20 lutego 2017, 17:32:07 - Konrad_78
Adam Varadi piłkarzem Polonii Bytom

31-letni czeski napastnik Adam Varadi został zawodnikiem Polonii Bytom. Z nowym klubem związał się umową do końca obecnego sezonu.

W rundzie jesiennej Varadi zagrał w ośmiu spotkaniach I ligi w barwach GKS-u Tychy.

źródło: Polonia Bytom

PB - 20 lutego 2017, 17:35:32 - *.adsl.inetia.pl
Hahahahaha. On ma gwarantować bramki? czy to tylko jakiś cichy układ z tyskim klubem, albo managerem piłkarza?

pewnyTyp - 20 lutego 2017, 17:42:01 - *.dynamic.chello.pl
Dobry napastnik tylko bramek nie strzela.

Mic - 20 lutego 2017, 17:42:14 - *.117.128.90.static.3s.pl
to Polonie w ogóle stać na nowych zawodników ?

abc - 20 lutego 2017, 17:46:52 - *.95.204.27
Piłkarz (?)... i tyle można o nim napisać.
Może kilka lat temu nim był ale w Tychach kompletne nieporozumienie,chciałby i to widać że bardzo ale nie daje rady.
Oby mu się u was powiodło.

PB1920 - 20 lutego 2017, 18:10:19 - *.akk.net.pl
Ciekawe czy odpali u nas

PB1920 - 20 lutego 2017, 18:11:39 - *.akk.net.pl
@Mic a ciebie stać na coś więcej niż zadawać durne pytania?

Richard - 20 lutego 2017, 19:15:08 - *.dynamic.chello.pl
No nic pozostaje życzyć powodzenia zarówno Varadiemu jak i Polonii.

gbr22 - 20 lutego 2017, 19:43:11 - *.150.149.206.internetia.net.pl
Może wam pomoże, tylko potrzebuje trochę miejsca w polu karnym.

Edi - 20 lutego 2017, 19:53:33 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Lepiej by oddali zaległości byłym zawodnikom bo zaraz pójdzie pozew zbiorowy i nie będzie czego zbierać na Olimpijskiej

LEO - 20 lutego 2017, 19:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia

dies - 21 lutego 2017, 8:10:16 - *.177.52.68
Życzę aby Wam pomógł w utrzymaniu. W Tychach się nie sprawdził. Pozdrowienia z Tychów.

T - 21 lutego 2017, 8:50:46 - *.centertel.pl
Ciekawe czy mu powiedzieli że klub jest niewypłacalny.

dies - 21 lutego 2017, 9:02:38 - *.177.52.68
Oby Wam pomógł w utrzymaniu. U nas kompletnie zawiódł. Pozdrowienia z Tychów (stara zgoda nie rdzewieje).

Zyzio - 21 lutego 2017, 9:03:50 - *.dynamic.chello.pl
W naszych ligach napastnicy nie powinni być nazywani napastnikami. Średnio napastnik w drużynie strzela 2, 3 góra 5 bramek na sezon a nieraz obrońcy a nawet bramkarze strzelają więcej bramek. Średnia dla napastnika to minimum 0,75 gola na mecz lub więcej.Tacy to zdarzają się na poziomie C, B, A klasy rozgrywkowej.

Mic - 21 lutego 2017, 12:21:54 - *.117.128.90.static.3s.pl
@PB1920 Stać, ale w przypadku Polonii więcej pisać nie trzeba

PB1920 - 21 lutego 2017, 13:21:38 - *.akk.net.pl
@T Kolejna ameba sugerująca się informacjami z przed lat haha

PL - 21 lutego 2017, 13:59:49 - *.193.181.43
Wolny jakby miał na plecach wóz z węglem. W sumie to kojarzę tylko 2 jego bramki (w wygranym 8:1 meczu z Rakowem na wyjeździe). Tragedia. Pamiętam w meczu z GieKSą jak Varadi wszedł koło 85 minuty, dostał piłkę i dogonił go obrońca który miał do niego z 20 metrów (obrońca miał te 85 minut w nogach, Varadi dopiero wszedł). I to było takie podsumowanie tego grajka.

mic - 21 lutego 2017, 14:16:39 - *.117.128.90.static.3s.pl