18 lutego 2017, 17:25:04 - maciejko
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi z Herthą. Dla polskiego napastnika był to szesnasty ligowy gol w tym sezonie. Lewandowski wszedł na boisko w 61. minucie za Arturo Vidala.

18 lutego 2017, 15:30 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
Hertha BSC Berlin 1-1 FC Bayern München
Vedad Ibišević 21 - Robert Lewandowski 90

żółte kartki: Peter Pekarík - Mats Hummels, Robert Lewandowski, Xabi Alonso.

sędziował: Patrick Ittrich (Hamburg).
widzów: 74 667.

Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się były gracz Legii Warszawa Ondrej Duda.

Bayern jest liderem tabeli z dorobkiem 50 punktów.

G - 18 lutego 2017, 17:25:29 - *.echostar.pl
Lewy time.

krystek - 18 lutego 2017, 17:26:39 - *.opera-mini.net (*.76.122.57)
Znowu im tyłek ratuje.

xyz - 18 lutego 2017, 17:27:21 - *.centertel.pl
90+6 - sędzia przedłużył tyle ile było trzeba?

Mądry - 18 lutego 2017, 17:28:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda Herthy...
To była 95 minuta a nie 90.

Mieciu - 18 lutego 2017, 17:29:03 - *.play-internet.pl
@xyz dokładnie tak Bayern żenada sędzia dopilnował by punkcik wywieźli

ciotek - 18 lutego 2017, 17:29:25 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
tak. doliczyl 5 minut a w doliczonym czasie Hertha zrobila dwie zmiany wiec mial prawo przedluzyc minute wiecej.

SPQR - 18 lutego 2017, 17:31:28 - *.dynamic.chello.pl
Jaki druk gdyby nie gol to jeszcze by grali.

XXXX - 18 lutego 2017, 17:31:49 - *.lukman.pl
Przedłużał, przedłużał, aż strzelili... Strzelili i od razu skończył

ciotek - 18 lutego 2017, 17:32:19 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Hertha zagrała dobry mecz ale jak sie nie wierzy w siebie i ze strachu gra sie "na czas" to tak sie konczy.

dekel#12 - 18 lutego 2017, 17:34:19 - *.dynamic.chello.pl
Cisną Bayern jak Legię doliczone 5 min. a bramka w 7 doliczonego czasu gry.

edek - 18 lutego 2017, 17:35:35 - *.dynamic.mm.pl
Strasznie sie wkurzyli w Berlinie na sędziego

Mądry - 18 lutego 2017, 17:38:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe czy gdyby Bayern wygrywał to też by tyle doliczył ???
NIE dziwię się że puściły im nerwy.

Krzyś - 18 lutego 2017, 17:38:06 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Dokładnie. Sędzia niewinny. W ostatniej akcji faul był ewidentny. Rzut wolny musiał być wykonany a Lewy tradycyjnie w odpowiednim miejscu. Brawo.

cc - 18 lutego 2017, 17:38:12 - *.174.212.12.novaia.pl
i słusznie doliczył do doliczonego, i to nawet za mało. zmiany, gra na czas bramkarza

obamejang - 18 lutego 2017, 18:03:05 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
za każdą zmianę dokonaną w trakcie doliczonego czasu gry sędzia ma prawo przedłużyć mecz o 30 sekund. Hertha wykonała dwie takie zmiany, dodatkowo bramkarz grał na czas więc o co te spiny? Faul był popełniony około 95:30, po rozegraniu rzutu wolnego padł gol i sędzia zakończył spotkanie. Tyle w temacie.

pynek444 - 18 lutego 2017, 18:08:09 - *.4-3.cable.virginm.net
brawo Robert. brawo sedzia, Barern sie wystrzelal w LM

Re - 18 lutego 2017, 18:12:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Od 80 minuty Herta ultra na czas , każde wyprowadzenie piłki to minimum 2 minuty , słanianie się piłkarzy rodem z najgorszej parodii .
Nie faoworyzuje Bayernu ale nienawidzę udawani aktorstwa i symulki , w Anglii by to tes bie przeszło i przedłużyli y 8 minut

Michał - 18 lutego 2017, 18:12:05 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
W Polsce sędziowie pomagają Legii, a w Niemczech sędziowie pomagają Bayernowi.

mi(L)ik - 18 lutego 2017, 18:16:52 - *.222.75.194.dyn.plus.net
Glasgow 2015 pamiętamy !

Benek - 18 lutego 2017, 18:20:17 - *.centertel.pl
Ładne oszustwo sędzia tyle ciągnął mecz żeby Bayern zremisował mógł zrobić lepiej dogrywke i konkurs karnych

Marcin - 18 lutego 2017, 18:23:44 - *.dynamic.mm.pl
Bayern jak Nieciecza strzela i sędzia konczy mecz

/ - 18 lutego 2017, 18:26:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
He, he, jak zobaczyłem jak sie trener Herthy wkurza o ten rzut wolny, to wiedziałem, że z niego będzie wyrównanie...

Rafał - 18 lutego 2017, 18:28:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Niemczech tak samo sedziują pod Bayern jak tu pod Legie żenada.

CB - 18 lutego 2017, 18:31:30 - *.dynamic.chello.pl
@Krzyś - 18 lutego 2017, 17:38:06
Akurat rzut wolny nie musi być wykonany (tak samo jak rożny czy wrzut z autu). Jedynie rzut karny, nawet jeżeli sędzia gwizdnie już koniec meczu, musi zostać wykonany.
Ale to tylko co do przepisów, a nie tej konkretnej sytuacji, bo nie oglądałem meczu ;)

enri - 18 lutego 2017, 19:05:08 - *.215.35.206
Ilu tu znawców... Od dzisiaj więc każda bramka strzelona po 90 minucie oznacza że mecz jest ustawiony. Trzeba było Hercie nie grać głupio na czas to pewnie miałaby 3 punkty.

lapa - 18 lutego 2017, 19:14:30 - *.dip0.t-ipconnect.de
tyn majler-to sczylo i sczylo i nic nie uszczeli,a pniadzow zarobio jak diabel gwozdzi,ROBERT wejdzie i ratuje dupe BAYEROWI ohne ROBERT 2liga

LEO - 18 lutego 2017, 21:27:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tajna broń wypaliła
Brawo Robert

StSt - 18 lutego 2017, 22:28:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest to 74668 kibiców i prawie połowa z Monachium żadnych plotow odgradzajacych i nikt nikogo nie zaczepiał.Inny świat atmosfera kosmos.

Ueo - 18 lutego 2017, 22:42:03 - *.79.197.247
Stst Co masz na myśli kosmos? Faceci się całowali czy piwo było for free sorry sik był za darmoszke

Natenczas - 19 lutego 2017, 11:02:44 - *.play-internet.pl
Proszę Was - nie usuwajcie komentarzy tylko dajcie merytoryczną odpowiedź dlaczego nie podajecie doliczonego czasu zdobycia bramki.

NatenczasW - 19 lutego 2017, 11:09:57 - *.play-internet.pl
Dlaczego 90minut nie potrafi napisac w relacji czas zdobycia bramki 90+5 (w tym przypadku) lub w innych relacjach np 90+2 itp. Tylko z uporem maniaka zawsze tylko 90. Caly swiat poszedł do przodu i wszyscy podają w ktorej minucie doliczonego czasu padl gol. Jedynie REDAKCJA z 90 minut się uparła, że będzie utrudniać i nie podadzą że to doliczony czas. 1/2

NatenczasW - 19 lutego 2017, 11:10:58 - *.play-internet.pl
2/2 Może nie ogladalem meczu i nie wiem czy gol padl w minucie 89:38 czy 94:23. Dla Was to bez roznicy bo napiszecie w obu przypadkach 90. Dla mnie to ma znaczenie, tym bardziej jeśli mecz zakończy się wynikiem np 2:2, każda z drużyn strzeli bramkę w doliczonym, więc dobrze by było wiedzieć kto prowadził a komu udało się wyrównać.

KCH - 19 lutego 2017, 11:43:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawda jest taka że nawet w Niemczech się ustawia mecze. Przerw w drugiej połowie na 3 minuty przedłużenia (tym bardziej że w przeciwieństwie np do Premier League sędziowie w Bundeslidze nie mają tendencji do przedłużania o zbyt wiele minut). Sędzia przedłuża 5 minut a gol wpada w 90+6. Nie jestem kibicem ani Herthy ani Bayernu ani innej drużyny w Bundeslidze ale oglądałem ten mecz i stwierdzam że gospodarze zostali okradzeni z 3 punktów.
Jako Polaka cieszy mnie tylko że na 1-1 w tym meczu strzelił Polak - w tym wypadku - Robert Wpychałdowski

jas - 19 lutego 2017, 13:26:58 - *.uznam.net.pl
Brawo Lewy,a łysa pała obrażony że to nie on strzelił.