14 lutego 2017, 22:39:49 - dyrovski
Debiut Krystiana Bielika w Birmingham

Krystian Bielik zadebiutował w barwach Birmingham City FC w przegranym 1-2 (0-1) wyjazdowym meczu 32. kolejki angielskiej Championship (II poziom rozgrywkowy) z Preston North End FC. 19-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

14 lutego 2017, 20:45 - Preston (Deepdale Stadium)
Preston North End FC 2-1 Birmingham City FC
Callum Robinson 8, Jordan Hugill 78 - Che Adams 47

żółte kartki: Ben Pearson, Callum Robinson - Maikel Kieftenbeld, Kerim Frei, Craig Gardner, Che Adams.
czerwona kartka: Craig Gardner (80. minuta, Birmingham, za drugą żółtą).

sędziował: Tim Robinson (West Sussex).
widzów: 10 233.

Cały mecz na boisku w barwach gości spędził także Tomasz Kuszczak. Birmingham zajmuje 14. miejsce w tabeli z 40 punktami na koncie.

Xxx - 14 lutego 2017, 22:43:30 - *.67.70.206
Ktoś wie jak zagrał? Zawalił brame jakąś?

YYY - 14 lutego 2017, 22:46:42 - *.146.9.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze grał

Siwy - 14 lutego 2017, 22:48:33 - *.dynamic.chello.pl
Zawalił to Pasieczny polecając go do Arsenalu.

yogi - 14 lutego 2017, 22:51:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem mecz i przykro to mówić, ale zagrał fatalnie. Zawalił obydwie bramki. Widać, że chłopak ma ogromne braki techniczne.

Escobar - 14 lutego 2017, 23:05:54 - *.dynamic.chello.pl
@yogi byłeś na stadionie ?

zulugula - 14 lutego 2017, 23:11:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pasieczny dostal za ten deal dobra kase od Kucharskiego wiec co sie bedzie przejmowal to jest skaut-biznesmen

yyy - 14 lutego 2017, 23:30:53 - *.146.9.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
yogi na pewno nie ogladales tego meczu haha

Rafał - 15 lutego 2017, 0:15:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obiektywnie trzeba stwierdzić że bardzo słaby jego mecz. Strasznie zagubiony słaby technicznie nie zwrotny ktoś zrzuci na to że debiut ale faktem jest jak tak dalej będzie występował to sobie długo tam nie pogra.

Bobas - 15 lutego 2017, 1:45:34 - *.216.28.105
"Cały mecz na boisku w barwach gości spędził" co to ma byc? Bierzecie sie do pisania ale za nic nie wiecie jak to robic.Wstyd.

Pich - 15 lutego 2017, 2:46:09 - *.186.154.117-ifnl.net
Zawalil dwie bramki ?? Ogladalem caly mecz. Zadnej bramki nie zawalil. A wystep bardzo pozytywny. Pierwsza polowa ? Zgodze sie lekko zagubiony, ale bramka w 8 minucie nie pomogla mu zlapaniu pewnosci siebie. Druga polowa. Inny poziom pilkarski. Na duzy plus

Wojtas - 15 lutego 2017, 2:50:51 - *.186.154.117-ifnl.net
Widze, ze Bielik ma duzo hejterow xd
Jak nie ogladaliscie to po co sie wypowiadacie ? Zenada...

Wan - 15 lutego 2017, 6:12:22 - *.aerostrada.com.pl
To może odezwie się ktoś, kto naprawdę widział mecz? Jednak dobrze zrobił, że odszedł na wypożyczenie. Młócka w Championship to zawsze lepiej niż gra w rezerwach. On wciąż jeszcze ma czas.

st - 15 lutego 2017, 8:12:31 - *.207.111.147
Potwierdzam. Braków technicznych zaangażowaniem na tym poziomie się nie nadrobi. Niestety, casus Borysiuka. Za rok w Legii.

Do Bobas - 15 lutego 2017, 8:37:52 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
A co jest niepoprawnego w tym sformułowaniu, bo nie rozumiem

Wikary - 15 lutego 2017, 9:09:41 - *.186.154.117-ifnl.net
Dobry wystep @st bedziesz jeszcze blagal o jego koszulke xd

ja29 - 15 lutego 2017, 10:17:12 - *.play-internet.pl
@bobas 90minut.pl co jakis czas organizuje nabór do swojej ekipy,zgłoś sie to ocenimy twoje piekne polskie pismo...

Polska - 15 lutego 2017, 11:15:33 - *.10.141.174
gwiazda Legii

123 - 15 lutego 2017, 15:24:08 - *.069.c88.petrotel.pl
To ten gwiazdorek co wyżej *** niż pewną część ciała ma?

LEO - 15 lutego 2017, 18:12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mógł zagrać gorzej
ważne że zadebiutował Brawo Krystian

maX - 15 lutego 2017, 19:22:31 - *.186.154.117-ifnl.net
Zagral na dobrym poziomie. Czego wy oczekujecie hat tricka ?? ogladaliscie mecz ze sie wypowiadacie ?? chlopak zrobi kariere.

Rafał - 15 lutego 2017, 19:27:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba ty nie oglądałeś skoro sie tak wypowiadasz.

maX - 15 lutego 2017, 23:20:59 - *.186.154.117-ifnl.net
@Rafal Jak ty jestes zwyklym zazdrosnym dzieckiem siedzacym przed komputerem. Wypisujacym takie bzdury...

Bart - 15 lutego 2017, 23:21:27 - *.088.071.pools.vodafone-ip.de
Gwiazdy legii robiom kariery a potem wracajo z podkulonym ogonkiem do rodzimej ligi i kopiom się po czołach

Lcapl - 16 lutego 2017, 9:25:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bart zakompleksiony człowieku odczep się od Legii

Ja - 16 lutego 2017, 9:47:08 - *.50.135.170
Bardzo dobry mecz Bielika, praktycznie nie do przejścia, dużo pracował także w ofensywie. Nie zawinił przy żadnej bramce a przy strzelonej ładnie wyprowadził piłkę do przodu. Szkoda, że cała obrona nie grała tak jak on, wtedy Birmingham wygrałoby.

Obeznany - 16 lutego 2017, 9:49:02 - *.50.135.170
Po tym meczu mogę śmiało stwierdzić, że ma pewne miejsce w pierwszej 11, oby tylko nie załapał kontuzji.