17 lutego 2017, 22:24:52 - dyrovski
Zła seria Lechii na wyjazdach trwa

W drugim piątkowym meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował u siebie z liderem ligi - Lechią Gdańsk 1-1 (0-0). Prowadzenie gościom dał Sławomir Peszko, a do remisu doprowadził Vladislavs Gutkovskis z rzutu karnego. Gdańszczanie ostatni raz na wyjeździe wygrali 15 października z Zagłębiem Lubin.

Od początku spotkania obie drużyny grały odważnie. Lechia mogła objąć prowadzenie już w 5. minucie. Sławomir Peszko zacentrował z lewej strony, a Przemysław Szarek, chcąc wybić piłkę, zagrał do Lukáša Haraslína. Słowacki skrzydłowy oddał natychmiastowy strzał głową, jednak Krzysztof Pilarz zdołał złapać futbolówkę. Bruk-Bet Termalica odpowiedział pięć minut później. Vlastimir Jovanović dobrze podał do Bartłomieja Babiarza, a ten wycofał piłkę spod końcowej linii pola karnego. Interweniujący wślizgiem Grzegorz Wojtkowiak zagrał wprost do Patrika Mišáka, który opanował futbolówkę i w dobrej sytuacji uderzył niecelnie.

Kilka chwil później ponownie zaatakowali goście. Z lewej strony boiska wzdłuż bramki zagrał Peszko, a z bliskiej odległości strzał bez przyjęcia oddał Marco Paixão, ale piłka poleciała obok słupka. W 14. minucie Rafał Wolski odebrał futbolówkę Mišákowi i kopnął sprzed szesnastki, lecz nie była to najlepsza próba i Pilarz pewnie złapał piłkę. Po dobrym pierwszym kwadransie, na kolejną okazję do strzelenia gola trzeba było czekać aż do doliczonego czasu gry. Wtedy właśnie Flávio Paixão zagrał w kierunku bramki, a po nieudanej interwencji Szarka futbolówka trafiła do Haraslína, jednak jego uderzenie bez przyjęcia było niecelne.

W 47. minucie próbę z rzutu wolnego podjął Guilherme, ale Dušan Kuciak nie dał się pokonać. W odpowiedzi szansę do strzelenia gola miał Peszko, lecz po jego uderzeniu futbolówka poleciała obok słupka. Kilka chwil później zaskakujący strzał oddał Dávid Guba, jednak bardzo dobrze w bramce zachował się bramkarz Lechii. W 54. minucie ponowne zagrożenie w polu karnym gości było autorstwem Guby. Słowak uderzył zewnętrzną częścią stopy, ale doskonałą interwencją popisał się Kuciak.

Pięć minut później sam na sam z Kuciakiem znalazł się Kornel Osyra, lecz źle trafił w piłkę i górą z tego pojedynku wyszedł golkiper Lechii. W odpowiedzi z dalszej odległości kopnął João Nunes. Futbolówkę przejął jeszcze Flávio Paixão i oddał strzał, jednak fatalnie się pomylił i Pilarz złapał piłkę. W 73. minucie gdańszczanie objęli prowadzenie. Wolski wykazał się idealnym podaniem z własnej połowy do Peszki, a ten w polu karnym gospodarzy ograł Szarka i nie dał żadnych szans Pilarzowi. W doliczonym czasie ręką we własnym polu karnym zagrał Mario Maloča i sędzia odgwizdał "jedenastkę". Do wyrównania pewnym strzałem doprowadził Vladislavs Gutkovskis.

17 lutego 2017, 20:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Lechia Gdańsk
Vladislavs Gutkovskis 90 (k) - Sławomir Peszko 73

Bruk-Bet Termalica: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Patryk Fryc, 96. Przemysław Szarek, 15. Kornel Osyra, 22. Guilherme (51, 5. Sebastian Ziajka) - 19. Dávid Guba (74, 20. Dawid Nowak), 28. Vlastimir Jovanović, 25. Mateusz Kupczak, 6. Bartłomiej Babiarz, 11. Patrik Mišák (66, 10. Roman Gergel) - 21. Vladislavs Gutkovskis.

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 41. Paweł Stolarski (74, 9. Michał Mak), 23. Grzegorz Wojtkowiak, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 17. Lukáš Haraslín (62, 5. Steven Vitória), 30. João Nunes, 27. Rafał Wolski, 28. Flávio Paixão, 21. Sławomir Peszko (84, 11. Grzegorz Kuświk) - 19. Marco Paixão.

żółte kartki: Szarek - João Nunes, Maloča, Wojtkowiak, Mak.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 3121.

Przemek - 17 lutego 2017, 22:25:16 - *.adsl.inetia.pl
Jechać na Kraków, dalej na Tarnów i skręcić w stronę Żabna a stamtąd do Niecieczy już blisko. Tak brzmiało wyjaśnienie drogi Dziadkowi przeze mnie. Cóż z tego skoro pojechał w stronę Tarnobrzega ale ostatecznie zdążyliśmy na mecz. Spotkanie określone mianem topowego na piątek nie zachwyciło swym polotem i stosowną kwintesencją kopanej. Tradycyjne jajo do jaja po 45 minutach i w przerwie można było pójść pooglądać ciekawsze, okoliczne grunty orne, od których odbijało się światło stadionowych jupiterów. Po przerwie spotkanie już było ciekawsze. Można było przez moment poobserwować kunszt Krzysztofa Dowhania. To właśnie ten trener wyszkolił obecnego bramkarza Lechii, który kilku sytuacjach uchronił klub przed stratą gola. Chwilę później inicjatywę przejęli Władcy Północy, co zaowocowało golem na 0-1 byłego bawidamka kadry. Dziadek tym razem mocno nie przeklinał bo nie musiał mi podarować wielu dyszek za gole w tym meczu. Ostatecznie wynikiem 1-1 zakończyło się to spotkanie a wyrównanie padło z karnego z kapelusza dla chłopców z Niecieczy. Po meczu mi z dziadkiem pozostało po meczu szukania hotelu inclusive w Niecieczy, aby jutro na spokojnie pojechać na kolejny mecz.

siwewlosy - 17 lutego 2017, 22:25:16 - *.dynamic.chello.pl
W tej kolejce temperatura już bardziej sprzyjająca i wiatry tak nie wiały więc od początku mogliśmy oglądać dynamiczną grę z obu stron. Kilku moich rówieśników z Niecieczy wołało, by grać na Wawrzyniaka, gdyż jest on najsłabszy. Lewy obrońca chyba to usłyszał, bo niedługo potem dopuścił się faulu we własnym polu karnym - na szczęście dla Lechii bez konsekwencji. Druga połowę pomarańczowi rozpoczęli od mocnego uderzenia, jednak w dogodnych sytuacjach kładli się jak słonie do wodopoju zamiast soczyście uderzyć na bramkę brodatego Kuciaka. Peszko znów przy rzucie rożnym machał nogą jakby nie umiał trafić w piłkę, jednak w końcu zdobył bramkę. W ostatnich sekundach rzut karny i lufa na bramę niczym ze słoniowej trąby daje remis. Mimo wszystko zdaje mi się, że w autobusie do Gdańska będzie się działo.

Ciamciara - 17 lutego 2017, 22:25:36 - *.146.97.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niby ta Lechia ma duży potencjał piłkarski, ale wyglądają ładnie przez chwilę, a potem gra siada i liczą na cud. Jakby nie Kuciak który dzisiaj pokazał że jest najlepszym bramkarzem w lidze i pan sędzia który popełniał błąd za błędem i zdecydowanie wypaczył wynik spotkania, to Nieciecza mogła spokojnie zabrać 3 pkty. Michniewicz standardowo z taktyką antyfutbolu. Wojtkowiak i Wawrzyniak, bardzo, bardzo słabo.

Mareecki - 17 lutego 2017, 22:25:59 - *.internetia.net.pl
Czekam teraz na ból tyłka dziewczyn z gdańska :D

Siodlo - 17 lutego 2017, 22:26:13 - *.117.63.199
Oliwa sprawiedliwa. Lechia w żaden sposób nie zasłużyła dzisiaj na 3 punkty.

Danzig - 17 lutego 2017, 22:26:27 - *.dynamic.mm.pl
Słaba ta lechia lgksz!

Ja - 17 lutego 2017, 22:26:36 - *.play-internet.pl
Dlaczego w normalnej lidze po faulu Wawrzyniak byłaby żółta i karny a w naszej śmiesznej lidze ani karnego ani żółtej?
Ps. 90minut czemu pozwalacie na spam po newsami?

3er - 17 lutego 2017, 22:26:43 - *.dynamic.chello.pl
a to peszek westchnął leszek

d - 17 lutego 2017, 22:26:45 - *.opera-mini.net (*.72.173.50)
Gdzie na mistrza lechio.

^Ja - 17 lutego 2017, 22:27:51 - *.106.191.82
w normalnej, czyli np hiszpańskiej?

Leeds - 17 lutego 2017, 22:28:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieciecza miała fantastyczne kilkanascie minut w drugiej połowie i mogła co najmniej dwie bramki strzelic.Nie wspomne o niepodyktowanym karnym.Takze wynik sprawiedliwy byłby 3;1 dla Bruk Betu

Tony - 17 lutego 2017, 22:29:00 - *.58.172.221
Karny z kapelusza!!! I znow fart Michniewicza!!!

Buncol80 - 17 lutego 2017, 22:29:31 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Długo nie trzeba było czekac na potknięcie tej najlepiej grajacej drużyny w Polsce. Kolejny raz tyłek im uratował sędzia bo nie powinno być nawet remisu.

lomzaff - 17 lutego 2017, 22:31:57 - *.146.152.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia powalczy o mistrza z Jagą i Legią. W Niecieczy nie jeden zespol z gory punkty straci . O Lechie sie nie boje, tylko, aby nie zjadla ich trema kandydata na mistrza. Pzdr z Lomzy. Legia ma dobrego przeciwnika o tytul, bedzie ciekawie. Powodzenia Lechia, nie bd zle .

faflun - 17 lutego 2017, 22:32:07 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia beznadziejny,najgorszy w Ekstraklasie.

bigos - 17 lutego 2017, 22:32:35 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nieciecza to klasyczna kopia Podbeskidzia Bielsko,200 % procent szczęścia i umiejętności poniżej krytyki.
Co do Lechii to ma teoretycznie świetnych piłkarzy,lecz to nie jest zespół,który stać na mistrza Polski.Mistrz Polski nie przegrywa(bo tak trzeba nazwać ten remis) w taj frajerski sposób jak dzisiaj.

asdf - 17 lutego 2017, 22:32:46 - *.48.229.2
Kuponik mi termalika zepsula postawilem na lechie.. prawie tysiaczek by wpadl

mca - 17 lutego 2017, 22:33:09 - *.dynamic.chello.pl
O matko,...
patrzę na tą Lechię i aż zęby bolą - z czy oni do ludzi??? Litości!
Ps. a swoją drogą sędzia z Warszawy tak się starał by im pomóc...

ghettowzl - 17 lutego 2017, 22:33:15 - *.internetia.net.pl
Bialy Lukaku i remis!! taaak

Miki - 17 lutego 2017, 22:33:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lehia miszcz polski

wawa - 17 lutego 2017, 22:34:42 - *.218.113.244
Lechia cienka jak gumki w portkach gajowego .

SPQR - 17 lutego 2017, 22:34:44 - *.dynamic.chello.pl
Ten sędzia z Wawy jest albo bardzo słaby albo....

sedziatywi - 17 lutego 2017, 22:37:15 - *.static.ip.netia.com.pl
SEDZIA TOTALNA PORAZKA DOLICZA 4 A W 95MIN DAJE KARNEGO Z NIEBA...ani ruchu ręką do piłki nie było a wiocha się cieszy masakra jakaś

Ja - 17 lutego 2017, 22:38:26 - *.play-internet.pl
Sędziowanie na poziomie naszych sądów który wypuścił tego cygana który robił ludzi na wnuczka (czy przez nieudolnść czy za pieniądze tego już nie wiem)

master - 17 lutego 2017, 22:39:09 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Lechia w pucharach to wstyd! Oby nie!

Zoltypan - 17 lutego 2017, 22:39:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Drukarz podarował Lechii 1 pkt. Trener gdańszczan: Nie przesadzajmy z tymi karnymi. Kpiny w żywe oczy

jjo - 17 lutego 2017, 22:40:07 - *.net.hawetelekom.pl
Karny karnym, ale ten w Białymstoku to był Webb-play. Ten na Jadze to jakaś parodia. Nie mówię że Łęczna była lepsza, ale coś takiego to jak nóż w plecy. Odechciewa się grać i tak w rzeczywistości było. Jak można coś takiego wymyślić ? Jestem w szoku po takim sędziowaniu.

Mądry - 17 lutego 2017, 22:40:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Nowak ma RACJĘ.
Jeżeli boczny coś widział to powinien to sygnalizować od razu !!!
A nie dopiero jak podbiegli do niego piłkarze.

Jeremi - 17 lutego 2017, 22:41:24 - *.dynamic.chello.pl
Wynik meczu sprawiedliwy, ale sędzia Raczkowski słabiutki. Najpierw nie podyktował ewidentnego karnego, a później poleciał do bocznego pytać się co ma zrobić, a najpierw puścił grę. Ten się przestraszył, bo zrobił się wrzask, a Michniewicz latał jak wściekły pies, więc za szmatławą obcierkę dali karnego. Raczkowski pod koniec pierwszej połowy udawał, że nie widzi celowego uderzenia w twarz zawodnika Lechii przez Jovanovica. Raz puszczał ostre faule, a innym razem dawał kartki za byle co. Liniowi często nie widzieli spalonych, żal było patrzeć na tych sędziów i słuchać komentatorów, którzy jak mogli kryli słabych arbitrów

dobry wyni - 17 lutego 2017, 22:43:37 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Bruk-Bet Termalica Nieciecza !

Tonara - 17 lutego 2017, 22:43:43 - *.play-internet.pl
Przewalaja Nieciecze drugi mecz z rzędu. Gwizdanie pod Lechię ewidentnie. Co to ma wspólnego ze sportem i fair play

Jatoja - 17 lutego 2017, 22:44:22 - *.play-internet.pl
Szkoda że Raczkowski nie sedziuje meczów Legii,kibice tego klubu zrozumieli by dlaczego kibice 15 pozostałych klubów narzekają na niegoNajlepiej na wyjeździe

Flisinhio - 17 lutego 2017, 22:47:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Nieciecza, no i ta płyta boiska. Takiego boiska nikt nie ma w Polsce.Tylko szkoda że nawet taki plac przeszkadza niektórym grajkom.

widz - 17 lutego 2017, 22:49:07 - *.icpnet.pl
Mam nadzieję , że Michniewicz chętnie wypowie się na temat karnego w 94 min i ręki Maloci w porównaniu z karnym spowodowanym w zeszłym tygodniu przez Kędziorę, wtedy mówił , że nie powinno być jedenastki, a teraz....? Co powie Michu???

Pomeran - 17 lutego 2017, 22:49:54 - *.centertel.pl
Nicicza to trudny teren dla każdego, nie jeden wielki klub tam punkty stracił i jeszcze sieci. AVE LECHIA!

señor - 17 lutego 2017, 22:50:53 - *.opera-mini.net (*.159.169.166)
@Przemek, w stronę Tarnobrzega zapraszamy od marca! 2 liga czeka! Skoro dziś Dziadek pojechał na Tarnobrzeg, to drogę już zna. Tutaj przy akompaniamencie profesjonalnej drugoligowej piłki, pięknych dziewczyn (dla Dziadka też się coś znajdzie), zimnego piwka, kiełbasy śląskiej z biedronki oraz zdrowego powietrza spędzicie niezapomniany czas, dodatkowo po meczu relaks pod palmami (plastikowymi) nad jeziorem, powstałym w miejscu kopalni wręcz wskazany.
PS. Dziadek może śmiało parkować swoją Skodę pod stadionem, bo parking darmowy

rts - 17 lutego 2017, 22:51:02 - *.10.208.226
Widzów nie wiele mniej niż na jagieloni

Portowiec - 17 lutego 2017, 22:51:48 - *.252.128.137
Grubas sie cieszy a lechia gdzie wy sie pchacie gdzie!!

aSd - 17 lutego 2017, 22:53:03 - *.dynamic.chello.pl
Znowu sędzia dostał polecenie przez słuchawki. Liniowy nie sygnalizował karnego dopiero gdy podbiegli do niego zawodnicy termaliki to się namyślił i stwierdził, że karny był. Za coś takiego sędziowie powinni sobie odpocząć

marine - 17 lutego 2017, 22:55:49 - *.dynamic.chello.pl
Do Pomerana. Ale w Niecieczy jeszcze żadnego wielkiego klubu nie było.

Buncol80 - 17 lutego 2017, 22:59:47 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
@aSd
Dokładnie , przecież sam Wawrzyniak w przerwie meczu przyznał ze faulował i powinien być karny dla Termaliki.

kalafior - 17 lutego 2017, 23:15:48 - *.play-internet.pl
widac aktywnosc warszawiakow z tablicami nos i wml. lepiej zajmijcie sie koralowym cyganem

andy - 17 lutego 2017, 23:16:45 - *.nyc.res.rr.com
Nowak cos ma w sobie dziwnego jako trener czesto dziwaczy w ustawieniu druzyny gral 4 stoperami jak za Krasica nie gral Mila? mysle ze on nigdy nie bedzie trenerem Polski reprezentacji.Kuciak jeden z najlepszych bramkarzy ekstraklasy.Stawiam ze Legia nie wygra z Nieciecza.

kolo - 17 lutego 2017, 23:18:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takę cuda tylko w polskej lidze

Oks Odra - 17 lutego 2017, 23:20:37 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
I gdzie jest ten co pisał o tej wilkiej Lechi???I super transferach i prowadzeniu klubu???

cuda - 17 lutego 2017, 23:26:41 - *.fibertel.com.ar
Mi się widzi Jaga mistrzem. Probierz powinien triumfować. Bo trójka z prefiksem Le kozakuje :]

PolakNY - 17 lutego 2017, 23:28:26 - *.nycmny.fios.verizon.net
Sedzia do bani sedzia czekal dlugo zeby naprawil swoje blendy tym karnym PZPN powino sie nim zajac.Termalika miala szanse wygrania Lechia prowadzi 90 min kiedy do licza czas sedzia ani sekundy dluzej wiele nie dociagniec w meczu Tu nie chodzi o lechie ani Termalikie tylko sedzie.

F - 17 lutego 2017, 23:37:49 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Lechia nic nie ugra w europejskich rozgrywkach.

Suseł - 17 lutego 2017, 23:40:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia prawie przekręcił Termalikę, 2 ewidentne karne, 1 niepodyktowany z niewiadomo jakiego powodu.

Bromcik - 17 lutego 2017, 23:43:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
Niech dla dobra polskiej piłki mistrzuniem zostaniem Legia, bo teraz to ma legendarny współczynnik i jako jedyna sobie nie oleje pucharów europejskich - pewne info.
Cd. meczu , frajersko zagrana 2. połowa przez Lechię i tyle w temacie. Chcieli wygrać na chodzonego, to minimalizm został sromotnie skarcony. Warto dodać, że tytuł artykułu bardzo trafny - gra Lechii na wyjazdach to jakaś utopia i żenada, fatalna seria i bilans. Gra u siebie, a na wyjeździe to jednak są dwie różne sprawy ,co pokazała tydzień temu Jagiellonia, dostając oklep od przeciętnej Lechii na wyjeździe, a dzisiaj gromiąc Górnika z Łęcznej 5:0.
Tym remisem Lechia sama stworzyła pretekst dla Legii, aby ją dogoniła. Mam nadzieję, że Legia spokojnie ogra Ruch Chorzów i zostanie tym MP, bo każdy inny scenario dla naszej opłakanej piłki i niekumatych ludzi nią zarządzających to jak istny koszmar, rodem z Paranormal Activity.

Legionista - 18 lutego 2017, 0:00:39 - *.play-internet.pl
Jako Legionista ciesze sie z potkniecia Lechii..ale nie zycze jej zle ...juz wyjasniam dlaczego....to Legia musi byc mistrzem w tym roku gdyz jest to ostatni rok,gdzie polska druzyna ma szanse na wejscie do LM, a Legia ze swoim wspolczynnikiem ma taka szanse....Lechia niekoniecznie...wiem ze nie jestem obiektywny, ale zycze Lechii vice mistrzostwa.....na pewno sie lepiej zaprezentuje w pucharach niz Lech czy Jadzka..vide Irtysz Pawlodar czy Stiarnan...

ciekawski - 18 lutego 2017, 0:02:09 - *.bialnet.pl
o dyrovski rymu się nie dało wymyśleć?

olo - 18 lutego 2017, 0:40:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I wszystko załatwione i jasne legia mistrzem 2017

cuda - 18 lutego 2017, 1:01:56 - *.fibertel.com.ar
Wiecie dlaczego ten system ligi bedzie koontynuwany? Wlasnie dlatego ze mozecie juz po 22 kolejce pisac kto jest mistrzem I po kazdej kolejce bedziecie. Bo podswiadomosc mowi ze celem jest 30 kolejka, ale potem jest nowe rozdanie i nowa zabawa dla mózgu. Brawo panowie z esy heheh Idealny system dla manipulowania kibicem xD Ekscytowac sie mozna chocby chwilowym liderowaniem, ktore nie ma zadnego znaczenia.
Tylko kluby ktore premiują grę w pucharach w kontrakcie osiagaja wyniki. A taki zapisy maja tylko Legia i Lech. Dla lechii puchary to bedzie wlasciwie debiut hehe

or - 18 lutego 2017, 7:17:26 - *.rev.pro-internet.pl
Lechia idzie na miszcza ale wygrywać na wyjazdach nie umie.Moim zdaniem emeryci z Lechii wytrzymują tylko jeden mecz najlepiej u siebie a w meczach wyjazdowych odpuszczają no i widać mniejsze zaangażowanie..Widać to po np.braciach Paixao
,Wawrzyniaku itd.Dopóki Lechia nie pozbędzie się emerytów i szrotu to miszczem nie będzie.Po drugie Lechia nie ma dobrych rezerw,tylko szrot.

Janio - 18 lutego 2017, 8:06:42 - *.play-internet.pl
Szkoda bardzo wyniku,brakowało dosłownie sekund...mam nadzieje,ze w tym sezonie zdobędziecie mistrza!dzisiaj my ogramy gts!!!hej Śląsk

mustang - 18 lutego 2017, 8:59:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrowienia dla emerytów z Gdańska prosto z Wrocławia.
Śląsk i Wisełką

Kibic - 18 lutego 2017, 9:20:36 - *.dynamic.chello.pl
A jaki ma byc sedzia skoro z Warszawy !!! A legii trzeba pomoc !!!! Karny no bardziej ewidentnego juz chyba byc nie moglo

zks - 18 lutego 2017, 9:24:20 - *.07-264-6c756e3.cust.bredbandsbolaget.se
wyszło szydełko z woreczka jak nie kupimy u siebie to nie wygramy he he

Tomek - 18 lutego 2017, 9:37:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Panie przewodniczący Kolegium sędziów dalej takich sędziów w pierwszej kolejce łamaga z piernikowa od ks Rydzyka a tera następny który nie dyktuje ewidentnych karnych a jak ma podyktować to się pyta asystenta dram. Zbyszek obudź się z tego Twojego letargu w którym jesteś od wielu lat rozdajesz plakietki międzynarodowe jak kartki na mięso za komun zrobiłeś chłopie im krzywdę robiąc z nich międzynarodowych i zawodowych przecież ci chłopcy jeszcze powinni się uczyć Frankowski Raczkowski Jakubik łamaga Stefański zgodzę się z jednym że że na para olimpiadzie sobie chłopoki poradzą bo tam jest ich miejsce

Knur - 18 lutego 2017, 9:52:34 - *.play-internet.pl
Ewidentny drugi karny dla Słoni.Takich sdziow degradowac do niższych lig.Lechia cieniutka w tym meczu jak duba węża.Kibicuje jej ale z taka grą na wyjazdach furory nie zrobi.

16.Śląsk
W związku z unieważnieniem abolicji komisja ligi ukarała karną degradacją do najniźszej klasy rozgrywkowej za udział w korupstwie następujące kluby: Legia, Lechia, Wisły, Śląsk, Ruch

viking - 18 lutego 2017, 10:13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia dramat!! Szacunek dla Kuby Wawrzyniaka za wypowiedż do kamery na temat jak to określił ewidentnego nie podyktowanego karnego po jego faulu!!

emsi - 18 lutego 2017, 10:21:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wladcy polnocy stracili punkty w wiosce pod Tarnowem.Slaby wynik jak na kandydata powaznie myslacego o mistrz Polski i startcie w kw LM.

agKŚ - 18 lutego 2017, 10:24:58 - *.play-internet.pl
@nostradamu
odstaw to swinstwo,bo cie wykonczy

Cracovia F - 18 lutego 2017, 10:27:08 - *.165.230.45
Nie Lehia i nie Legia bendą mistrzami Polski a moja Cracovia. Rozpoczynamy długi finisz. Mamy jeden z lepszych składów w Polsce i poruwnywalny z Lehią.

Lysy - 18 lutego 2017, 10:53:32 - *.dynamic.chello.pl
Szyk i elegancja. Szanuje punkt.szacun bruk bet. Tylko Lechia.

Borracho - 18 lutego 2017, 10:58:50 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze jeden mecz, po którym obydwaj trenerzy będą zgodnie twierdzili, ze sędzia oszukał ich na karnego :-) IMO świat piłkarski zgłupiał do reszty wprowadzając specjalne przepisy i wytyczne dotyczące ręki w polu karnym. Na podwórku chłopaki nigdy nie mają wątpliwości i każdy wie kiedy była ręka a kiedy nie. A tak pseudonaukowe dywagacje czy ręka była ułożona "fizjologicznie".
Brawa dla Termaliki za grę do końca, chociaż myślę że to raczej lekkoatleci niż piłkarze. Przynajmniej w tym meczu tak to wyglądało.

fd - 18 lutego 2017, 11:21:23 - *.173.3.21.tesatnet.pl
Legionista pieprzysz takie bzdury ze głowa mała ale to u was normalne

Saper - 18 lutego 2017, 11:41:59 - *.play-internet.pl
Stomil Olsztyn Duma Warmii

SPQR - 18 lutego 2017, 11:44:26 - *.dynamic.chello.pl
Lechiści w barwach na trybunie między miejscowymi i nic im się nie stało?

jarecki - 18 lutego 2017, 11:48:41 - *.cust.tele2.se
@ no Krakowia eF mistrzostwo Krakowii jest wprost proporcjonalne do ilosci Twojej wiedzy o ortografii języka ojczystego... Gdyby Lechia grała do końca w pełni skoncentrowana ,bez problemu by wygrała, a tak to mści sie kunktatorstwo i odpuszczenie gry. Boisko zweryfikowalo zalozenie że jak na 17 min przed koncem się prowadzi to trzeba dowiesc ten wynik najmniejszym nakladem sił....

leeds - 18 lutego 2017, 13:30:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O czym wy tu piszecie.Należały sie jak byk Termalice 2 rzuty karne a przyznano tylko jednego.Wynik minimum powinien byc 2;1 dla Słoni.Do widzenia.

krzysztof7 - 18 lutego 2017, 13:51:51 - *.business.static.vectranet.pl
sedzia z warszawy gwizdal pod legie

andy - 18 lutego 2017, 14:39:18 - *.nyc.res.rr.com
tak na zimno dzien po meczu jak wyscie nie zauwazyli ze na poczatku michniewicz(podejzenia korupcyjne)mowi do sedziego zacznijmy od karnego i sedzia to dobrze odebral tylko ulepszyl i skonczyl na karnym.

bis - 18 lutego 2017, 14:43:44 - *.146.167.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karny dla słoniów -na 100% / nie wiadomo tylko, czy byłby wykorzystany/. Lechia papierowy lider E-klapy i to wszystko.

Zajmon - 18 lutego 2017, 17:16:48 - *.146.24.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ krzysztof7
Tak sedzia z wawy gwizdal pod Legie ze bruk betowi dal jednego karnego a nie dwa i ogolnie gwizdal za bardzo pod lechie. Pewnie meczu nie widziales tylko piszesz bzdury bo po prostu nie lubisz Legii jak pol Polski hehe.