26 lutego 2017, 19:50:43 - dyrovski
Patent na Legię

W przedostatnim spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała u siebie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 1-1 (1-1). Prowadzenie gościom dał Samuel Štefánik, a wyrównał Miroslav Radović. Był to czwarty mecz w historii między tymi drużynami i drugi zakończony remisem. W pozostałych dwóch zwyciężali niecieczanie.

Pierwsza w tym spotkaniu zaatakowała Legia. W 3. minucie Vadis Odjidja-Ofoe dośrodkował z rzutu rożnego, a niecelny strzał głową oddał Tomáš Necid. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bo już kilka chwil później Samuel Štefánik podał do Vladislavsa Gutkovskisa, który uniknął spalonego i znalazł się w sytuacji sam na sam z Arkadiuszem Malarzem. Była to doskonała szansa do objęcia prowadzenia, jednak Łotysz nie zdołał pokonać bramkarza "Wojskowych". W 10. minucie Dávid Guba zacentrował z prawej strony, a głową uderzył Gutkovskis, lecz Malarz bez trudu złapał futbolówkę. Podobną akcję przeprowadziła Legia w 14. minucie, kiedy w pole karne dośrodkował Adam Hloušek, a niecelny strzał głową oddał Guilherme.

Osiem minut później gola strzelili niecieczanie. Mateusz Kupczak podał do Štefánika, a słowacki pomocnik chciał oddać strzał, ale został zablokowany przez Hlouška. Piłka odbiła się jednak od Artura Jędrzejczyka i ponownie trafiła do Štefánika. Słowak z łatwością ograł byłego zawodnika Krasnodaru i z bliska nie dał szans Malarzowi. W następnej akcji Bartłomiej Babiarz zagrał do strzelca gola, lecz tym razem próba Štefánika sprzed pola karnego była niecelna. W 37. minucie Legia wyrównała. Guilherme zacentrował z rzutu wolnego, a bramkę uderzeniem głową zdobył niepilnowany Miroslav Radović.

Druga połowa rozpoczęła się od dośrodkowania Łukasza Brozia i strzału głową Hlouška, jednak nie mogło to zagrozić bramce gości. W 51. minucie Odjidja-Ofoe zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył niecelnym uderzeniem. W odpowiedzi Gutkovskis przebiegł z piłką kilkanaście metrów i oddał strzał, ale była to słaba próba i Malarz skutecznie interweniował. Następnie Roman Gergel chciał zaskoczyć bramkarza Legii uderzeniem z rzutu wolnego, lecz piłka poleciała nad poprzeczką. W 64. minucie gospodarze byli bliscy objęcia prowadzenia. Radović podał do wprowadzonego na boisko kilka chwil wcześniej Kaspera Hämäläinena, a Fin kopnął bez przyjęcia, jednak na jego nieszczęście futbolówkę sprzed linii bramkowej wybił Patryk Fryc. Legia zaatakowała ponownie w 77. minucie. Guilherme podał do będącego w szesnastce Radovicia, a ten przyjął piłkę i oddał niecelny strzał.

26 lutego 2017, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 1-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Miroslav Radović 37 - Samuel Štefánik 22

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 28. Łukasz Broź, 55. Artur Jędrzejczyk, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 6. Guilherme (81, 18. Michał Kucharczyk), 15. Michał Kopczyński (81, 9. Waleri Kazaiszwili), 75. Thibault Moulin, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 32. Miroslav Radović - 24. Tomáš Necid (63, 22. Kasper Hämäläinen).

Bruk-Bet Termalica: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Patryk Fryc, 96. Przemysław Szarek, 77. Artem Putiwcew, 22. Guilherme - 19. Dávid Guba, 25. Mateusz Kupczak, 7. Samuel Štefánik (79, 88. Wołodymyr Kowal), 6. Bartłomiej Babiarz, 11. Patrik Mišák (46, 10. Roman Gergel) - 21. Vladislavs Gutkovskis.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 14 163.

abubu - 26 lutego 2017, 19:51:09 - *.bas512.cwt.btireland.net
No mistrza to chyba nie będzie...

ciekawski - 26 lutego 2017, 19:51:15 - *.bialnet.pl
Kto mi napisze ile Legia zarobiła euro na grze w LM i sprzedaży Nikolica i Prijovica a ile wydała na wzmocnienia składu?

Oranje znowu triumfują hehe Bilans z Niecieczą 0-2-2
Prawdziwi patrioci zaśpiewali 3 zwrotki hymn w meczu państwowy z Holendrami. Brawo wy xD

lider - 26 lutego 2017, 19:52:31 - *.dynamic.chello.pl
Beznadziejny mecz, zwłaszcza w drugiej połowie. Legia w Pucharze Intertoto, Nieciecza niech nawet nie myśli o pucharach.

Hgf - 26 lutego 2017, 19:52:33 - *.dynamic.chello.pl
Zlotek - totalne dno, zima przespana i dalej udaje ze sedziuje..... porazka sedziowska, gwizdek dno, bieganie tragedia, interpretacja przepisow z kosmosu....

ja - 26 lutego 2017, 19:52:46 - *.146.194.52.internetia.net.pl
Czar Magiery prysł!! Dawno nie widziałem tak idiotycznego trenera!! Jak można remisować, grać od 63 minuty bez napastnika a nadodatek zastępować go Hamalainenem najgrszym zawodnikiem Legii! Głupota ludzka nie zna granic

retro - 26 lutego 2017, 19:52:49 - *.107.34.104
od samego początku powtarzam: Magiera jest za słaby na taki zespół, taktyka fatalna, chyba kazał im jak najwięcej faulować.. bo gry kombinacyjnej zero!

Beret - 26 lutego 2017, 19:53:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Necid to Szatan!

kibic - 26 lutego 2017, 19:53:05 - *.toya.net.pl
L ha ha ha Zewłakow brawo za transfery sprzedał piłkarzy kupił szrot A Niezgoda w ruchu dno

4. Jaga
taka bedzie kolejnosc na koniec sezonu. dodatkowo Lech zdobędzie PP, więc ta czwórka zagra w eliminacjach europucharów.

Kartuz - 26 lutego 2017, 19:53:33 - *.dynamic.chello.pl
Serdeczne gratulacje dla Niecierzy. Zawsze to jest budujące widząc, że "pieniądze nie grają". Jeszcze futbol nie umarł.

mazovia - 26 lutego 2017, 19:53:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
żenada

Tomek - 26 lutego 2017, 19:54:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panienki z Legi smiech i zenada. Grali tak zeby sie nie spocic.
Niech graja w szachy, a nie w pilke nozna.
Redaktorki z Warszawy ciagle promuja Legie, a Legia musi sie uczyc grac od Termaliki i klekac przd Termalika na kolana.

legła - 26 lutego 2017, 19:54:08 - *.zary.vectranet.pl
nie poddawaj sie ukochana ma. hahahahahahahahaha tylko to potraficie cały mecz krzyczeć dziady

Bolo - 26 lutego 2017, 19:54:10 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Sloniki! Lac miastowych!

Prezes KLu - 26 lutego 2017, 19:54:22 - *.static.as9105.net
Spoko mam 18 mln ojro w kielni za udział w LM może uda mi się odkupić Niko i Prijo za 16 baniek a za reszte zrobie impre dla was mordki żeby się z wami pożegnać- wasz Koraliczek

RS - 26 lutego 2017, 19:55:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No, no - jednak Legia urwała punkty Termalice

Conquista - 26 lutego 2017, 19:55:46 - *.dynamic.chello.pl
z tydzień Zagłębie z nimi pojedzie drugi raz w tym sezonie !!!

ę.ą. gęgą - 26 lutego 2017, 19:55:47 - *.97.2.129
brawo czesiu

Tomek - 26 lutego 2017, 19:56:27 - *.telekomunikacjawschod.pl
Co za masakra w meczu 2 Guilerme lepszy ten z Niecieczy ;)

SPQR - 26 lutego 2017, 19:56:41 - *.dynamic.chello.pl
Gutkovskis zrobił z Jędzy swoją dziewczynę i to ma być reprezentant Polski? Czerwona dla grubego murzynka za umyślne nadepnięcie. Magiera to w-fista.

polo - 26 lutego 2017, 19:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia to dno i kupa mułu w tym składzie złożonym z ogórków. Nie potrafią nic wymyślić, po prostu, żadnego pomysłu na to jak strzelić gola. Niestety, pomysłu na grę nie ma też Magiera i dlatego krótka będzie jego kariera w Legii. Tu potrzeba wzmocnień i dobrego trenera. Do bramki Kuciak lub Boruc, na stoperze Putiwcew, defensywnego mozna sciągnąć Góralskiego i na szpicę Caicedo, wtedy może coś z tego będzie, oczywiście z dobrym trenerem.

A - 26 lutego 2017, 19:57:06 - *.dg-net.pl
Ciekawostka , te miliony euro sa w kieszeni tych trzech . Zenada jak traktuja tan klub . Za Necida ktos powinien zwrocic kase klubowi . ZENADA!!!

Kibic - 26 lutego 2017, 19:57:13 - *.as13285.net
Qwerty tabela dobra ale Puchar zdobędzie Arka

Klops - 26 lutego 2017, 19:57:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ciekawe jak się czują teraz te buraki co się z Niecieczy śmieją?

t - 26 lutego 2017, 19:58:28 - *.rwd.prospect.pl
piszcie jakie wioski smieja sie z legii

aSd - 26 lutego 2017, 19:59:07 - *.dynamic.chello.pl
Legia to się powinna cieszyć bo mogła ten mecz przegrać. Sprzedali najlepszych zawodników, a nasprowadzali szrotu za kupę kasy i przy pomocy mediów próbują z nich robić gwiazdy. Jedyna wygrana 1-0 w Gdyni też na dużym farcie po bardzo słabym meczu. Właściciele chyba nie liczą, że sama nazwa i pomoc sędziów wystarczy by grać o mistrzostwo?
PS Licząc ze sparingami czy jakakolwiek drużyna w ekstraklasie ma gorszy bilans 2017 niż Legia?

kibic - 26 lutego 2017, 20:00:01 - *.mlawa.vectranet.pl
Kiedyś nie wzięli Lewandowskiego bo za słaby teraz Niezgodę odstawili ja nie mówię że by dał na pewno radę ale mogli spróbować a Necid to nie pasuje do Legii styl gry mu nie leży ktoś brał piłkarza i nie patrzył czy on pasuję do tego klubu

4. Wisła Kraków
Nie skreślajcie Milicjantów, bo grają niezłą piłkę. Szkoda Jagi, ale pierwsza czwórka to chyba trochę za wysokie progi. Może przy innym szkoleniowcu. Osobiśnie nie jest tak, że mam niechęć do Legii, ale jakoś dziwnie nie smuci mnie, że Legia, reprezentacją warszawskiego i ogólnie polskiego establishmentu, głaskana przez wszystkie media od lewa do prawa, traci punkty Brawo Nieciecza.

halny - 26 lutego 2017, 20:01:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hej ty Bolo - to niby wieśniaki leją miastowych ? A ile w Termalice jest tych wieśniaków z tej wsi ? Odpowiem ci - zero. A ile wieśniaków jest w Termalice z waszego powiatu - zero !!! To, że ten klubik ma siedzibę na wiosce to nie znaczy, że wieśniaki leją miastowych. Zrozum to i nie wypisuj wciąż takich dennych komentarzy. Termalica w ekstraklasie nie miała, nie ma i nie będzie mieć żadnego swojego wieśniaka tzn. piłkarza wychowanego w tym klubiku bo mają za małe uszy te słoniki.

asd - 26 lutego 2017, 20:01:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poznań gratuluje niecieczy!

rolnik - 26 lutego 2017, 20:02:32 - *.146.53.185
kto się smieje z Legii wpisywać miasta,wsie kluby!!
Fortuna Obora!!! Nieciecza nigdy nie przegra!

max - 26 lutego 2017, 20:02:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jednak jakim magiera byl kopaczem takim i jest trenerkiem. Broz co pilka to strata i gra caly mecz z przeciwnikiem ale jest wymowka bo biedakow pokopali w holandii

Hurr - 26 lutego 2017, 20:03:05 - *.adsl.inetia.pl
Są trzy nowiny; dwie dobre i jedna zła - Legia strzeliła bramkę i nie przegrała - to były te dwie dobre. Zła to ta, że nie wygrała z potęgą i Tytanem z Niecieczy . Miszcz jak ta lala.

Rafał - 26 lutego 2017, 20:03:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś wie czemu ten gruby murzynek z Legii nie dostał czerwonej kartki za nadepnięcie zawodnika gości ??.

Adas - 26 lutego 2017, 20:04:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia musi się obudzić,puchary już się skończyły, a teraz liga ucieka. Z takim składem, doświdczeniem ale bez napastnika/ów będzie bardzo ciężko wgrać ligę. Magiera znów noc nieprzespana, za takie wyniki w lidze jutro rozruch o 6!

rafi - 26 lutego 2017, 20:05:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pusty stadion , zero gry-wstyd

Sqbany - 26 lutego 2017, 20:06:04 - *.rev.snt.net.pl
Mistrzu gdzie Twoja korona?! Czwarty z rzędu mecz bez zwycięstwa...

gero - 26 lutego 2017, 20:06:55 - *.15.118.143
1. Legia
2. Lechia
3. Lech
4. Jagiellonia
Taka będzie kolejność na koniec sezonu. Dodatkowo Pogoń zdobędzie PP, więc pierwsza trójka zagra w eliminacjach europucharów.

Kikin - 26 lutego 2017, 20:07:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam tak samo jak Tyyyy Ligę Mistrzów w tv

Erxes - 26 lutego 2017, 20:10:19 - *.dynamic.chello.pl
Tylko 14tys widzów w stolicy na mistrza Polski przyszło?? Dramat.

Maruda - 26 lutego 2017, 20:13:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie cierpie Legii

rdr - 26 lutego 2017, 20:14:38 - *.dynamic.mm.pl
Ofoe powinien być zawieszony przez Komisję Ligi za ten chamski faul..

Grrube lol - 26 lutego 2017, 20:18:51 - *.ip-point.pl
Weź się trolu schowaj. Gdyby nasze wiejskie klubiki miały choć 1/3 budżetu twojego klubu to by grały nawet lepiej niż Legia. Dostaliście wsparcie od najbogatszego miasta w Polsce w postaci stadionu. I Warszawiaków stać na bilety bo zarabiają na świadczeniu usług dla całego naszego kraju. Więc stul się i leć na Plac Zbawiciela, walnij se latte z mlekiem sojowym i zapłać za pieniążki rodziców robiących w zagraniczym korpo.

Dami27 - 26 lutego 2017, 20:22:17 - *.play-internet.pl
Sędzia Mariusz Złotek nowym zawodnikiem Bruk-Bet Termalica Nieciecza i był kluczowym zawodnikiem tego meczu Legia Warszawa 1-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
90 minut zawiodłem się na was .... Piszecie kłamstwo.... Przy takim sędzi nie da się wygrać meczu.

Obserwator - 26 lutego 2017, 20:27:12 - *.gdansk.vectranet.pl
Doping wasz żenada możecie ukolysac do snu!!! Legia Warszawa......45 minut Legia Warszawa ....masakra !!! Co do gry Sądzę że Termalica w Amsterdamie lepiej by wypadła !!!!

rafi - 26 lutego 2017, 20:28:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Magiera won

mi(L)ik - 26 lutego 2017, 20:30:18 - *.222.75.194.dyn.plus.net
spadnie klub z C6 a mistrzem kolejorz ... pewne info !

wies - 26 lutego 2017, 20:37:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
wisła nowy korczyn smieje sie z legii

cwks - 26 lutego 2017, 20:38:31 - *.nycmny.fios.verizon.net
zamiast mazurka trzeba było zaśpiewać marsz żałobny
dziadostwo to mało powiedziane tak to jest jak się kupuje graczy z gaza za sezon 800tys euro a innym daje ochłapy. wtedy niema atmosfery jak się nie umie grać ofensywnie to się gra inna taktyka czy magiera przejął dobrze przygotowana drużyna a sam nie umie przygotować
Legia to drużyna z fochami jak małe dziewczynki od lat niema tam atmosfery ,jedności z taka gra to lechia i Lech was połkną na śniadanie szkoda na was czasu i kasy

boss - 26 lutego 2017, 20:39:07 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Nieudolność legi woła o pomstę do nieba dziady wywalili mi kupon na 3500zl

fan Termal - 26 lutego 2017, 20:42:24 - *.162.172.78
Brawo chłopcy Słynna Legia nie wygrała Pan sędzia nie zabrał Kartek z szatni wynik mnie cieszy

(L)egion - 26 lutego 2017, 20:43:33 - *.221.202.134
Hasi wruc

kONE - 26 lutego 2017, 20:43:56 - *.dynamic.mm.pl
Panowie czas się obudzić bo Mistrzostwo może nam uciec... ty(L)ko!

Kuba - 26 lutego 2017, 20:49:21 - *.12.236.196
Ale po co wy tu wylewac swoje żale. Ludzie to jest rozrywka. To nie jest juz walka moralna, tylko kase. I to juz trwa wiele lat. Tu sie liczy branie na luzie i szedrka. A nie jakies kupony ze straciles. To nie graj jak sie nie znasz! Normalni to traktują z beką. Uczcie sie wpisow moich i innych zartownisiow. Zostalscie w innej epoce. Mamy tandete i rok 2017 hellllo. Kazdy sie predzej czy pozniej bedzie upokarzał i kazdy sie upokorzyl w tej lidze.

karabinek - 26 lutego 2017, 20:51:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do boss nie obstawiaj nigdy polskiej ligi bo to loteria większa niż lotto :P

dfghg - 26 lutego 2017, 20:54:01 - *.10.208.227
Od dłuższego czasu Magiera przypomina mi Rumaka a teraz to już kalka pan trenerek został zjedzony przez szatnie cwaniaczków i te mega transfery pewnie też mu nie pomogły

Obiektywny - 26 lutego 2017, 20:54:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale zachwile sedziowie beda zabierac przeciwnikom legii pkt

Wsiowy - 26 lutego 2017, 20:56:45 - *.residential.rdsnet.ro
Aż się spierdziałem na śmierdząco ze śmiechu. Brawo Termalica!

Kuba - 26 lutego 2017, 20:58:01 - *.12.236.196
Legia bez Serbów nie istnieje. Rado jedyny ma jajca, ale juz idzie powoli na emeryture i jak odejdzie to zostanie same nowe pokolenie mięczaków hehe Ogolnie pokazuje, że kraje poza Unią sa bardziej charakterne. Nie nauczone socjalu. Ale ładnie kiwnął Słowak tego wyge jędze. Słowacy czy Czesi mają dobre szkółki, tylko oni dobrze graja jak sie ich nie naciska tak jak to robią kibole w polskich klubach z duzych miast. W Niecieczy nie ma presji i pokazują błysk geniuszu. A w legii będą teraz cisnąc wszystkich. Wspolczuję Niecidowi, ze bedzie cisniety prze chorych.

Maruda - 26 lutego 2017, 20:59:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie cierpie wszyskiego na L (Legii, Lecha, Lechii)

alek - 26 lutego 2017, 21:03:03 - *.himax.com.pl
Magiera ma guzik do powiedzenia,tam rządzą piłkarzyki ,nie na darmo posciągali z powrotem szrot trzydziestolatków,koleżków Magiery!Banda kolesiów!!!!

Fan Legii - 26 lutego 2017, 21:06:15 - *.dynamic.chello.pl

kibic - 26 lutego 2017, 21:06:39 - *.mlawa.vectranet.pl
Może być ciężko są 2 wyjazdy do Gdańska i Poznania

ino - 26 lutego 2017, 21:09:05 - *.75.115.61
Dziwi konsekwencja Magiery w wystawianiu Necida na środku. Ma tylu w rezerwie, że trzeba próbować innych rozwiązań ale nie Hamalainena. Może Gruzina? Jest szybki i dobry technicznie. Swoją drogą nie widzę Legii na czele tabeli.

klik - 26 lutego 2017, 21:09:46 - *.centertel.pl
Niemców lubie , za jedno - tam mają beke w lidze z wiejskich klubow , ktore chcą grać bez stadionu dla przyjezdnych, a kibice mają tylko przeszkadzać konkurencji bez wspierania oprawą swoj zespol . Za tą kase co sponsor wykłada goście mogliby miec komfort jak w pałacu . choc wystarczyłby standard europejski

żołądź - 26 lutego 2017, 21:09:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legio transfery będą?

ArekCesar - 26 lutego 2017, 21:10:53 - *.oxylion.net.pl
Niepokonane miasto... znaczy wieś :D To już czwarty raz. Strach się bać jak w rundzie mistrzowskiej pojadą do twierdzy Nieciecza.
Szkoda, że aż remis. Dzięki Czesiu.

Tomek - 26 lutego 2017, 21:12:18 - *.telekomunikacjawschod.pl
Nie potrafię zrozumieć po co było tak bluzgać na wioskę która ma mniej niż 1000 mieszkańców gra dla satysfakcji jednak stolica to tylko stwierdzenie faktów które widzimy nie pierwszy raz/

@dami27 - 26 lutego 2017, 21:25:56 - *.adsl.inetia.pl
Lepiej wstrzymaj się ze słowami kolego niestety ale Odjidja-Ofoe powinien wylecieć z czerwienią za nadepnięcie rywala a ty piszesz że pomaga Niecieczy także wcale Złotek Niecieczy nie pomagał .. a tak poza tym wymień pomoc Złotka dla Niecieczy i minutę w której tak im pomógł

max - 26 lutego 2017, 21:30:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Usunąć legie z ligi, bo deprawuje polską piłkę

kks - 26 lutego 2017, 21:37:04 - *.echostar.pl
Gratulacje z Poznania dla Słoniąt. Legia może "grać" tak dalej, tylko na rękę reszty graczy z czołówki.

Kris - 26 lutego 2017, 21:47:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten Necid to mi naszego Rasiaka przypomina masakra drewno totalne

Edi - 26 lutego 2017, 22:02:08 - *.dynamic.chello.pl
Każdy inny klub gdyby faulował tak jak legia to by został wykartkowany przez sędziego

KKS - 26 lutego 2017, 22:22:25 - *.146.13.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
7 ul 7 ul ha ha

Filip - 26 lutego 2017, 22:31:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu Zlotek nie dal czerwonej kartki zawodnikowi Legii za brutalny faul????????????

Kuty - 26 lutego 2017, 23:07:26 - *.10.141.77
Słonie to potęga.Remis na ciężkim terenie to nie lada wyczyn.Legia nie miała za dużo do powiedzenia w tym meczu.Wroze sloniom grę w europejskich pucharach.

Optymista - 27 lutego 2017, 5:46:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia uklękła przed trąbą..słonia..

alamo - 27 lutego 2017, 8:16:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
to tylko- CWKS klub z okropną historią.

Nora - 27 lutego 2017, 9:13:47 - *.ip.amg.net.pl (*.105.64.90)
Hasi przygotował drużynę do LM - Magiera z tego tylko korzystał... Teraz Magiera nie jest w stanie przygotować drużyny tak do LE jak i do Ekstraklasy.

Tw - 27 lutego 2017, 10:28:13 - *.10.208.47
Jakiś szalony cenzor opanował tą stronę ?

rand - 27 lutego 2017, 10:49:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pewnie, że liczy się wynik, ale nie da się tego oglądać. Dobre 80 minut całą drużyna przed swoją bramką i wybijanka... Cóż z tego, że skuteczna... Co chcecie od Magiery, chłopina gra tymi, których ma.

Kamil - 27 lutego 2017, 11:31:05 - *.173.33.220.tesatnet.pl
Takie super transfery Jędrzejczyk (wczoraj ogrywany jak dziecko), Necid i Chukwu a tu lament? Jeszcze czytam coś o tym ze nie ma kto goli strzelać co dziwi bo przecież ściągnęliście super gwiazdę Sanogo z Sosnowca na którego podobno już poszło 0,5 mln ojro.

lomzaff - 27 lutego 2017, 11:42:36 - *.146.72.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie widzialem meczu, jak Termalica wszyscy w polu karnym, to powinno byc bardzo duzo strzalow na bramkie, 2 strzaly celne to za mało, Nieciecza miała 4 celne . Niecelne 7:3.Strzelajac 2x z rywalem, co tylko sie broni, nie ma mowy o zwyciestwie. Legia zostala oslabiona, ale bedzie miala szansa na mistrza do konca przez podzial pkt . Traci teraz do Lechii 3,4 npkt po podziale, nie wiem, jak to zaokraglajo

lomzaff - 27 lutego 2017, 11:45:01 - *.146.72.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Magiera dobry trener, ale powinien byc bardziej za utrzyamniem skladu, a nie mowic, kto chce, niech idzie, kazdy jest do zastapienia, w tym stylu.

Lwfan - 27 lutego 2017, 11:54:49 - *.145.149.46.ip.sptelek.com.pl
Taki był plan

Legionista - 27 lutego 2017, 12:07:47 - *.play-internet.pl
Kamil....Jedrzejczyk i Necid to dobre transfery, Chukwu i Songo jeszcze poczekaja....niestety Magiera zajechal ich deczko na obozach i to widac....jezzcze cos zagraja, ale przy formie Lecha i Lechii moze byc za pozno na obrone mistrza....wiecej sie dowiemy po meczach wyjazdowuch w Gdansku i Poznaniu gdzie gospodarze zagraja otwarta pilke...jak tam bedzie w glowe to znaczy ze jestesmy po prostu slabi....

Edzio - 27 lutego 2017, 12:23:30 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Ciekawe, kiedy Legia uświadomi sobie, żeby opuścić i to o połowę cenę biletów? Poziom gry katastrofalny, trybuny coraz bardziej puste...

Warszawiak - 27 lutego 2017, 15:08:07 - *.warszawa.vectranet.pl
Tragedia, nie ma Niko i Prijo to nie ma grania...

mateja - 27 lutego 2017, 15:31:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miliony zarobione na pucharach starczyly tylko na napastniak z ligi chinskiej i czeskiego drewaniaka ?

Na Wałka - 27 lutego 2017, 15:50:25 - *.ip-158-69-192.net
Bez strzelania goli nie ma szans nawet na puchary. Legia ma problem.

LEO - 27 lutego 2017, 18:51:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie powiem mają patent

Neutral60 - 28 lutego 2017, 2:52:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sztucznie nadmuchany balon o nazwie L jest już bez powietrza !!! Tak wygląda naga prawda o rzekomej potęgowości L !!!! Widok zakręconego przez Gergela Kucharczyka w końcówce meczu mówi wszystko o gwiazdowatości kopaczy z L !!! Po prostu żenada !!! Cierzniak ma kolegę w Europie z którym dzierży prymat w ilości puszczonych bramek w jednym meczu !!! Jest nim Adler z HSV Hamburg(też osiem(8) goli !!!!!!

Pangia - 28 lutego 2017, 11:33:40 - *.dynamic.mm.pl
Po prostu nie robią pod siebie na widok napisu Legia i grają jak potrafią.

trrg - 28 lutego 2017, 15:39:22 - *.adsl.inetia.pl
Szanowny Pan @dami 27
Odpowiadam na pańską prośbę tylko jednym przykładem, bo po co więcej?
41 minuta, zawodnik BBT źle przyjmuje pie po dośrodkowaniou w pole karne, po czym "kontaktuje" te piłke ze swoją ręką. Wiem, co powiedział na ten temat Stempniewski w Canal+. Jest to o tyle zaskakujące, ze pan sędzia nie zna przepisów gry w ktorej jest sędzią.
Tu masz link
rozpn.pl/download/zmiany1617.pdf
przeczytaj sobie punkt punkty 1 i 2 artykułu IIB i pomyśl. I przy okazji podziel się informacja z panemStempniewskim, który byc moze, nie zauważył, ze jego PZPN uaktualnił przepisy a także potrudził sie o ujednoznacznienie ich interpretacji.
I jeszcze jedno - masa tu rodartych gąb nad rzekomym "brutalnym faulem" VOO - każdy, nawet głupi, widział i wie, że Vadis łapał równowagę i zrobił to niechcacy, czyli przypadkiem. Ale ok. To co robimy z IDENTYCZNYM zdarzeniem w pierwszej połowie, którego ofiara padł Hlousek i to już NIE był przypadek bodaj 14 minuta)?

wolf - 28 lutego 2017, 21:44:36 - *.dynamic.chello.pl
Po co kupowali Necida, jak w porównaniu z nim( jak dotychczas) określany mianem "przysłowiowego drewna" Grzegorz Rasiak preezentował jak Speedy Gonzalez? Rasiak coś przynajmniej strzelił w naszej lidze, a Necid niczym pozytywnym się dotychczas nie wyróżnił. Po sprzedaniu Prijovicia i Nikolicia gdyby nie Radowvić, to miałby kto w Legii bramek strzelać.

wolf - 28 lutego 2017, 21:48:44 - *.dynamic.chello.pl
Panie trrg- rozumiem,że broni Pan swoich pupili, ale jak się nie strzela bramek więcej od przeciwnika, to się nie wygrywa meczów. A w Legii po odejściu dwóch w/w nie ma kto strzelać. I trudno przypuszczać,żeby na hasło "Legia" wszyscy się podkładali. Dziś bardziej aktualne jest hasło"Bij mistrza" i jak tak dalej pójdzie, to na wiosnę tego roku będzie się działo coraz częściej. Co robią ci osłąwieni Chukwu i Necid? Za co się im płaci? W końcu napastnicy są od strzelania bramek, nie?

wolf - 28 lutego 2017, 22:30:44 - *.dynamic.chello.pl
To ile w plecy od Zagłębia w następnej kolejce?

trrg - 1 marca 2017, 9:09:55 - *.adsl.inetia.pl
Panie wolf - ja nikogo nie bronię, ja odpowiadam na pytanie, które zadał szanowny przedmówca stawiając tezę, że sędzia był ok. Do reszty pańskiej wypowiedzi się nie odnoszę, bo porusza inne tematy, a te akurat mnie nie interesują.

wolf - 1 marca 2017, 20:46:15 - *.dynamic.chello.pl