12 lutego 2017, 16:23:31 - koofel
Ligowa wygrana Ajaxu

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy AFC Ajax wygrał 2-0 (1-0) ze Spartą Rotterdam w 22. kolejce holenderskiej ekstraklasy.

12 lutego 2017, 14:30 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 2-0 Sparta Rotterdam
Bertrand Traoré 45, Kasper Dolberg 49

Ajax: 24. André Onana - 3. Joël Veltman, 5. Dávinson Sánchez, 26. Nick Viergever, 8. Daley Sinkgraven (72, 4. Jaïro Riedewald) - 10. Davy Klaassen, 20. Lasse Schöne (88, 21. Frenkie de Jong), 22. Hakim Ziyech - 9. Bertrand Traoré (80, 45. Justin Kluivert), 25. Kasper Dolberg, 11. Amin Younes.

żółte kartki: David Mendes da Silva, Michel Breuer, Denzel Dumfries (Sparta).

sędziował: Pol van Boekel.
widzów: 51 075.

Ajax z 52 punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Legia zmierzy się z Ajaxem 16 lutego o 21:05 w Warszawie i tydzień później o 19:00 w Amsterdamie.

.:. - 12 lutego 2017, 16:26:53 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Ajax dobry w ofensywie w obronie ma olbrzymie kłopoty

yolo - 12 lutego 2017, 16:52:14 - *.hsd1.il.comcast.net
tak sie gra z ogorkami. Legia nie ma szans na awans. stawiam cala miesieczna wyplate na ajax

Fan Ajaxu - 12 lutego 2017, 17:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolberg - radziłbym zapamiętać to nazwisko, bo ten właśnie piłkarz przesądzi o awansie Ajaxu do 1/8. AFCA!

.:. - 12 lutego 2017, 17:02:16 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
czuje że Legia będzie grała dalej i gładko przejdą Ajax

legionista - 12 lutego 2017, 17:03:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do yolo to dawaj kasę bo już masz w plecy

Arek - 12 lutego 2017, 17:04:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem jak w drugiej, ale w pierwszej połowie nic nie grali. Łatwo na bank nie będzie, ale szansa jest. @yolo, życzę Ci, abyś stracił całą wypłatę.

legionista - 12 lutego 2017, 17:04:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

xkl - 12 lutego 2017, 17:14:22 - *.play-internet.pl
Czy zakład bez remisu przy kilku meczach przy AKO (np.7) to jest cos takiego ze dajemy 1 a pada remis i wtedy tylko kurs sie kasuje na 1.00 a kupon dalej moze wygrac???
To by mi pasowalo bo moje druzyny niemal nigdy nie przegrywają a tylko remisują, to wtedy można wygrywać niemal cały czas

sjk - 12 lutego 2017, 17:25:01 - *.dynamic.chello.pl
Atak Danii będzie Dolberg-Ingvartsen wszystko przez ogromny kryzys tej reprezntacji po odejściu legendy obrony Aggera, pomocnika Poulsena i zapasci formy Bendtnera który juz dawnonie gra.

Zet - 12 lutego 2017, 17:25:58 - *.137.246.94.ip4.artcom.pl
Ajax zdemoluje Legie, nie ma co się oszukiwać, w polskiej lidze wiodą prym i będą przez najbliższe lata, ale w Europie jeszcze nic nie wywojują.

nerk - 12 lutego 2017, 17:27:14 - *.219.231.204
Veltman zachował się w tym meczu ze Spartą Rottedam jak burak. Mam nadzieję, że Legioniści go przytemperują w czwartek.

nerk - 12 lutego 2017, 17:28:46 - *.219.231.204
75076771840

cuda - 12 lutego 2017, 18:13:40 - *.ip-46-105-121.eu
Ajax skupia się na lidze więc LE odpuści. Legia 100% awans.

LEO - 12 lutego 2017, 19:08:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie wiem

bifer - 12 lutego 2017, 21:01:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę że Legia i tak się zrewanżuje i wyeliminuje Ajax,bądzmy dobrej myśli panowie.

kazimierz - 12 lutego 2017, 21:34:14 - *.dynamic.chello.pl
Dobra, Legia odpadnie, skupi się na lidze, a jak reszta polskich klubów piłkarskich wyjdzie w europejskich pucharach za kilka dni?

Jerry1987 - 12 lutego 2017, 22:02:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obiektywnie patrząc to Ajax jest w pełni sezonu, w rytmie meczowym i w bardzo dobrej dyspozycji.
Tymczasem Legia dopiero rozpoczyna sezon i zanim Legioniści zaczną prezentować taką formę jak jesienią to już zdążą odpaść z LE. Niestety, taki mamy klimat ;)

ech - 13 lutego 2017, 14:19:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Klimat nie ma nic do tego, nie w tym sensie jak myślisz... Trzeba się zrewanżować. Jest Vadis, Rado, wtedy ich nie było. Ajax nie ma Milika, nie jest już nawet najlepszą drużyną w Eredivisie i ma wąską kadrę. Krótko mówiąc zaliczył delikatny regres w ciągu dwóch ostatnich lat. Legia w ten czas zaliczyła niezły postęp. Z ławki wchodzi tylko Kluivert, van Beek, Cassierra wg mnie jest słaby. A w obronie wieczna ławka Westermanna i Riedewalda co wygryzł go Sinkgraven nominalny pomocnik.

fan - 14 lutego 2017, 14:47:24 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl