inea Stadion)
Lech Poznań 3-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Dawid Kownacki 33 (k), Marcin Robak 89 (k), Darko Jevtić 90 (k)

Lech: 30. Matúš Putnocký - 4. Tomasz Kędziora, 3. Lasse Nielsen, 26. Maciej Wilusz, 22. Wołodymyr Kostewycz - 17. Maciej Makuszewski (90, 28. Marcin Wasielewski), 14. Maciej Gajos, 6. Łukasz Trałka (36, 55. Abdul Aziz Tetteh), 86. Radosław Majewski, 10. Darko Jevtić - 24. Dawid Kownacki (85, 11. Marcin Robak).

Bruk-Bet Termalica: 80. Krzysztof Pilarz - 17. Dalibor Pleva, 15. Kornel Osyra, 77. Artem Putiwcew, 22. Guilherme - 7. Samuel Štefánik (66, 24. Wojciech Kędziora), 25. Mateusz Kupczak (73, 20. Dawid Nowak), 28. Vlastimir Jovanović, 6. Bartłomiej Babiarz, 11. Patrik Mišák (46, 10. Roman Gergel) - 21. Vladislavs Gutkovskis.

żółte kartki: Trałka - Mišák, Osyra, Babiarz, Putiwcew, Jovanović.
czerwona kartka: Artem Putiwcew (90. minuta, Bruk-Bet Termalica, za faul taktyczny).

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 10 453.

Przemek - 10 lutego 2017, 22:27:12 - *.adsl.inetia.pl
W końcu jest nasza kochana Ekstraklasa, długo nam było czekać z dziadkiem ale w końcu jest. W drodze do Poznania dziadek opowiadał jak miał sen poprzedniej nocy, jakby to sobie obejrzał takie meczycho Łęczna z Zagłębiem .
Wynik pierwszego meczu rundy pseudo wiosennej znam ze starego Rubina radio w Peugeot dziadka. Ruch przegrał z Cracovią 0-1, a piłkarze Ekstraklasy z naciskiem na Ekstra, ponownie uraczyli zmarzniętych widzów gradem bramek.
Ok, dosyć tej szydery, my byliśmy w Poznaniu i liczyliśmy na lepszy mecz niż to co usłyszeliśmy w radiu. Do przerwy widzieliśmy tylko jednego gola i to po składnej akcji, po strzale z jedenastu metrów. Z dziennikarskiego obowiązku dodam jeszcze, że gola zdobył Lech. Dziadek w tym momencie stwierdził, że chyba się kończy American Dream Niecieczy, a raczej cieczy, która prędzej czy później dopłynie do w/w Ruchu, czyli 1 ligi. W drugiej połówce Leszek cisnął jeszcze bardziej a Słonie z Wybrzeża północy Żabna bez większego efektu bramkowego. Lech w końcu doczekał się drugiego gola, po nie mniej składnej akcji niż poprzednia ale także po strzale z 11 metrów. Mało tego, powtórka z rozrywki i ponownie piękna tzw. Klepa i kolejny gol z 11 metrów.
Wynik końcowy 3-0 dla Kolejorza. Mecz bez historii to przynajmniej zrobię sobie zaraz fotkę przy historycznym bunkrze, pod trybunami stadionu przy Bułgarskiej street.

jargi - 10 lutego 2017, 22:27:26 - *.adsl.inetia.pl
3 karne :D

siwewlosy - 10 lutego 2017, 22:27:26 - *.dynamic.chello.pl
Ruszamy z Ekstraklasą! Jednak piłkarze sprawiali dziś wrażenie, jakby dopiero budzili się z zimowego snu. W pierwszych 30 minutach najbardziej widoczny był Trałka, który zarobił żółtą kartkę i został zmieniony przez atletycznego Tetteha. W drugiej połowie bilard w polu karnym gości omal nie doprowadził do kuriozalnego samobója. Lech, mimo że sprawiał wrażenie drużyny lepszej, to bramki zdobywał dopiero po rzutach karnych, z których pierwszy był mocno dyskusyjny. Wydaje się, że zespół spod znaku słonia w składzie kostki brukowej nie będzie miał już tyle szczęścia co jesienią. Póki co wprowadzają sporo zamieszania nazwiskami jak Guilherme czy Kędziora. Na trybunach jakby jeszcze trwały ferie, które chyba skończyły się już w województwie wielkopolskim. Sporo pustych miejsc i nawet o dziwo nie oberwało się zbytnio temu nowemu banderowcowi. Oby w następnych meczach temperatura była bardziej bonusowa, by można sobie wypić kulturalnie chłodnego Pilsa.

Teczka - 10 lutego 2017, 22:28:23 - *.dynamic.chello.pl
Wronka opłaciła Słonia i skończyło się na trzech karnych. Zabawa do białego rana pewnie będzie we Wronkach.

Bingo - 10 lutego 2017, 22:28:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 karne !!!Juz sie zaczyna.

chipek - 10 lutego 2017, 22:29:26 - *.dynamic.mm.pl
Ale ta termalika jest słaba masakra, z taka gra to do 2 ligi... oby spadli bo szkoda ogladac gwiazdorków z niecieczy!!

Devil Pasy - 10 lutego 2017, 22:30:19 - *.dynamic.chello.pl
Hahaha..., wiedziałem, że tak będzie. I od teraz zaczyna się stopniowy zjazd Wieśniaków w dolną ósemkę Ekstraklapy. Pozdrowienia & gratulacje z Krakowa

- 10 lutego 2017, 22:30:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pierwszy raz widzialem na mecz 3 karne superowe ze estklasia ruszyła mogliście nieciecza wygrać w pierwszym meczu u siebie a lech zrewanżował ale i tak nieciecza utrzyma się a lech niech gra prawdziwią piłke i legie też u suebue wygra i rewanż będzie za ten karny dla legii

Vernon - 10 lutego 2017, 22:30:48 - *.sanok.biz
Najniższy wymiar kary ! Powinno być 6:0 ! Brawo Kolejorz ! :D

Lol - 10 lutego 2017, 22:31:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak tak Majewski bedzie dalej gral to kadra wita. Bardzo dobry mecz Kownackiego. Takiego Lecha brakowalo w lidze ;)
Majewski MVP !!!

adwokat - 10 lutego 2017, 22:32:03 - *.43.230.83.multiplay.pl
karne zasluzone po co slonie nogami i rekami wiezgajooo ???

Zenek - 10 lutego 2017, 22:32:38 - *.centertel.pl
@Bingo @bee oglądaliście mecz?

Świnia - 10 lutego 2017, 22:33:57 - *.ipv4.supernova.orange.pl
Lepszy byłby tytuł "Słonie w składzie porcelany" ;)

ZeteL - 10 lutego 2017, 22:34:27 - *.ssp.dialog.net.pl
@Bingo - co się zaczyna? Oglądałeś mecz, to powiedz który karny niesłuszny.

bigos - 10 lutego 2017, 22:34:47 - *.dip0.t-ipconnect.de
Chyba wszyscy normalni kibice w Polsce życzą sobie,aby takie twory jak cała ta Nieciecza czy inne Podbeskidzia już nigdy nie zagościły w Ex'klasie.Ten zespół to tragedia mający masę głupiego szczęscia niczym Podbeskidzie swego czasu.Co do Lecha to momentami naprawdę fajnie to wyglądało ,teraz będzie już tylko lepiej.

kibic slon - 10 lutego 2017, 22:34:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia jak zawsze za Lechem!!! Żenada! Słonie okradzione!!!PZPN = Lech

Leszek - 10 lutego 2017, 22:37:11 - *.centertel.pl
Gratulacje! Zadanie dla Lecha w tym sezonie: zdobycie Pucharu Polski. Ale pierwsza czwórka powinna taka już zostać:

Devil Pasy - 10 lutego 2017, 22:38:48 - *.dynamic.chello.pl
Do Kibica Słoni- Który karny niesłuszny i jakie Słonie okradzione?? Ile meczów sędziowie gwizdali dla Niecieczy na Waszym stadionie?? Zastanów się najpierw przed napisaniem czegokolwiek. Każdy, kto oglądał mecz widział- żadnego karnego nie było z tzn. "kapelusza". Zasłużone karne, zasłużona wygrana. Co tutaj więcej komentować...??!!

rubik - 10 lutego 2017, 22:45:26 - *.eaw.com.pl
Trójka do zera - Kolejorz żegna frajera !!
A spokojnie mogło i powinno być 6-0 Hej Lech!!

Kamil - 10 lutego 2017, 22:51:57 - *.sta.asta-net.com.pl
devil żaden mecz nie był gwizdany na korzyść Termaliki, ale przeciwko niej co drugi

Rob - 10 lutego 2017, 22:52:56 - *.146.93.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@bigos -więcej jest takich klubów jak Termalica i Podbeskidzie, jak choćby Górnik Łączna, GKS Bełchatów, czy Zagłębie Lubin. No ale i co z tego, taki jest koloryt ekstraklasy, że grają także drużyny z małych miejscowości.

kibic - 10 lutego 2017, 22:55:39 - *.tktelekom.pl
Bingo nie chce się czytać takich frajerskich komentarzy. Twoja znajomość piłki nożnej jest zerowa i tych wszystkich którzy twierdzą że mecz"skręcony" przez sędziego. Panie Michniewicz trochę pokory w komentowaniu tego meczu!!!

Buncol80 - 10 lutego 2017, 22:57:28 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Dajmy Lechowi od razu mistrza, po co się męczyć i wychodzić na boisko. 3 karne, a podobno to Legię ciągną za uszy.

kopacze - 10 lutego 2017, 22:57:51 - *.retsat1.com.pl
znowu zaczna się drukowanie na terenie dobrym w te klocki. Może teraz wnuk fryzjera się za ten sam fach bierze. Przecież to Amica Wronki wygrała z Niecieczą. Ale przecież sędziowie w Polsce to święte krowy, a tego co zobaczyłem jak sędzia Gil widział faul na bramkarzu Lecha to przełączyłem sobie tą kopaninę na film.

avelech - 10 lutego 2017, 22:57:58 - *.sta.asta-net.com.pl
trzeci karny z kapelusza, drugi w sumie też przy takiej murawie... chwilę przed ostatnim karnym, którego być nie powinno, powinien być ewidentny karny dla Termaliki. do tego te kartki i gwizdki po każdym dotknięciu piłkarzy Lecha przez piłkarzy Termaliki, a Lechici mogli wszystko i sędzia tylko patrzył i się uśmiechał. Niesmaczne i żałosne. Mecz na 0-0. Lech miał przewagę, ale nie potrafił stworzyć ani jednej setki. Sędzia sprawiedliwy "zapłacili za 3-0, będzie 3-0";)

Siwewłosy - 10 lutego 2017, 22:58:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oglądałem mecz z przemkiem i 3 karne to zbyt wiele dla mojego słabego serca.

Witkowski - 10 lutego 2017, 22:58:52 - *.compower.pl
@Rob
Bielsko-Biała to mała miejscowość?! Miasto większe od kilku wojewódzkich, ponad 170 tysięcy mieszkańców...
Wiem, wiem, już siedzę cicho - wszystko, co nie jest Warszawą, Krakowem, Łodzią, Poznaniem, Wrocławiem czy Gdańskiem to "małe miejscowości". Jak mogłem zapomnieć?

po - 10 lutego 2017, 23:00:53 - *.10.208.251
Mogło być spokojnie 6-0 brak skuteczności na początku sezonu
Wszystkie karne były oczywiste ,ale oszołomy mają już swoje teorie

Devil Pasy - 10 lutego 2017, 23:01:25 - *.dynamic.chello.pl
Do Kamil: Z tym "nie drukowaniem" meczów dla Termaliki, to sypnąłeś żartym niczym łysy... warkoczami.Spokojnie i bez nerwów Kibicu Wieśniaków. Troszkę pokory od czasu do czasu się Wam przyda ;)

arczis - 10 lutego 2017, 23:02:35 - *.246.158.50.rev.vline.pl
Pozdrowienia z Ostrowca!
KSZO ARKA LECH

Rob - 10 lutego 2017, 23:03:17 - *.146.93.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Witkowski - oki, masz rację. Bielsko-Biała nie jest takie małe, jak wspomniane wcześniej miejscowości. Sorrki za tą nieprecyzyjność z mojej strony.

Judi - 10 lutego 2017, 23:09:20 - *.centertel.pl
Ahh boli dupka warszawiaczków, boli boli :D Zobaczcie na statystyki meczu, kto ile oddał strzałów, a potem się wypowiadajcie Lech zasłużenie wygrał, Termalica ma szczęście, że tylko 3-0 przegrała (poprzeczka Kownasia, zepsuta setka Robaka, Kędziora sam na sam w bramkarza)

nikt - 10 lutego 2017, 23:15:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Leszek
nie rozdawaj miejsc przed 1 meczami. Nie wiadomo jak Magiera przygotował Legię do tej rundy a i drużyna osłabiona. Co do Lechii w pucharach to może i piłkarzy na nie mają ale co roku robią wszystko by w nich nie zagrać bo początki sezonów zawsze mają słabe. Ciekawe czy mecz z Jagiellonią potwierdzi regułę bo Jagiellonia w ostatnich latach lepiej gra na wyjazdach. Nie wiadomo czy Białostoczanie będą grali lepiej czy gorzej niż jesienią

kibic - 10 lutego 2017, 23:47:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Lech Areczka Cracovia i Podbeskidzie! Bielsko kocha Poznań! !!!!!!!!!

michu218 - 11 lutego 2017, 0:24:34 - *.adsl.inetia.pl
brawo Lech choć jestem kibicem Lechii to trzymam kciuki żeby w pucharach wystąpiły tylko najsilniejsze polskie kluby ;)

v - 11 lutego 2017, 0:43:30 - *.146.12.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy to prawda, że Michniewicz na dronie do tej pory lata nad stadionem w Poznaniu?

artekketra - 11 lutego 2017, 1:54:56 - *.dynamic.chello.pl
Takie karne tylko w polskiej lidze... ;)

daniokr - 11 lutego 2017, 2:26:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TBB jasno postawiła sobie cel lokate 4-8 i to osiagnie. Więc dobrze się stało jak się stało. Lech ma aspiracje wyższe niż TBB ale ma kadrę jaką ma. Z TBB wszyscy się śmieją ale oni wiedzą co robią. Mierzą siły na zamiary. Faktem jest, że z Lechem grali tak jakby nie chcieli zaszkodzić.

Kuchenkorz - 11 lutego 2017, 3:38:54 - *.210.124.247
Zgodnie z KRS z 2006 roku, Amica Wronki zmieniła nazwę na Lech poz. Historia pisana od 11 lat

ONUFRY - 11 lutego 2017, 7:31:44 - *.static.system77.pl
Napinacze z Pyrlandi mogło być 6:0 ale i 1:1 nie było,dlatego że kopaliście się po czołach i tak zawsze jest w extraklapie i pucharach taki Robak ma setke i nie potrafi kopnąć w światło bramki,karne słuszne nie podlegają dyskusji do wielkiego grania wam bardzo daleko.

Cwks - 11 lutego 2017, 8:46:48 - *.dab.02.net (*.160.140.234)
10 tyś na meczu no super jedyny klub w rejonie na jakimś tam poziomie a kibiców jak na lekarstwo ale już nie długo przyjedzie LEGIA to przyciągnie wam kibiców na stadion jak to zawsze i wszędzie bywa

laguna - 11 lutego 2017, 8:48:18 - *.dynamic.chello.pl
Ja jestem uczciwy sędzia.Miały być trzy karne to były.

t - 11 lutego 2017, 8:58:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ziemniaki z wielkopolski sedzia ustawił mecz ewidentny karny na gutkovskisie zaraz z poczatku meczu i w drugiej połowie jak gutek wychodził sam na sam sedzia gwizdze spalonego ktorego nie było . Wtedy mecz wygladał by inaczej

mentos - 11 lutego 2017, 9:15:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sedzia przyznajac 3 karnej jednej druzynie i dajac przeciwnikowi jeszcze czerwona kartke niestety zostal glownym,negatywnym bohaterem tego meczu.

ZeteL - 11 lutego 2017, 10:04:40 - *.ssp.dialog.net.pl
Najwięcej do powiedzenia na temat karnych mają Ci co nie oglądali meczu a tylko przeczytali statystyki. Jeżeli uważacie, że w Ex wszyscy wszystkich oszukują to po co w śledzicie te rozgrywki.

Marcin - 11 lutego 2017, 10:05:55 - *.dynamic.mm.pl
Takiego sedziowania Lech w pucharach nie będzie mial i przyjedzie taki Zalgiris i nie klęknie przed Polskim panem z wielkiego miasta ,mimo wszystko jestem kibicem każdej naszej ekipy i jak będzie Lech grał to mu będę kibicowal,nawet jak mi będzie wstyd po odpadnieciu z jakimiś frajerami

Znany - 11 lutego 2017, 10:27:23 - *.adsl.inetia.pl
Ale dyskusja się wytworzyła ale tak naprawdę wszystkie karne prawidłowe a co 2 karnego ktoś pisał że z Kapelusza no to spoko jak przyjmuje sobie ręką a ty patrzysz na warunki ? wszystkie 3 karne prawidłowe i przestańcie pisać o drukach bo ja tutaj jakiegoś strasznego pomagania Lechowi nie widziałem jak choćby kibice Legii których szczególnie bolą chyba zwycięstwa Lecha..

KKS - 11 lutego 2017, 10:42:30 - *.adsl.inetia.pl
@ CWKS. Zobacz na swoją Legie i frekwencje ! Jak przyjezdza Lech to zawsze zblizacie sie do 30 tys bo kazdy chce obejrzec Kolejorza.

hrafn - 11 lutego 2017, 11:27:42 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Na trzy rogi - karny grali ?. 1szy i jedyny ważny taki dość miękki, mógł być.

haha - 11 lutego 2017, 11:47:57 - *.10.208.41
Najlepszy był piłkarzyki Babiarz
Pytanie redaktora po meczu
Miał pan pretęsje do sędziów ,ale o którego karnego?
Nie wiem nie widziałem z perspektywy boiska może pierwszy może drugi,bo trzeci był ewidentny odpowiada piłkarz

Rafał - 11 lutego 2017, 11:52:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co było wychodzić na boisko sędzia od razy mógł gwizdnąć wygraną gospodarzy. Gwizdał w jedną stronę kpina.

żenada - 11 lutego 2017, 12:04:15 - *.dynamic.chello.pl
Bez pomocy sędziego który jak nakręcony dyktował rzuty karne jeden po drugim nie dało się wygrać, co ? I jeszcze to bezczelne twierdzenie że to Legii zawsze pomagają sędziowie, a przecież powszechnie wiadomo, że Lechowi, a raczej Amice, skąd pochodzi osławiony fryzjer.

ArekCesar - 11 lutego 2017, 13:41:50 - *.play-internet.pl
Żenada i inni płaczący po zwycięstwie Lecha-nie płaczcie tyle, bo wam łez zabraknie po porażce z Arką.

quqi - 11 lutego 2017, 14:25:02 - *.centertel.pl
Słaba ks Nieciecza, a jeszcze słabszy sędzia. Łatwe 3 punkty.

aqq - 11 lutego 2017, 14:27:50 - *.dynamic.mm.pl
z taka iloscia widzow lech powinien grac na stadionie warty..

BOLO - 11 lutego 2017, 14:56:58 - *.dynamic.mm.pl
Gratulacje dla Lecha przyszły Mistrz Polski
Ale Puchar Polski ZDOBĘDZIE
MORSKI KLUB SPORTOWY POGOŃ SZCZECIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miedziowy - 11 lutego 2017, 15:12:23 - *.dynamic.chello.pl
Parafrazując pewne przysłowie:,Jak lech nie może, to sędzia pomoże'. Życzę Wam aby wieść o tym skonsolidowanym klubie przepadła

LEO - 11 lutego 2017, 19:19:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I Jak tu zlikwidować karne?!

MF - 11 lutego 2017, 19:56:11 - *.146.13.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby to Legia miała w meczu trzy karne, to dopiero byłoby ujadanie. Przecież tylko Legii pomagają sędziowie

Albert - 11 lutego 2017, 23:36:55 - *.centertel.pl
Karne mocno naciągane...

pewnyTyp - 12 lutego 2017, 8:00:30 - *.play-internet.pl
Albert nie pij. Naciągane to masz majtki na tyłek. Karne słuszne ale masakrycznie głupie. Prędzej uwierzę że parodysci z Niecieczy wzięli kasę niż sędzia.

Twoot - 12 lutego 2017, 12:30:16 - *.range81-140.btcentralplus.com
Witkowski to napisz ile mieszkańców na samo Bielsko ,a ilu Biała o ile Bielsko-Biała ma 170tys. Napisz gdzie ten stadion się znajduje w Białej czy w Bielsku

Bet - 13 lutego 2017, 10:50:59 - *.59.177.126
3 karniaszki ...
Bruk Bet nabiera innego znaczenia. Ile Lechu musial polozyc na stole?

jjo - 15 lutego 2017, 12:02:54 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Wszyscy już się wypowiedzieli to teraz ja. Pierwszy karny taki sobie - mógł być i mogło go nie być. Interpretacja sędziego - obroni się. Drugi słuszny i tragicznie głupi. Trzeci słuszny ale czerwieni nie powinno być. Koniec meczu drugi obrońca z boku i po co ta czerwień ? Wioska trzymajcie się , wolę was niż np. Chorzów, który fałszuje umowy zatrudnienia. Trzymajcie się i nie dajcie się , chyba Lech, Legia i Lechia dla was poza zasięgiem. Może jeszcze Jaga, nie wiadomo jak Zagłębie i Wisła ale reszta do ogrania. Walczcie o 8 plac.