1 marca 2017, 22:24:34 - euzi
Bramka Michała Nalepy w Pucharze Węgier

Obrońca Ferencvárosu Michał Nalepa strzelił bramkę w wygranym 2-0 (1-0) rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Węgier przeciwko Honvédowi. W pierwszym spotkaniu drużyna Polaka wygrała 2-1 i awansowała do kolejnej fazy.

1 marca 2017, 20:30 - Budapeszt (Bozsik Stadion)
Budapest Honvéd FC 0-2 Ferencvárosi TC
Michał Nalepa 30, Dániel Böde 51

żółte kartki: Filip Holender, Patrick Ikenne-King (Honvéd).

sędziował: Tamás Bognár (Veszprém).
widzów: 3128.

Nalepę w 70. minucie zastąpił Vladan Čukić, a w przerwie w drużynie gości na boisku pojawił się były pomocnik Lecha Poznań Gergő Lovrencsics, zmieniając Janeka Sternberga. Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 29 marca i 5 kwietnia, a losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się 3 marca o godz. 7:30.

Lechia - 1 marca 2017, 22:27:25 - *.gdansk.vectranet.pl
Od lipca w Lechii!

pawian - 1 marca 2017, 22:28:47 - *.residential.rdsnet.ro
Już chyba nudniejszej ligi to sobie nie mógł wybrać

Znawca - 1 marca 2017, 23:21:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do reprezentacji go na środek za Krychowiaka !!

wilson - 2 marca 2017, 8:26:11 - *.82.208.7
Do "Pawiana" : liga węgierska wcale nie jest gorsza od polskiej, tylko te stadiony z czasow towarzysza Kadara. Technicznie liga węgierska i czeska jest lepsza od naszej, w Polsce za to walka, walka, walka, ale jakość kiepska.

CsákFóci - 2 marca 2017, 9:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Wilson", stadiony z czasów Kádára to już historia. Większość klubów ma już nowocześniejsze obiekty niż niektóre polskie.
"Pawian" - patrząc na Twój wpis to wnioskuję, że nie masz pojęcia o tej lidze. Liga węgierska to liga specyficzna - przedsionek dla takich lig jak polska np., ale też sami Węgrzy wracają tam, żeby odbudować swoją karierę, a nie tylko ją skończyć. Bo pensje potrafią tam być większe niż w Polsce. W FTC grają Lovrencsics, Kleinheisler, Gera, Hajnal, Leandro - czyli byli i obecni reprezentanci Węgier, którzy na EURO sobie tak dobrze poradzili.
"Znawca" - za Krychowiaka będzie trudno, bo jest zdecydowanie bardziej defensywnym graczem niż Krychowiak.

Horst Baro - 2 marca 2017, 10:16:31 - *.dyn.telefonica.de
Liga wegierska to szrot! Gdzie wegierskie kluby w europejskich pucharach? Od lat 0! Poziom 1. Liga Polska.

LEO - 2 marca 2017, 19:00:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl