25 lutego 2017, 18:07:40 - koofel
Gol Adriana Cieślewicza w Pucharze Walii

Adrian Cieślewicz strzelił gola dla The New Saints FC w wygranym po dogrywce 2-1 (0-0, 0-0, 1-1) meczu 1/4 finału Pucharu Walii z Bangor City FC. Polak pojawił się na boisku w 68. minucie za Jamie'ego Mullana.

25 lutego 2017, 15:30 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 2-1 pd. Bangor City FC
Greg Draper 105, Adrian Cieślewicz 116 - Henry Jones 94

żółte kartki: Connell Rawlinson, Jon Routledge, Steve Saunders, Aeron Edwards, Alex Darlington - Yalany Baio, Daniel Nardiello, Gary Taylor-Fletcher.
czerwona kartka: Yalany Baio (86. minuta, Bangor, za drugą żółtą).

sędziował: Tom Williams.

Poza kadrą gości znalazł się Antoni Sarnowski.

marborro - 25 lutego 2017, 19:42:57 - *.adsl.inetia.pl
Antek nie przejmuj się, że znowu jesteś poza kadrą. Walc dalej, dawaj z siebie wszystko na treningach a debiut w Bangorze będzie tylko kwestią czasu. Pozdro

Obserwator - 26 lutego 2017, 15:38:34 - *.80.35.165.antenal.eu
@marborro, ależ Antek już dawno zadebiutował w Bangorze. Teraz gra w młodzieżówce, ale ogólnie debiut w pierwszej drużynie ma już za sobą.

LEO - 26 lutego 2017, 17:53:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl