19 lutego 2017, 16:19:32 - koofel
Ajax wygrał w lidze

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy AFC Ajax wygrał 1-0 (1-0) z SBV Vitesse w 23. kolejce holenderskiej ekstraklasy.

19 lutego 2017, 14:30 - Arnhem (GelreDome)
SBV Vitesse 0-1 AFC Ajax
Davy Klaassen 26

Ajax: 24. André Onana - 3. Joël Veltman, 5. Dávinson Sánchez, 4. Jaïro Riedewald, 26. Nick Viergever - 10. Davy Klaassen, 20. Lasse Schöne, 22. Hakim Ziyech (84, 30. Donny van de Beek) - 9. Bertrand Traoré (66, 45. Justin Kluivert), 25. Kasper Dolberg (89, 19. Mateo Cassierra), 11. Amin Younes.

żółte kartki: Kevin Diks, Matt Miazga - Nick Viergever, Justin Kluivert.

sędziował: Kevin Blom.
widzów: 20 016.

W 77. minucie Davy Klaassen (Ajax) nie wykorzystał rzutu karnego (Eloy Room obronił).

Ajax z 55 punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Rewanżowy mecz Legii z Ajaxem odbędzie się 23 lutego o 19:00 w Amsterdamie. W pierwszym spotkaniu padł remis 0-0.

AntyPO - 19 lutego 2017, 16:22:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Magiera pozbawil Legie awansu wystawiajac w pierwszym meczu Kazaiszwilego, a szansa na polski klub w 1/8 byla ogromna,gdyby grali od poczatku Gulerme z Kucharczykiem Legia jechalaby do Amsterdamu z zaliczka

qmaty - 19 lutego 2017, 16:24:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile AFC Ajax w Arnhem (GelreDome)???
PS SBV Vitesse spadek, pewne info!!

Rafał - 19 lutego 2017, 17:38:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
AntyPo co ty pleciesz Legia może sie cieszyć że nie przegrała tego meczu Ajax był pod każdym względem lepszy (choć też nie zachwycił) i strzelił prawidłowo bramkę nie uznaną przez ślepego sędziego.

Wronescu - 19 lutego 2017, 17:48:58 - *.telico.pl
Bilans Ajaxu w ostatnich 5 meczach ligowych to 5 kolejnych zwycięstw, 9 goli strzelonych, 0 straconych.Coś mi mówi,że z Legią mogą się potknąć,zbyt idealnie im to wszystko idzie,a wygrywać w każdym meczu się nie da.Ajax-Legia stawiam na bramkowy remis.

AntyPO - 19 lutego 2017, 17:53:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rafal,jesli masz problemy ze zrozumieniem co jest napisane to moze nie pisz nic wiecej

LEO - 19 lutego 2017, 18:35:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl