18 lutego 2017, 17:20:37 - maciejko
Gol Łukasza Piszczka

Łukasz Piszczek strzelił bramkę dla Borussii Dortmund w wygranym 3-0 (1-0) meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi z Wolfsburgiem. Dla polskiego obrońcy, który rozegrał cały mecz, był to piąty ligowy gol w tym sezonie. Piszczek zanotował także asysty przy pierwszym i trzecim golu dla gospodarzy.

18 lutego 2017, 15:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-0 VfL Wolfsburg
Jeffrey Bruma 20 (s), Łukasz Piszczek 48, Ousmane Dembélé 59

żółte kartki: Julian Weigl, André Schürrle - Jeffrey Bruma.

sędziował: Günter Perl (Bawaria).
widzów: 56 906.

Od 75. minuty w drużynie gości grał Jakub Błaszczykowski, który zmienił Vieirinhę. Borussia zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów po 21 meczach. Wolfsburg jest czternasty i ma 22 oczka.

Mądry - 18 lutego 2017, 17:23:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo !!!

Głupi - 18 lutego 2017, 17:45:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo

Pix - 18 lutego 2017, 18:09:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pan Profesor Łukasz klasa światowa... A tak niedawno wydawało się ze będzie ciągnął zdecydowanie w dół, a tu wysoki poziom non stop.

pynek444 - 18 lutego 2017, 18:10:53 - *.4-3.cable.virginm.net
Lukasz klasa swiatowa po raz kolejny, dwie asysty i bramka
tak trzymaj

L - 18 lutego 2017, 18:59:04 - *.146.139.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Blaszczykowski poszedl na dno,szkoda ze nie gra,przydalby sie w kadrze.

STI - 18 lutego 2017, 20:14:01 - *.cm-6-6b.dynamic.ziggo.nl
Szkoda to że Lewandowski dał punkt bayernowi tak troszku by dogonila Borussia...

LEO - 18 lutego 2017, 21:21:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

( L) egia - 20 lutego 2017, 8:51:50 - *.centertel.pl
Gdyby tyle goli DLA polski strzelali piszczek I glik Co DLA swoich klubów to byśmy euro wygrali