1 marca 2017, 12:28:24 - koofel
Gino van Kessel powołany do reprezentacji Curaçao

Napastnik Lechii Gdańsk Gino van Kessel został powołany do reprezentacji Curaçao na dwa mecze towarzyskie.

Spotkania odbędą się pomiędzy 20 a 29 marca.

źródło: Lechia Gdańsk

jasio - 1 marca 2017, 12:30:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kawał piłkarza

Morowy - 1 marca 2017, 12:31:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe kto by wygrał Curacao czy San Marino jakby grali razem, dwie najgorsze drużyny świata?

ja - 1 marca 2017, 12:32:24 - *.euro-net.pl
blue curacao

do Morowy - 1 marca 2017, 12:48:50 - *.aerostrada.com.pl
Kolego,spójrz w ranking FIFA. Reprezentacja Curacao osiąga niezłe wyniki i już teraz jest na poziomie Hondurasu czy Salwadoru.

znawca - 1 marca 2017, 12:52:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poza tym wystarczy spojrzeć kto gra w kadrze Curacao i kto ich trenuje - Patrick Kluivert.

znawca - 1 marca 2017, 12:56:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wróć, Kluivert już nie jest selekcjonerem. Mea culpa.

Mariusz - 1 marca 2017, 13:05:53 - *.nowysacz.pl (*.168.1.76)

arek - 1 marca 2017, 14:02:46 - *.dynamic.chello.pl
Kluivert już ich nie trenuje, teraz jest ktoś inny. Curacao nie są najsłabsi na świecie i w związku z tym spokojnie z San Marino by wygrali. W eliminacjach MŚ przegrali nieznacznie w dwumeczu z Salwadorem.

z - 1 marca 2017, 14:44:38 - *.adsl.inetia.pl
najslabsze sa San Marino Andorra Liechtenstein czy Vanuatu

Don - 1 marca 2017, 15:50:32 - *.206.204.21
Na pucharze Karaibów zajmą 2 m-ce po jamajce

ShinjiLG - 1 marca 2017, 16:05:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niesamowicie szybki jest. Pierwsza akcja i już zdobył rzut rożny dla Lechii. Wyglada to naprawde dobrze Oby wiecej grał i coś zaczął strzelać. Wtedy mistrzostwo pewne. Ten transfer mi się naprawde podoba. Gracz z dużym potencjałem !

Mastah - 1 marca 2017, 17:06:50 - *.sub-70-208-75.myvzw.com
Najsłabsze to jest Samoa Amerykańskie. Pare lat temu przegrali z Australia 31:0.

do z - 1 marca 2017, 17:29:59 - *.adsl.inetia.pl
W niedawnym meczu "na szczycie" San Marino przegrało u siebie z Andorrą + zespoły z Andorry potrafią przejść I rundy pucharów europejskich.
Lichtenstein to nie jest potęga, ale potrafią sprawić niespodziankę

Kibic - 1 marca 2017, 19:51:08 - *.as13285.net
Dostał powołanie na mecz z San Escobarem.

Sonic - 1 marca 2017, 20:39:50 - *.dynamic.mm.pl
Wszystko spoko ale oni wcale nie tacy słabi...mają 73 miejsce, a wszyscy pamiętamy jak Polska była na 78.

wolf - 1 marca 2017, 20:40:03 - *.dynamic.chello.pl