12 lutego 2017, 22:51:30 - bartekwr9
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił bramkę dla FC Nantes w wygranym 3-2 (2-0) meczu 25. kolejki francuskiej Ligue 1 z Olympique de Marseille. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

12 lutego 2017, 21:00 - Nantes (Stade de la Beaujoire)
FC Nantes 3-2 Olympique de Marseille
Diego Carlos 12, Mariusz Stępiński 20, Adrian Thomasson 50 - Bafétimbi Gomis 49, 61

żółte kartki: Koffi Djidji - Florian Thauvin.

sędziował: François Letexier.
widzów: 32 471.

Stępiński rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, w 72. minucie zastąpił go Sérgio Oliveira.

Drużyna Polaka ma na koncie 29 punktów i zajmuje dwunaste miejsce w tabeli ligowej.

moskaluRTS - 12 lutego 2017, 22:54:12 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
Bravo!

Zakapturni - 12 lutego 2017, 23:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zawsze wszystkie bramki z jego udziałem. Pierwsza padła po dobitce jego strzału. Druga bardzo ładna poradził sobie z trzema rywalami i dobrze strzelił. Natomiast co do trzeciej nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że miał asystę drugiego stopnia świetnie rozprowadzil atak Natnes.

.:. - 13 lutego 2017, 1:50:03 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Gratulacje kolego 🙌

Ueo - 13 lutego 2017, 6:50:17 - *.79.116.10
Artysta drugiego stopnia a co to k jest? Albo się artystkę słabo nie i tyle.

KCH - 13 lutego 2017, 8:17:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem mile zaskoczony poziomem i emocjami. Jak na Ligue 1 to kawał meczu był. W ogóle w tej kolejce mnóstwo bramek wpadło.

F. PAJSZĄ - 13 lutego 2017, 8:36:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
GG - Good Game Mariusz!

L - 13 lutego 2017, 9:35:32 - *.146.13.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Strzeli jeszcze z 20bramek do maja to Nawalka go bedzie musial powolac.

osa - 13 lutego 2017, 10:38:58 - *.centertel.pl
Brameczka niemal jak Lewandowskiego. Ładnie sobie poprzerzucał między trzema obrońcami

AdamKSG - 13 lutego 2017, 10:54:31 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Niezła brameczka.

Zakapturni - 13 lutego 2017, 11:02:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Ueo chciałem zaznaczyć jego udział przy wszystkich bramkach. To jego zagranie przy trzeciej bramce było kluczowe.

Raf - 13 lutego 2017, 13:09:23 - *.3-1.cable.virginm.net
Ten ueo myślał że napisałeś artysta zamiast asysta ale chyba czytać jeszcze dobrze nie umie :-)

ron - 13 lutego 2017, 13:56:50 - *.static.ip.netia.com.pl
@Zakapturni: pierwszy gol padł po dobitce strzału Gilleta, nie Stępińskiego. Przy trzecim faktycznie, to on wyprowadził kluczową akcję i miał tzw "asystę drugiego stopnia"

LEO - 13 lutego 2017, 18:48:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl