[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


27 lutego 2017, 22:27:50 - euzi
Sandecja sprawdzi Freddy'ego Adu

Freddy Adu dołączy w tym tygodniu do piłkarzy Sandecji Nowy Sącz i odbędzie testy medyczne. - Jeśli je przejdzie, podpiszemy z nim kontrakt - powiedział dyrektor ds. marketingu i komunikacji klubu Dawid Ogórek.

27-letni Adu to były reprezentant Stanów Zjednoczonych - w kadrze rozegrał 17 spotkań i strzelił dwa gole. Jako czternastolatek zadebiutował w amerykańskiej MLS w barwach DC United, a następnie reprezentował Real Salt Lake, skąd trafił do Benfiki. Z portugalskiego klubu był wypożyczany do Monaco, Belenenses, Árisa i Çaykur Rizespor Kulübü, a po epizodzie w Europie wrócił do USA. Później Adu grał w Brazylii, Serbii i Finlandii.

Ostatnią rundę Adu spędził w Tampa Bay Rowdies. W amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy) w zeszłej rundzie rozegrał pięć spotkań.


źródło: Gazeta Krakowska

REKLAMA

niedowiare - 27 lutego 2017, 22:30:11 - 87-207-238-176.dynamic.chello.pl
nie wierzę :O to miał być nowy Pele.

gregori - 27 lutego 2017, 22:31:56 - aeak243.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jaja Fredy Adu w Sandecjii...upadła gwiazda Usa a raczej nie doszła ,zmarnowany talent i tyle !

klo - 27 lutego 2017, 22:32:25 - 32.216.16.127
COOOOOOOooooo jaki on musi byc slaby ze Sandecja bierze go na testy ha ha ha.Jestem pewien ze chlop nie zalapie sie nawet do gry w zenujacej polskiej 2 lidze taki on jest slaby.

znawca - 27 lutego 2017, 22:33:22 - public-gprs373613.centertel.pl
Był talent... Kolejna gwiazda pompowana za dziecka, kończąca w podrzędnej lidze.

REKLAMA

PATA - 27 lutego 2017, 22:33:52 - ip-222-39.ists.pl
Chyba już czas skończyć z drinkami na dziś.

Pilwhoo - 27 lutego 2017, 22:35:39 - 87-207-66-32.dynamic.chello.pl
j@j@ -_- haha!

@@@ - 27 lutego 2017, 22:42:10 - cpc90478-gill20-2-0-cust1975.20-1.cable.virginm.net
Za 10 lat- "Odegaard sprawdzany przez Sandecję"
Zapiszcie to! Tak będzie!

@znawca - 27 lutego 2017, 22:42:21 - 173.234.41.130
kolejna czyli kto jeszcze?

KKS - 27 lutego 2017, 22:42:22 - 188.146.136.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
On strzeli mnóstwo bramek w 1lidze

Hades - 27 lutego 2017, 22:42:36 - 95-155-64-170.internetia.net.pl
Był już Armand Ella, czas na kolejną "gwiazdeczkę"

Smuda - 27 lutego 2017, 22:48:14 - aebx20.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Adu to niezły Ogórek

Internazio - 27 lutego 2017, 22:56:09 - bnp89.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy jego wiek sie zgadza czy moze pare lat starszy. Pamietam jak pol europy chciało go miec u siebie

megagracz - 27 lutego 2017, 22:58:37 - 89-69-89-186.dynamic.chello.pl
Przeciez on rozegrał w LM w Benfice z 8 meczy, jest megagwiazdą przebija Ljuboje. Zobaczcie sibie skarb kibica LM z chyba 2010 i tam juz jest Freddy Adu, on ma twarz w Fifie 08 i to oryginalną bez dodawania. w kolejnych Fifach tez ma reaaalistyczną twarz!!!

Tony - 27 lutego 2017, 23:08:14 - 172.58.168.7
Bardzo dobry grajek ..byl..Trener Nowak jeszcze w USA dal mu znak ze pilkarz ma grac a nie hlac w barach !!! Byl mlody i dostal za duzo kasy,ostatnio gral tu w Rowdis Tampa ogladalem go i byl najlepszy,
Powodzenia Adu !!!

REKLAMA

Bober - 27 lutego 2017, 23:10:34 - 178235147240.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Szok!
Grając kiedyś w Championship Manager 2003/2004 miałem go w składzie. Wymiatal niczym Anatoli Todorov. Biły się o niego najlepsze kluby.
W życiu poza wirtualnym widać zmarnowany talent. Nasuwa się pytanie albo o scauting Sandecji czy taki niesamowity. Albo człowiek jest tak daremny ze nawet jest się zgodzić na gre w NS

AleBambus - 27 lutego 2017, 23:10:55 - 5-15-55-183.residential.rdsnet.ro
Przecież on ma już około 45 lat. Czyż oni zgłupieli w tym Nowym Sączu?

xyz - 27 lutego 2017, 23:19:50 - 91.215.35.206
W 2024 Bytovia sprawdzi Cristiano Ronaldo a Lionel Messi będzie na testach w Olimpii Zambrów

Pershing - 27 lutego 2017, 23:33:20 - cpc79925-stkp12-2-0-cust550.10-2.cable.virginm.net
Freddy Adu najlepiej prezentowal sie jako podopieczny Piotra Nowaka. Tak bylo na poczatku kariery - w DC United i pózniej w Philadelphi. Na dzis jest za slaby na Lechie , ale kto wie - moze akurat Nowak by go odbudowal , o ile cos mozna jeszcze odbudowac

bober- - 28 lutego 2017, 0:21:55 - 2.25.46.28
Nie w championchip tylko w fm2004 i fm2005 byl gwiazda a tak naprawde jest nikim :D

Franerk - 28 lutego 2017, 2:43:13 - eug41.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Jeśli je przejdzie, podpiszemy z nim kontrakt"
A skąd wiedzą, że dostaną pozwolenie na zatrudnienie tak marnego gracza spoza UE?

Tominho - 28 lutego 2017, 6:39:33 - user-94-254-178-18.play-internet.pl
Informacja podana przez Dziennik Polski... wczoraj
– Adu został nam zaoferowany przez agencję menedżerską pod koniec ubiegłego tygodnia, ale po krótkiej analizie osób odpowiedzialnych za transfery w naszym klubie temat jego przyjścia do Sandecji szybko upadł – informuje rzecznik prasowy I-ligowca Dawid Ogórek. - Do transferu nie dojdzie ze względów finansowych i sportowych – coraz słabszej formy zawodnika. Szukamy napastnika, który mógłby coś wnieść do drużyny, strzelić kilka bramek w sezonie - dodaje rzecznik prasowy.

Hagrid - 28 lutego 2017, 7:00:28 - 83.218.113.206
Panowie, nie bierzecie pod uwagę jednej rzeczy. To nie Freddy Adu jest słaby, to Sandecja zbroi się na Ligę Mistrzów

Widz - 28 lutego 2017, 7:32:18 - public-gprs375844.centertel.pl
Kiedyś widziałem go w Telewizorze ;-)

jotbe - 28 lutego 2017, 7:38:23 - user-94-254-227-163.play-internet.pl
Czarny Janczyk ;)

jupek77 - 28 lutego 2017, 8:55:36 - public-gprs386831.centertel.pl
Jak się odnajdzie mentalnie zarówno w mieście Nowy Sącz jak i ogólnie w Europie Wschodniej to odpali i Sandecja będzie miała pożytek.
Ale warunek, może niebyt przyjemny dla Sandeczczan. On musi potraktować grę u Was jako pokutę, dno, do którego dotarł i od którego musi się odbić jeśli za rok, dwa a może trzy móc wrócić do "większej piłki".
Zatem jeśli zostanie pokutnikiem to będzie dobrze.
ps.
Wynika z tego, że Sandecja to taki czyściec. Rok temu Janczyk teraz Adu.

@jupek77 - 28 lutego 2017, 10:08:11 - fw-02.internal.idnow.de
Jesli Sandecja to taki czysciec, to Janczyk niestety poszedl juz do piekla

Ktoś - 28 lutego 2017, 10:38:12 - 188.146.22.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Podobno Polsat ma pokazy wszystkie mecze z Sącza 😀

Panicz Kru - 28 lutego 2017, 10:41:44 - 87-207-128-14.dynamic.chello.pl
To już ja z przyjacielem Gajskom zagrałbym lepiej niż ten ogór Fredi.

needle - 28 lutego 2017, 10:41:55 - afhx227.neoplus.adsl.tpnet.pl
Należy się cieszyć, że znane nazwiska rozważają przyjście nawet do naszych niższych lig.
Wiadomo; gdyby był naprawdę dobry to nie tylko SANDECJI by nie było stać ale i polskiej czołówki -to chyba jasne dla każdego...
Nie wydaje mi się aby jednak do tego doszło
IGła

REKLAMA

Gaizka - 28 lutego 2017, 10:50:29 - 83.238.91.3
Jak we dwóch z Paniczem gramy, to niszczymy wszystkich rywali. Kiedy oferta z Sądecji? Dołożymy jeszcze Mylene do składu jako łonczniga

Panicz - 28 lutego 2017, 11:07:44 - 87-207-128-14.dynamic.chello.pl
Taka prawda. Zniszczeni w pył. A murzyna Adebajora weźmiemy do podawania bidonów.

Gaizka - 28 lutego 2017, 11:18:12 - 83.238.91.3
Ja bym go dał do kupowania meczów

uhahany - 28 lutego 2017, 13:03:36 - wpa48.bialnet.pl
Haha faktycznie jaja! Pamiętacie go z gry CM4? Jakim tam był talentem, biło się o niego pół Europy a teraz może grać w SANDECJI NOWY SĄCZ!

hrafn - 28 lutego 2017, 14:03:18 - 69.85-237-175.tkchopin.pl
To Jańczyk był białym Adu

jur - 28 lutego 2017, 14:10:22 - cpc109809-linc13-2-0-cust362.12-1.cable.virginm.net
Sandecja ma piekny stadion zadaszony przystankiem autobusowym.

wododo - 28 lutego 2017, 15:03:29 - ager64.ipv4.supernova.orange.pl
Poza USA nigdzie nie grał regularnie, nie wiem czy ew. transfer do NL to zmieni. Myślę, że zniszczyła go marketingowa maszyna: wykreowanie medialnego szumu i namaszczanie na nowego Pele, zanim jeszcze młody piłkarz miał szansę w futbolowym świecie coś naprawdę znaczącego osiągnąć. Ten mit, a zarazem piętno są tak silne, że jeszcze kilka lat temu wciąż pisano o nim "nowy Pele", już niekoniecznie bez ironii. Współczuję, szkoda chłopa, pewnie w istocie nie miał papierów by stać się wielką tryumfującą legendą, ale może byłby całkiem dobrym graczem, bo początki były obiecujące - tylko niestety nigdzie nie może udźwignąć tego ciężaru, który mu w początkach profesjonalnej kariery nałożono

Adebayor - 28 lutego 2017, 15:28:05 - 87-207-235-76.dynamic.chello.pl
Panicz Hopkins, ja na atak oczywiście.

demon-sco - 28 lutego 2017, 15:33:27 - 81.234-255-62.static.virginmediabusiness.co.uk
5 mlodych mozna by znalezc za cene Adu. jaki jest sportowy sens sprowadzania szrotu (oprocz medialnego)?

Kibic - 28 lutego 2017, 17:22:24 - user-94-254-146-191.play-internet.pl
Był na treningach cały tydzień łetocha świetnie się zaprezentował dobra gra młody napastnik że stali mielec w ciemno go brać na co czekają prezesi
Tyle co on bramek strzelał dla stali .pozdrawiam normalnych

Kibic - 28 lutego 2017, 17:29:12 - user-94-254-146-191.play-internet.pl
To dziwne na testach był łetocha zagrał dobre sparingi gość organy w stali mielec napastnik który tyle goli strzelil więc na co czeka prezes danek brać chłopa w ciemno

Andi - 28 lutego 2017, 18:20:44 - ip190-73-212-87.adsl2.static.versatel.nl
Okoronkwo już był,Adu będzie,to pewnie znowu prezes ,dyrektor nie mylić z ojcem dyrektorem,i cała zgraja skautów zadziałała wspólnie.Jest znaleziony wrak piłkarza,który musi jeszcze testy przejść a jak przejdzie to takiej kasy zechce że kiełbas braknie.

Freddy - 28 lutego 2017, 18:23:54 - 188.146.16.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibic to ty chyba jesteś Letocha, bo piszesz takie farmazony, a ja będę strzelał bramki jak Pele

LEO - 28 lutego 2017, 19:54:49 - ers124.neoplus.adsl.tpnet.pl
No no zobaczymy

Sandecja I - 28 lutego 2017, 21:39:32 - ave249.neoplus.adsl.tpnet.pl
Haha Łętocha xD. Łętocha to niestety poziom Korzyma. Na rynku nie było dobrego snajpera, którego Sandecja mogłaby zakontraktować. Jedynym był Zjawiński, ale wybrał grę bliżej domu. A Adu nie oczekuje zbyt wysokiej pensji.