11 lutego 2017, 18:14:52 - bartekwr9
Debiut Jacka Magdzińskiego w GD Sagrada Esperança

Jacek Magdziński zadebiutował w barwach GD Sagrada Esperança w wygranym 1-0 (0-0) meczu 1. kolejki angolskiej ekstraklasy z GD Interclube. Polak pojawił się na boisku w 83. minucie, kiedy zastąpił Francisa.

11 lutego 2017, 15:00 - Dundo (Estádio Sagrada Esperança)
GD Sagrada Esperança 1-0 GD Interclube
Joca 47

żółte kartki: Pingo, Casya, Beni - Filipe, Tó Carneiro.

sędziował: António Dungula.

trololo - 11 lutego 2017, 19:32:11 - *.dynamic.chello.pl

fajnie

Tree - 11 lutego 2017, 19:45:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje i czekamy na premierowego gola w nowej drużynie!

janusz - 11 lutego 2017, 20:04:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra w amatorskiej lidze z ogórkami to cofanie się w rozwoju. Człowiek bez ambicji.. ręce opadają.

TW Bolek - 11 lutego 2017, 21:35:54 - *.play-internet.pl
Mecz został przerwany w 30 min z powodu wystygnięcia na płytę boiska lwa. Po krótkiej walce ochrona przy użyciu dzid i łuków usunela intruza i mecz wznowiono.

Kibic - 11 lutego 2017, 22:06:18 - *.153.55.159
Oj śmieszne z was biedaczki ludziki - siedzicie w tej biednej Polsce.😀😀😀😀

Maciek - 11 lutego 2017, 23:08:21 - *.fiberway.pl
janusz jesteś taki kozak a piłki nawet nie umiesz kopnąć, co tobą kieruje zazdrość ?. Dla mnie spoko ma przygodę w piłce , robi co lubi jest w Angoli za co mu płacą , ciebie nawet nie stać żeby tam na wakacje jechać .

LEO - 11 lutego 2017, 23:20:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Początek spoko
Brawo Jacek

c6743 - 12 lutego 2017, 2:51:42 - *.7.224.146
Kiedys gral na zapleczu ekstraklasy z 1,5 sezonu a tak generalnie nizsze ligi. Ekstraklasa Angoli to nie jest najgorsza alternatywa w jego przypadku. Kasa na pewno sie zgadza troche juz tam siedzi.

jonek - 12 lutego 2017, 3:01:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszy go nie zjadly ?

vtn - 12 lutego 2017, 4:39:49 - *.promax.media.pl
@janusz Zawodnik z tej ligi zdobył przed tygodniem mistrzostwo Afryki, a wszystkie gwiazdki Liverpoolów i innych Rzymów mogły jedynie patrzeć z zazdrością.