1 marca 2017, 22:34:24 - euzi
Dwa gole Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu, a jego drużyna wygrała u siebie 3-0 (3-0) w meczu ćwierćfinału Pucharu Niemiec z Schalke 04. Reprezentant Polski asystował ponadto przy golu na 2-0.

1 marca 2017, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-0 FC Schalke 04
Robert Lewandowski 3, 29, Thiago Alcântara 16

żółte kartki: Franck Ribéry - Holger Badstuber.
czerwona kartka: Holger Badstuber (77. minuta, Schalke 04, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 70 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Rywalem Bayernu będzie lepsza drużyna z pary Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund. Mecze półfinałowe zaplanowano na 25 i 26 kwietnia.

a - 1 marca 2017, 22:37:43 - *.146.25.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy on sobie zapuszcza fryzurę na Leningrad Cowboys?

ogórken - 1 marca 2017, 22:38:45 - *.122.248.162
Z gry chyba najsłabszy w drużynie Bayernu, nie nadążał za grą. Co prawda strzelił 2 gole ale jedynie dołożył nogę po świetnym podaniu.

Fan PL - 1 marca 2017, 22:51:08 - *.137.17.42
Brawo, ale dlaczego dla Niemców, a nie dla Polski ?

Alex - 1 marca 2017, 22:52:37 - *.adsl.inetia.pl
ogórken ty trolu, przez takich jak ty, jest tyle syfu w necie...
Piękne bramki, bravo Robert!!

pro - 2 marca 2017, 5:20:22 - *.centertel.pl
Phi...ale wyczyn.Drużyna wygrywa 3:0 a Lewy TYLKO dwa gole! Jakby wygrali 3:0 a Lewy trafił by 5 sztuk to by było o czym pisać

gugu - 2 marca 2017, 7:14:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
10bramek lewego w tym roku.. jest na dobrej drodze do upragnionej,,50,,tki

df - 2 marca 2017, 7:18:46 - *.lw.com.pl (*.1.2.22)
Gość jest jak maszyna, smiało można już powiedzieć, że to najlepszy zawodnik i lider tej drużyny.

Kw2 - 2 marca 2017, 8:10:40 - *.centertel.pl
Czym lepszy piłkarz tym więcej hejtu. Przykładem komentarze ogórkena albo swietlany,

sqt - 2 marca 2017, 8:41:10 - *.play-internet.pl
Po niewielkiej ilosci komentów widać że ludzie nie lubią Lewusa i słusznie bo w reprezentacji się leni. to że miał ostatnio farta i sttrzelał na zmęczonych rywalach tego nie zmienia, tak naprawde 90% ma gdzies ten Bayern, Lewus jest rozliczany w PL za gre w reprezentacji a nie za dobijanie piłek na pustą w Bundeslidze lub wymuszanie karnych w każdym meczu.

antycep - 2 marca 2017, 9:07:10 - *.231.92.196
Ale tu niektórzy...pier****** Od lat nie mieliśmy takiego zawodnika i dłuuugo po nim nie będziemy mieć. Znakomity zawodnik ...światowy poziom. Tyle w temacie...ogórki

jorg. - 2 marca 2017, 10:40:28 - *.adsl.inetia.pl
ale wy się wszyscy napalacie tym lewandowskim robicie i wychwalacie go choćby by był bogiem i zgadzam się z tymi co tu piszą na jego temat.sgt.ogórkiem i swietłaną.

opium - 2 marca 2017, 10:52:46 - *.net-system.pl
Tego jeszcze nie było. Mamy świetnego napastnika ale ciągle źle bo??? No właśnie dlaczego?
Czego Lewy by nie zrobił to i tak maluczkie hejtery będą go mieszać z błotem.
A dla ludzi którzy wierzą w jego umiejętności ale pytają dlaczego nie w Polsce to odpowiedź jest prosta.
Tam ma zespół naszpikowany za miliardy bo nie miliony, same gwiazdy, nie musi brać ciężaru gry, jest typowym napastnikiem i ładuje jak może. W reprze walczy ile może, ja jestem z niego dumny. Z was nie bardzo ale co przeciętny nieżyciowy szarak może wiedzieć skoro wszystko kręci się wokół tego, że nie wyszło wam w życiu i trochę boli kiedy innym wychodzi.

KSG - 2 marca 2017, 11:14:05 - *.dynamiz-zab-04.vectranet.pl
100% zgadzam się z Opium.
Redakcjo 90minut banujcie tych debili którzy obrażają Lewego i innych naszych zawodników.

ogórken - 2 marca 2017, 11:58:27 - *.166.137.24
@KSG, nie zauważyłem, żeby ktokolwiek kogoś obrażał. Dlaczego narzucasz innym swoje zdanie i nawołujesz do represji w przypadku,gdy ktoś myśli inaczej niż ty? Uszanuj to, że ktoś może mieć inne zdanie, i to nie jedna osoba a połowa. Najgorsze jest to, że tacy jak ty uważają się za lepszych od innych i że mają prawo narzucać innym swoje opinie i ich pouczać.

ogórken - 2 marca 2017, 12:00:30 - *.166.138.34
@KSG, jedynie ty innych obrażasz nazywając ich debilami. Zastanów się co piszesz, bo bana powinieneś dostać co najwyżej ty. Nie wolno obrażać innych.

xxx - 2 marca 2017, 12:01:28 - *.17.124.168
Pod żadnymi innymi wiadomościami na 90minut nie ma tyle jadu co pod postami w których Lewandowski strzelił gola. To tylko świadczy o klasie Lewego i niskim poziomie jego hejterów. Zajmijcie się lepiej czymś konstruktywnym zamiast pisać za każdym razem to samo w komentarzach.

Grass - 2 marca 2017, 12:39:48 - *.play-internet.pl
Lewy jest najlepszy ! Brawo Brawo i jeszcze raz Brawo !

lechpo - 2 marca 2017, 13:39:31 - *.net4me.pl
ogorken
To nie jest inne zdanie , skoro mówisz ,ze gość był najsłabszy . Strzelil 2 gole i miał asyste . Jak mogl być najsłabszy na boisku ???
To jest typowy hejt gimbazy , zaraz powiesz,ze wcale nie strzelil dwóch goli i ty nie kłamiesz , masz tylko inne zdanie .zal takich ludzi ...

lechpo - 2 marca 2017, 13:45:05 - *.net4me.pl
Sprawdzilem jaka note dostal od Bild za ten mecz - 1 -czyli klasa swiatowa. Opis - nie do zatrzymania , napastnik klasy swiatowej ...Jak to się ma do Twojej tezy,ze był najsłabszy na boisku ?

kicha - 2 marca 2017, 15:11:22 - *.109.137.235