[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


18 lutego 2017, 17:21:29 - Gladki
Lotto Ekstraklasa: Korona 4-2 Wisła Płock

18 lutego 2017, 15:30 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 4-2 Wisła Płock
Ilijan Micanski 24, Jacek Kiełb 33 (k), 67 (k), Miguel Palanca 50 - Giorgi Merebaszwili 43, José Kanté 90

Korona: 30. Michal Peškovič - 26. Bartosz Rymaniak, 32. Radek Dejmek, 99. Bartosz Kwiecień, 27. Rafał Grzelak - 15. Jacek Kiełb, 8. Mateusz Możdżeń, 6. Vanja Marković, 10. Nabil Aankour (76, 37. Jakub Mrozik), 17. Miguel Palanca (62, 5. Serhij Pyłypczuk) - 20. Ilijan Micanski (86, 93. Michał Smolarczyk).

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 95. Patryk Stępiński (62, 25. Przemysław Szymiński), 17. Damian Byrtek, 24. Tomislav Božić, 2. Kamil Sylwestrzak - 10. Giorgi Merebaszwili (74, 7. Damian Piotrowski), 21. Maksymilian Rogalski, 8. Dominik Furman, 41. Dimityr Ilijew, 9. Arkadiusz Reca - 27. Mateusz Piątkowski (53, 29. José Kanté).

żółte kartki: Możdżeń, Kwiecień, Mrozik - Stępiński, Furman.

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
widzów: 5166.

REKLAMA

Wisła Płoc - 18 lutego 2017, 17:22:53 - m238.class100.petrotel.pl
Mecz Wisły tragedia. Niech Kaczmarek odpusci Sobie tego Rece bo az zal na niego patrzec, trzeba bylo go sprzedac do Cracovii. Oni by mieli problem a my troche kasy. Kante mam nadzieje ze wyjdzie w podstawowym skladzie na nastepny mecz. PS. Majonezy Kieleckie jakis strajk ze ich w ogole nie bylo slychac?

Vistula - 18 lutego 2017, 17:23:17 - host-89-231-70-102.dynamic.mm.pl
szkoda aż pisać !!!

ZKS - 18 lutego 2017, 17:24:58 - host-89-229-147-69.dynamic.mm.pl
Watts wstyd

Ciamciara - 18 lutego 2017, 17:26:19 - 188.146.174.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z tego miejsca wypada pozdrowić dziennikarzy, którzy wybierali Furmana do jedenastki jesieni i tak bardzo promowali go do gry w kadrze. A Micanski to 10 bramek w tej rundzie spokojnie strzeli.

REKLAMA

ZKS - 18 lutego 2017, 17:26:53 - host-89-229-147-69.dynamic.mm.pl
Wstyd wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd.Jak macie tak dalej grać to lepiej sobie odpuscie!!!

Reze - 18 lutego 2017, 17:28:41 - 31-178-57-128.dynamic.chello.pl
@Wisła - a kogo chciałeś usłyszeć jak strajk trwa od ponad rundy ? Nafciarze "PN dla kibica" dla jaj nie śpiewali.

egg@fh.pl - 18 lutego 2017, 17:30:36 - user-94-254-128-18.play-internet.pl
Tak paliwo plockie mamy protest od roku, ogarniety jesyes, nie ma co.

Sierpc - 18 lutego 2017, 17:31:42 - 80.48.164.31
Myślałem,że start rundy będzie lepszy. A tu ciągłość sparingów. Słabo ale mam nadzieję, że będzie lepiej. Tylko WP.

TLW - 18 lutego 2017, 17:36:05 - public-gprs197272.centertel.pl
Brawo Koroneczko kochana!

tigana 34 - 18 lutego 2017, 17:36:09 - 188.146.61.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pisałem ci tydzien temu Bartoszewski. Weź Mrozikow ma narty a nie na boisko. Co to było?

123 - 18 lutego 2017, 17:36:10 - xdsl.069.c88.petrotel.pl
Kto dopuścił to pastwisko do grania...

rhemks - 18 lutego 2017, 17:39:02 - user-46-112-198-33.play-internet.pl
Rzeczywiście boisko to było jak pole po niezłej orce. Brawo Koronka i fajnie że Micanski już strzela. A tylu było malkontentów że słaby zawodnik bo długo nie grał. Jeszcze zobaczycie że będzie z niego pożytek.

Apollo - 18 lutego 2017, 17:41:33 - 91-233-72-128.henet.pl
Korona, po co wy gracie? Jak wy kibiców nie macie..

Wisła - 18 lutego 2017, 17:41:34 - subs-83.142.196.60.metrointernet.pl
Wisła nie zasługuje po prostu na Ekstraklasę,prezes nieudacznik który od lat gada tylko o tym że pieniędzy nie ma. to od czego on jest? właśnie od tego żeby kasę znaleźć.żenada!
PS.Byrtek buahahahahahahaha

REKLAMA

adams - 18 lutego 2017, 17:43:15 - 150.254.73.22
Korona ładnie pojechała , zobaczymy jak dalej będzie sobie radziła , a Płock no to słabo wygląda ale spaść nie powinni , bo raczej spadną Ruch i Łęczna

Qlfon - 18 lutego 2017, 17:50:42 - cpc89760-wolv19-2-0-cust253.16-1.cable.virginm.net
Stepiński dzisiaj sabotaz,po takim meczu powinien zostac zesłany do rezerw. Byrtek Nieporozumienie. Tych dwoch z pewnoscia powinno odpoczac od pilki na takim poziomie. Słabo Furman. Reca poprawnie w defensywie, słabo z przodu. Piatkowski statystuje.

Jarecki - 18 lutego 2017, 17:52:32 - m77-218-224-38.cust.tele2.se
Gratulacje dla Korony wygranej. Kosa kosą ale obiektywnie trzeba przyznać ze Korona grała i ładnie dla oka i skutrcznie. Gratk od kibica 19R10

rafcio1972 - 18 lutego 2017, 17:55:36 - 095160153241.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Brawo Korona - pozdrowienia z Lubina

A74PL - 18 lutego 2017, 18:01:19 - host-89-231-71-93.dynamic.mm.pl
Nic się nie stało Wisełka nic się nie stało

autor - 18 lutego 2017, 18:01:49 - xdsl.181.c71.petrotel.pl
Wystawię oceny zawodnikom za ten mecz w skali od 1 do 10.
Kiełpin - 7
Sylwestrzak - 5
Bozić - 3
Byrtek - 2
Stępiński - 1 (najgorszy mecz odkąd jest w Płocku)
Rogalski - 1 (kompletne zero z przodu i z tyłu)
Furman - 7 (do 65 minuty nawet 8)
Reca - 3
Iliev - 7 (od 65 minuty wziął na siebie ciężar gry za zmęczonego Furmana)
Mereba - 7 (byłaby 6, ale punkt za bramkę)
Piątkowski - 3
Kante - 7
.
Skoro nawet Wojciech Jagoda widzi i mówi rozsądniej niż Kaczmarek to naprawdę musi być padaka. W przerwie powinny być dwie zmiany. Stefańczyk za Stępińskiego (po kiego grzyba nie było go na ławce, a był Drozdowicz?) i Kriwiec za Rogalskiego. Byrtkowi Kaczmarek zrobił krzywdę wpuszczając go od początku na te kartoflisko. Ten chłopak nie ma koordynacji i zwrotności, żeby grać na takim boisku! Szymiński by sobie poradził dużo lepiej i przede wszystkim nie sfaulował by się z Boziciem od czego zaczęły się nasze problemy! Rogalski kompletne zero. To jest po prostu niemożliwe, żeby Kriwiec był od niego gorszy w jakimkolwiek aspekcie. Defensywny pomocnik, który nie biega i nie ma żadnych odbiorów, po co ktoś taki w składzie? Jeżeli nie Kriwiec (chociaż nie wiem czemu), to Szymiński lub Sielewski by zagrali na pewno lepiej chociaż z tego powodu, że gorzej się po prostu nie da. Jeżeli w przyszłym meczu nie zagramy takim składem:
.
------------------Kiełpin-------------
Stefańczyk-Szymiński-Bozić-Sylwestrzak
---------------Wlazło-Furman----------
Piotrowski---------Iliev---------Mereba
-------------------Kante---------------
.
To naprawdę zacznę się martwić o nasze utrzymanie. Stępiński pauzuje z Zagłębiem. Ja bym jeszcze wolał dwójkę Kante-Piątkowski, ale Iliev za mecz Koroną powinien wyjść w podstawowej jedenastce. Dzisiaj spokojnie by sobie dał radę nawet zamiast Furmana, który to by mógł grać na 6 za Rogalskiego. Biegał, walczył, odbierał, podawał i asystował.

A74PL - 18 lutego 2017, 18:03:13 - host-89-231-71-93.dynamic.mm.pl
Do Wisła - czy ty jesteś WISŁA ?

Antyver - 18 lutego 2017, 18:04:40 - 87-206-53-113.dynamic.chello.pl
Łęczna z tym swoim treneiro który poznaje piłkarzy po tym jak wchodzą po schodach wkrótce przyspawa się do ostatniego miejsca ale Ruch powinien nadrobić punktowo i będą jeszcze emocje w walce o utrzymanie a w rolach głównych wystąpią Ruch, Płock i Arka.

wislak - 18 lutego 2017, 18:07:19 - aepr142.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale pastwisko. I ten tlumy na trybunach, ahh protest Tak jak przegrywaliśmy z Chojniczanką drwalami i cwaniakami, tak przegrywamy z takim samym czymś z kielc.

uszatek - 18 lutego 2017, 18:09:27 - user-94-254-143-47.play-internet.pl
Bardzo słaby Stępiński o Rogalskim lepiej nie mówić,wystawianie jak ktoś słusznie powiedział 'dzika' czyli Recy to sabotaż trenera taki sam jak zakontraktowanie Piątkowskiego.Ludzie otwórzcie oczy bo na Prezesa zwanego podnóżkiem Dyrektra sportowego i menagera Kub..nie można liczyć tak samo jak na słupy w radzie Nadzorczej.Wychowanek Wisły Grzelak nakrył czapką całą obrone Wisły.

Los - 18 lutego 2017, 18:16:37 - 095160155033.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Wisła Płock to drużyna w rozsypce. Ta drużyna grała lepiej na początku jak nie mieli jeszcze zgrania.
W poprzedniej rundzie Wisła grało dużo lepiej u siebie z Koroną a teraz dokładnie widać ogromną przepaść poziomów miedzy druzynami.
Ile trzeba ogladać Roglaskiego i Rece którzy nawet nie potrafia dokładenie podać piłki. Druga rzecz to normalnie sabotaż albo totalna głupota: jak mozna tak bez sensu faulować we własnym polu karnym. Kazdy kto gra w piłke na podwórku o tym wie dlaczego nie rozumieja tego zawodowi piłkarze?

knp - 18 lutego 2017, 18:16:44 - 203.195.112.87.dyn.plus.net
wislak chlopcze wez popatrz na stadion w plocku...popatrz na gre waszych gwiazd
:D :D :D

Wzll - 18 lutego 2017, 18:28:43 - ip-5-172-235-237.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Taka Koronę aż chce się oglądać,kiedyś za trenera Ojrzynskiego grali też z polotem i zaangażowaniem ale teraz grają dodatkowo w piłkę,ładnie dla oka super swoją drogą ciekawe ilu jeszcze trenerów trenuje zespoły w niższych ligach a ż powodzeniem dałoby radę w ekstraklasie Ojrzyński czy ten co trenuje teraz koroniarzy.....powodzwnia Korono z Lubina kibicuje Wam!!!

Shofi - 18 lutego 2017, 18:29:24 - 188.146.171.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale mało kibiców :p smiech na sali

r2d2 - 18 lutego 2017, 18:43:30 - public-gprs381087.centertel.pl
@wislak buraku, nazwy miast, jak również nazwy wlasne piszemy z wielkiej litery. Wystarczy 8 klas skończyć żeby to wiedzieć. Ps. Brawo Korona!

REKLAMA

Lolo - 18 lutego 2017, 18:46:31 - 188.146.167.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Uszatek
Kolego takiego słabego grojka ja Reca jak tgo nazywam dzik
jeszcze w Wisełce nie było
Znawcy co za bilet u prezesika nawet go porównywali do Jelenia
Ale tu sie z nimi zgodzę jeleń a dzik niczym sie dużo nie różni
Prezesik twierdził ze Reca jest Wart 500tys €
To teraz musi sie w w domu zgadzać jak go Cracowia nie chciała to prezes da z Klubu
I wszystko sie zgadza
Ja im wybaczam ale rozliczy ich ten jeden z góry
za to co robią
Szkoda Wislo dzisiaj będzie dobrze
Tylko bez komentarza od zks człowieku odpocznij

Behemoth - 18 lutego 2017, 18:46:41 - xdsl.124.c84.petrotel.pl
Nie chce mi się wierzyć, ale ten mecz to kolejny antyfutbol preferowany przez treneiro Kaczmarka. Limit szczęścia się skończył?? Możliwe, chociaż może był to przypadek przy pracy: a) bo tak słabego Stępińskiego to jeszcze chyba nikt nie widział b) Byrtek-Bozić na środku tragedia c) Furman całkowicie bez formy d) Rogalski - ciszej nad tą trumną. Serce podpowiada, że będzie lepiej, ale rozum wie, że lepiej nie będzie. jacky i treneiro - grunt, ze kasa co miesiąc się zgadza, prawda??

Kolo - 18 lutego 2017, 19:03:17 - 188.146.167.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie przecież to głupota , mamy w Płocku ludzi z papierami jako drugi trener - Wenerski ten ze Szczecina może mu buty wiązać
Dyrektor sportowy - każdy może być kto kuma za taka kasę
Trener przygotowania - Pachelski , Bangros może tez od niego sie uczyć
Zawodnicy którzy mogą grać to Grzelak , Lewandowski, Sekulski, Hiszpanski , Jabłoński napewno na tych pozycjach gorsi nie sa a jak nie lepsi
Szkoda słów

as - 18 lutego 2017, 19:37:41 - aepc57.neoplus.adsl.tpnet.pl
Płock ma kompleks Kielc o Vive ,tutaj tez zale są wylewane,ech małomiasteczkowe zachowanie...pozdrawiam normalnych

ja - 18 lutego 2017, 20:02:47 - 91.146.194.52.internetia.net.pl
@123.. Te pastwisko zostało przygotowane na przyjazd gości, by czuli się jak w domu

Pozdro - 18 lutego 2017, 20:16:30 - 81-210-91-86.static.ip.netia.com.pl
Niektórzy GiEKSIArZE kibicują szczypiornistom Wisły
Brawo Płock super mecz dzisiaj w LM POZDr.z GŚ

Łukasz - 18 lutego 2017, 20:27:17 - host-46-186-24-84.dynamic.mm.pl
Przyczyny takiej postawy Wisły:
1-w tej drużynie musi być konflikt, to widać gołym okiem że nie ma drużyny
2- przykro mi to stwierdzić ale Kaczmarek nie ma koncepcji na grę. On nie ma pomysłu na tą drużynę, wszystko jest z przypadku.

Łukasz - 18 lutego 2017, 20:31:04 - host-46-186-24-84.dynamic.mm.pl
W każdej innej drużynie widać lepszą kulturę gry. Oni nie potrafią wymienić 3 podań na połowie przeciwnika. Zero gry kombinacyjnej. Jakiejś klepy, obiegnięcia, gry w trójkącie na małej przestrzeni. Zero

zka - 18 lutego 2017, 20:34:02 - 188.146.16.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pastwisko i wąsate janusze na trybunach a na boisku drwale ze aż bezzebne janusze mogły pokazać swój brak uzębienia. No ale czego się spodziewać po kielcach bez starego miasta bez zabytków z bieda i kompleksem Radomia.

Pseudonim - 18 lutego 2017, 20:54:19 - 31-178-57-198.dynamic.chello.pl
no i te drwale pojechały leszczy z płoćka.

Pseudonim - 18 lutego 2017, 20:56:11 - 31-178-57-198.dynamic.chello.pl
leszczy z płocka z zabytkami, starym miastem, bogactwem i kompleksem Kielc

lewy - 18 lutego 2017, 21:08:02 - 095160157067.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Szkoda tych dwóch straconych bramek. Korona gra ładnie. Dystrybutory mogą cię cieszyć że coś ustrzelili

cyklon - 18 lutego 2017, 21:15:35 - public-gprs692721.centertel.pl
@zka patafianie - Kielce takich biznesmenów jak ty i tą powiatową mieścinę to by 10 razy kupiły, razem z tą waszą benzyniarnią,stadionem,halą i tym starym miastem Oj kompleksy, od Vive non stp wciry i od Korony wciry, gdybyście mieli drużynę w siatkę to też od Effectora by były wciry.

123 - 18 lutego 2017, 21:16:29 - xdsl.069.c88.petrotel.pl
@ja - Wyglądało to jakby dzień wcześniej krowy się na tym pasły, ale to już o Was świadczy. W Płocku murawa do gry bardzo dobrze przygotowana, więc nie wiem o czym mówisz.

wódz - 18 lutego 2017, 21:21:56 - apn-95-40-10-252.dynamic.gprs.plus.pl
@123 a stadion 🏟 tam w Płocku macie ogólnie jakiś ;) 😂😂😂😂

123 - 18 lutego 2017, 21:27:05 - xdsl.069.c88.petrotel.pl
Na pewno z lepszą murawą

KSS - 18 lutego 2017, 21:35:03 - ip237-32-72-185.ptr.nowinynet.pl
123 stadion dożynkowy

zks - 18 lutego 2017, 21:35:34 - aepm146.neoplus.adsl.tpnet.pl
leszcze z kielc - raz do roku to i kura piardnie.

marinero - 18 lutego 2017, 22:28:56 - 195-122-157-128.natip.skydsl.de
Widzę tu dużo tradycyjnych wpisów ludzi z miasteczka gdzie stadion jest z epoki prl-u , a 5 000 ludzi bywa tam gdy przyjeżdża legia a mikrofonem na stadionie operuje Chadaj .

Wisla - 18 lutego 2017, 22:35:11 - aepm146.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy miasto postanowi sprzedać koronę po tym meczu biznesmenom z Turkmenistanu czy jednak z Bangladeszu? W przyszłym sezonie w ogóle wystartują?

l - 18 lutego 2017, 22:57:06 - 31-178-76-5.dynamic.chello.pl
Płock do spadku razem z Ruchem

zigi - 18 lutego 2017, 23:09:33 - public-gprs357759.centertel.pl
Rogalski zakończ karierę wstydu oszczędź

Kaki - 18 lutego 2017, 23:19:48 - afto252.neoplus.adsl.tpnet.pl
Plock najbrzydsza pilka w ekstraklasi. Dobrzy grajkowie a taktyka ta sama od poczatku. Druzyna rozpracowana przez rywali wiec spadek z duzym prawdopodobienstwem. Chyba ze coach cos wymysli.

WislaPlock - 18 lutego 2017, 23:30:13 - host-176-221-121-32.dynamic.mm.pl
Do kolo. Człowieku jacy nasi ludzie?? Nasi ludzie doprowadzili,ze klub spadł do drugiej ligii. Dyrektor sportowy prosze nasz człowiek Majewski, wyprowadził pieniadze z klubu i nie awansowalismy a pozniej spadlismy obecnie kasuje wyplate chodz nie pracuje. Nasi trenerzy ?? Jacy? Pachelski?? kogo przygotował gdzie sie sprawdził? Czemu nie chcial pracowac w 2 lidze??Kasa nie ta i wolal prowadzic swoja dzialalnosc.Wenerski juz prowadzil ten klub i spadl z I ligi. Wychowankowie o ktorych mowisz prosze. Hiszpanski gra o utrzymanie w 1 lidze, Jablonski? nawet nie wiem Grzelak nie chcial grac u nas nie mowiac o Lewandowskim. Zyjemy jakimis glupimi teoriami. Gramy pape i to fatk ale bez przesady z naszymi ludzmi. Nasi to okradli ten klub z Dmoszkiem i innymi. Kaczmarek wprowadzil nas z II do EX wiec nalezy sie mu szacunek. Jest ssynem stracha ale dla klubu zrobil wiele nie to co nasi wyzej wymienieni wychowankowie

Sebek - 18 lutego 2017, 23:44:05 - host-31-6-174-211.dynamic.mm.pl
Żuber jakaś kontuzja czy niemoc...no bo jak nowy nabytek nawet ławki nie łapie to chyba nie dobrze wróży, tym bardziej jak reszta gra. Szkoda gościa bo skończy jak Nowak

Olsztyn - 19 lutego 2017, 0:37:28 - 104.129.29.165.static.quadranet.com
Miejsce ogórków z Płocka jest w III lidze heheheehe

zks - 19 lutego 2017, 1:10:44 - public-gprs357759.centertel.pl
A twoje miejsce u Masy na kolanach

IreQ - 19 lutego 2017, 1:15:07 - sky-78-18-17-163.bas512.cwt.btireland.net
Można zobaczyć skrót poza ekstraklasa.tv ?

Ktoś tam - 19 lutego 2017, 6:54:23 - 77-172-239-217.ip.telfort.nl
Micanski-dałeś wiele wspaniałych chwil w Zagłębie, powodzenia w Koronie

Koko - 19 lutego 2017, 7:41:28 - 188.146.167.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ Wisła Plock
Ziomus mało wiesz i tyle w temacie
Nie chcieli grać a i kto im proponował
Lepiej mieć spółdzielnie z dyrektorem sportowym i menago i innymi małymi fryzjerami
Temat kontraktu Wlazło zamieciony w klubie pod dywan jak byłby to inny prezes i dyrektor juz by ich nie było
A to ze grają kiche to oni grali zawsze
Długa Piła zero gry kombinacyjnej , jak sie uda to sie uda
a kasa sie zgadza
Bez naszej młodzieży klub nie mógłby grać w ex za niektórych wychowanków jeszcze klub zarobił
Proszę za Lewandowskiego i Hiszpańskiego
Grzelak nie pasował a Sekul
Szkoda slow

zks - 19 lutego 2017, 9:04:02 - aepm146.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ich wina ze Wlazlo znalazł sobie taką agencje menadżerska gdzie tamci mieli blachę?
Długa piła i dlatego awansowalismy z II ligi do Ekstraklasy? Hiszpan prawie II liga, Lewandowski sabotazysta który uciekł od nas jak szczur a teraz ucieka z pogoni i wszyscy się tam z tego cieszą. Grzelak tylko na mecze z nami się spina teraz w Koronie wcześniej w Dolcan a tak to tragedia. Sekul wcziraj pokazał w meczu Piasta jak walczy gdzie obcy Kante oddaje serce i biega non stop a tamten sobie czlapie po boisku na odwal. Niech młodzi uczą się od Kante albo wcześniej od Gorala jak się walczy to będą grać. Ale wola chyba papieroski jaranko zielonego alkohol a potem wyjazd na zmywam do Norwegii jak Kolodziejski czy Stanski.

ugram - 19 lutego 2017, 9:42:35 - public-gprs185179.centertel.pl
Po dwóch meczach zimowych na wiosnę, walka o utrzymanie płocka.

a13a34dr - 19 lutego 2017, 10:55:29 - xdsl.231.c92.petrotel.pl
Płock to dno piłki nożnej jak się nie obudzą to spadna

fan Wisła - 19 lutego 2017, 10:58:55 - xdsl.003.c80.petrotel.pl
TERCET: K-K-M; WOOOOON !!!
Ile czasu jeszcze zmarnujemy przez tych nieudaczników ????
Reca, Rogalski, Piątkowski- dramat !!!!
Reca, już w tamtej rundzie był najsłabszy w 2 zespole!!! Ale co?? Musi grać! Układziki wspomnianej Trójki !!!

CK 100% - 19 lutego 2017, 11:19:14 - user-94-254-138-8.play-internet.pl
zks radomska kurtyzano

Kik - 19 lutego 2017, 12:53:04 - 188.146.167.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
zks
Zauważyłem ze ty zawsze krytykujesz wszystkich naszych wychowanków a oni wiecej dla tego klubu zrobili jak ty
dalszy komentarz zbędny

\Visla - 19 lutego 2017, 13:52:05 - 188.146.13.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gra Wisła Płock a nie miasto inteligenci. Chyba ze interesuje was Wzgórze Tumskie Katedra Stare Miasto to zapraszam do Płocka

ja - 19 lutego 2017, 14:21:37 - 91.146.194.52.internetia.net.pl
@123... już Ci mówiłem, że płyta została przygotowana na przyjazd gości byście czuli się jak w domu. To, że nie wiesz o czym mówię świadczy o twoim niskim poziomie inteligencji. A to, że waszym dają takie rarytasy w postaci dobrego boiska wasza sprawa hehe. pograją trochę i też będzie pastwisko. Po zatym nie jestem z Kielc ani nie kibicuję koronie

autor - 19 lutego 2017, 14:48:50 - xdsl.181.c71.petrotel.pl
Wielka szkoda, że nie udało się zakontraktować Parunaszwili'ego. Pewnie z marszu by wskoczył do składu. Jeżeli według Kaczmarka Kriwiec jest w gorszej formie niż Rogalski (to jest niemożliwe), to może warto by było wypożyczyć Chrapka / Borysiuka (ten który przegrywa rywalizację) i Pawłowskiego (konkurencja dla Recy) z Lechii Gdańsk. Oni się tam nie mieszczą nawet w 18'stce meczowej. Na pewno zwiększyli by rywalizację. Ogólnie według Kaczmarka Kriwiec nie może grać z Furmanem w środku, bo zagrali tak jeden mecz z Jagiellonią u siebie i wtedy Furman wypadł słabiej niż zazwyczaj przy Rogalskim. Tylko, że wtedy Kriwiec nie był przygotowany na sto procent, a do tego Furmanowi akurat mógł nie wyjść ten mecz. Jako defensywny pomocnik może zagrać również Szymiński lub Sielewski, ale Kaczmarek uparcie stawia na Rogalskiego. Do wypożyczenia prawdopodobnie z Jagi byliby jeszcze Szymański i / lub Szymonowicz. W obu przypadkach koniecznie z opcją pierwokupu, bo to perspektywiczni zawodnicy. No i to chyba na tyle.

autor - 19 lutego 2017, 15:30:06 - xdsl.181.c71.petrotel.pl
Co wy się tak czepiacie tego Piątkowskiego? To nie jest zawodnik, który sobie sam stworzy sytuacje jak Kante. Powinien mieć co mecz wypracowane przez kolegów 2-3 sytuacje, wtedy każdy mecz będzie kończył z bramką na koncie. W tym meczu miał jakąkolwiek okazję do zdobycia bramki? Miałby gdyby w 40 sekundzie Mereba dograł mu piłkę. Graliśmy tragicznie z przodu więc Piątkowski zagrał jak zagrał. Nie wiem co się dzieję z Recą. W końcówce rundy powoli łapał formę, a teraz znowu wygląda słabo. O ile zakład, że z Zagłębiem Wlazło zagra na prawym skrzydle? Haha

kibic - 19 lutego 2017, 17:38:07 - 095160159156.dynamic-ra-12.vectranet.pl
@Apollo Dowiedz się czemu nie ma dopingu na Koronie, a potem się wypowiadaj.

Klops - 19 lutego 2017, 18:52:56 - ip-31-0-125-165.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Żubrowski grał w sparingu rezerw. Bramkę strzelił. Szkoda go, bo zmarnuje się jak Nowak w Ruchu.

fan Wisła - 20 lutego 2017, 9:34:44 - xdsl.003.c80.petrotel.pl
Gościowie: K-K=M : Czy tego nie widać, że każdy kto by tu przyszedł, jest w 100% lepszy niż:
Reca, Rogalski, Piątkowski!!! Każdy !!!!!
A o decyzjach Kaczmarka, szkoda pisać......,
całe szczęście, że jedynie Wlazły nie udało mu się odstrzelić.....

koso - 20 lutego 2017, 11:51:21 - user-31-174-246-143.play-internet.pl
scyzory tak dla wyjaśnienia przypomnijcie sobie sytuacje co z wami młoda petra zrobiła w 20 sec pozdro

CK - 22 lutego 2017, 10:42:19 - user-94-254-128-74.play-internet.pl
Tylko Korona

scyzor - 22 lutego 2017, 10:44:35 - 77-255-254-173.adsl.inetia.pl
płocki powiat niech się schowa

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: