25 lutego 2017, 17:17:33 - koofel
Trzy gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił trzy bramki dla Bayernu w wygranym 8-0 (3-0) meczu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi z HSV. Reprezentanta Polski w 57. minucie na boisku zmienił Renato Sanches. Lewandowski w tym sezonie ma już 19 trafień w lidze.

25 lutego 2017, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 8-0 Hamburger SV
Arturo Vidal 17, Robert Lewandowski 24 (k), 42, 54, David Alaba 56, Kingsley Coman 65, 69, Arjen Robben 87

żółta kartka: Douglas Santos (HSV).

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 75 000.

Bayern ma 53 punkty i jest pierwszy w tabeli.

xyz - 25 lutego 2017, 17:33:28 - *.215.35.206
I to nie ostatnia dziś wiadomość o tym że Polak strzelił w czołowej lidze, zobaczycie

STULEJKA - 25 lutego 2017, 17:51:20 - *.residential.rdsnet.ro
Wcale dobrego meczu nie zagrał. Bramka z karnego, raz dołożył nogę a raz bramkarz zrobił babola. Wynik i bramki to zasługa kreatorów akcji czyli pomocników

ioko - 25 lutego 2017, 20:07:43 - *.55.65.143
@ Stulejka o to chodzi w piłce, bramkarz broni, pomocnicy podają, a napastnik strzela.

y - 25 lutego 2017, 20:29:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znęcanie się nad HSV to już w Monachium tradycja.

Policja - 25 lutego 2017, 21:18:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Proszę już nas nie informować że HSV zostało zgwałcone w Monachium już wysłaliśmy ludzi by to sprawdzili

LEO - 25 lutego 2017, 22:32:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl