[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


28 lutego 2017, 13:30:39 - euzi
Radosław Dzierbicki wypożyczony do Zagłębia Lubin

Radosław Dzierbicki został wypożyczony z ROW-u 1964 Rybnik do Zagłębia Lubin. Umowa będzie obowiązywać do końca czerwca i zawarto w niej opcję transferu definitywnego.

18-letni pomocnik jesienią zagrał w 12 meczach II ligi. Do Zagłębia przechodzi razem z Bartoszem Sliszem.


źródło: ROW 1964 Rybnik

or - 28 lutego 2017, 13:50:53 - *.rev.pro-internet.pl
Można te transfery zrozumieć, że mimo własnej akademii piłkarskiej Zagłębie nie stawia na swoich wychowanków bo brak jest czego??.Czyżby w swojej akademii kulało szkolenie??.

Harry - 28 lutego 2017, 14:51:30 - *.158.223.1
@or
Bardziej to trzeba rozumieć na zasadzie, bierzemy zdolnych łebków skąd się da bo nas na to stać a oni chcą do nas przyjść bo wiedzą że na tym nie stracą.
To, że ktoś ma dobrą akademię nie znaczy że ma olać talenty z innych klubów.

ali - 28 lutego 2017, 15:26:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja czekam na jakieś transfery do I drużyny bo jak na razie tylko osłabiamy się. Chyba że już się poddajemy i gramy tylko o I ósemkę. Szkoda, że zmarnowano taki potencjał.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas