[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


3 marca 2017, 20:54:47 - dyrovski
II liga: Polonia B. 1-2 Warta

3 marca 2017, 19:00 - Bytom (Stadion im. Edwarda Szymkowiaka)
Polonia Bytom 1-2 Warta Poznań
Kamil Włodyka 85 - Mateusz Broź 40, 83 (k)

Polonia: 12. Matko Perdijić - 20. Daniel Barbus, 5. Marek Szyndrowski, 18. Peter Bašista, 7. Przemysław Szkatuła - 21. Sławomir Musiolik (80, 17. Dawid Skrzypiński), 19. Mateusz Słodowy, 8. Michał Chrabąszcz, 11. Patryk Stefański (64, 25. Adam Varadi), 14. Piotr Ceglarz (82, 24. Kamil Włodyka) - 26. Krzysztof Zaremba.

Warta: 12. Tomasz Laskowski - 8. Franciszek Siwek (45, 1. Mateusz Filipowiak), 5. Bartosz Kieliba, 4. Wojciech Onsorge, 6. Nikodem Fiedosewicz - 11. Filip Brzostowski (59, 3. Jakub Kiełb), 17. Artur Marciniak, 14. Łukasz Białożyt (46, 19. Krzysztof Biegański), 10. Adrian Laskowski, 7. Michał Ciarkowski - 15. Mateusz Broź.

żółte kartki: Bašista, Zaremba - Onsorge.
czerwone kartki: Peter Bašista (73. minuta, Polonia, za drugą żółtą) - Tomasz Laskowski (45. minuta, Warta, za zagranie piłki ręką poza polem karnym).

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 781.

REKLAMA

pb - 3 marca 2017, 20:56:25 - 89-67-221-192.dynamic.chello.pl
dramat

Deep Green - 3 marca 2017, 20:57:48 - dhcp95-108-88-240.eaw.com.pl
I tak trzymać, Panowie! Zieeeelllooooonnniiiii!

Zielony - 3 marca 2017, 21:00:58 - 194.183.54.6
Do boju Zieloni Wiosna NASZA

pyra - 3 marca 2017, 21:01:13 - d144-207.icpnet.pl
"jeszcze Warta nie zginęła" tak trzymać.. gratulacje dla prezesa za wszystko!!!

REKLAMA

Steffen - 3 marca 2017, 21:03:00 - 159-205-143-196.adsl.inetia.pl
No i brawo. W Poznaniu ino Warta. Tak trzymać!

acab - 3 marca 2017, 21:06:03 - host8925228106.bsi.3s.pl
Niech patałachy biorą przykład z hokeistów , Dramat

Johan99 - 3 marca 2017, 21:26:06 - user-94-254-249-149.play-internet.pl
Warta w 10 dowiozła wygraną.Brawo i tak trzymać.

Orzech - 3 marca 2017, 21:31:50 - aenk36.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super frekwencja. Na Radomiaku tyle na sparingach! 781 hehehe!

A - 3 marca 2017, 21:38:09 - 85.255.236.55
I gitara

CLC - 3 marca 2017, 21:43:15 - 89-64-46-36.dynamic.chello.pl
gratulacje dla dyrektora kupijaja, prezydenta za wszystkich sponsorów, prezesów ,nowy stadion i tego jak ogłupiają niby mądrych ...

ss - 3 marca 2017, 21:48:49 - 188.146.68.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda Poloni bo to zasluzony klub dla Polski chodz mu nie kibicuje ale spadek nie unikniony ale cuda sie zdazaja

achim - 3 marca 2017, 21:54:50 - 87-207-239-179.dynamic.chello.pl
Dopóki Bartyla (i jego koledzy Kupijaj,Snochowski i inne wynalazki) będzie miał nad PB kontrolę, dopóty będzie to tak wyglądać. Jedynym wyjściem jest pozbycie się jego i tego całego BiSu z Bytomia. Nowi ludzie w klubie i wyczyszczenie starych trupów! Podobno kolejni zawodnicy podają PB do PZPNu.

PB - 3 marca 2017, 22:00:44 - user-94-254-178-146.play-internet.pl
Orzeszek to że ci Lachowski wygarnał pewne rzeczy w kulturalny sposób, to nie znaczy że ma cierpieć na tym zespół a ty obrażony nie wpuszczasz go ani na minutę.. Zastanów się co ty robisz!!

RTS - 3 marca 2017, 22:27:08 - 91-214-1-251.timplus.net
Do Orzech , na Widzewku na 4 lidze na treningu 2 tyśki było , hehehe

REKLAMA

wiślak - 3 marca 2017, 22:29:12 - 78-11-199-160.static.ip.netia.com.pl
niech już zleci ta Polonia...

Abdul - 3 marca 2017, 22:36:25 - user-94-254-159-12.play-internet.pl
Bizon ty zdrajco! Zapamiętamy to sobie!
GARBARNIA KRAKÓW !!!

ehehehe - 3 marca 2017, 22:37:46 - host-5db0d455.sileman.net.pl
Cudowny wynik. Gratuluję spadku . acab - z czego oni mają brać przykład, gdy sekcji hokejowych w całej Polsce jest może z 15. Tyle, co jedna liga piłki mieści. Dobrze grają - spadek i będzie pięknie! Im niżej, tym lepiej.

penkin - 3 marca 2017, 22:43:11 - n10-04-07.opera-mini.net (109.173.150.130)
brawo Warta !!!

warpz - 3 marca 2017, 22:44:41 - eov9.neoplus.adsl.tpnet.pl
warta wygrala praktycznie wszystkie sparingi w okresie przygotowawczym i to wiele z nich z wyzej notowanymi druzynami a tu zwyciestwo na poczatek, swietny zespol, powodzenia dalej poznaniacy

PB - 3 marca 2017, 23:00:35 - 194-63-131-253.akk.net.pl
Spadek pewny, tylko pytanie brzmi grać do końca tej rundy czy lepiej się wycofać i oszczędzić wstydu?

Ales1234 - 3 marca 2017, 23:05:11 - 188.146.136.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pb...ponoć to prawda,że wygarnął mu gdzie jest Bytomska młodzież bo ciągle przyjeżdżają na testy jakieś wynalazki od jego znajomych managerów a naszych nawet na treningi nie zaproszono!Wstyd panie Orzeszek..rewanżyzm na kapitanie kosztem zespołu!

Warciarz - 3 marca 2017, 23:09:36 - user-94-254-242-42.play-internet.pl
Brawo Warta

montoja - 3 marca 2017, 23:17:45 - public-gprs206604.centertel.pl
Gdzie ci spece od sparingów?

Kazik - 3 marca 2017, 23:19:30 - 93.95.94.223.milenium.jotanet.pl
Co można się spodziewać po A.Orzeszek .Tylko porażki.

qrka - 3 marca 2017, 23:29:43 - 89-64-46-36.dynamic.chello.pl
mamy nowy piękny stadion, światłego prezesa i jeszcze bardziej światłego dyra od spraw sportowych...mamy nic się nie stało i mamy prezydenta który zniszczył historie klubu i jego dokonania, skopał klub ale wyszedł na swoje a teraz zakopuje miasto ...

Mamma - 3 marca 2017, 23:41:38 - 179.43.168.250
Prezes Warty to były bandyta i złodziej, dziwie sie że w 2017 roku tacy ludzie posiadają kluby sportowe.

Poz - 4 marca 2017, 1:08:09 - user-188-33-195-54.play-internet.pl
Z tego co mi wiadomo to wasz były prezes, a obecny prezydent miasta ma sprawę w sądzie za przekręty, a nie właściciel Warty. Patrzcie na siebie. A, na marginesie ja się pytom gdzie jest Bytom :-)

Ave - 4 marca 2017, 7:20:47 - host-550b4962.sileman.net.pl
Bartyla po co ci stadion dla tej garstki i nedzy na boisku.

P1920B - 4 marca 2017, 7:38:45 - user-94-254-188-51.play-internet.pl
Marcin Lachowski jedyny zawodnik z krwi i kości odsunięty od gry!!! Najlepszy zawodnik który jako jedyny może prowadzić grę! Orzeszek anty KSG!

REKLAMA

amigo - 4 marca 2017, 8:01:15 - acoq101.neoplus.adsl.tpnet.pl
Frekwencja prawie jak w Zabrzu... prawie.

piotr - 4 marca 2017, 8:24:19 - aou154.internetdsl.tpnet.pl
Duma Śląska Gdzie ci wasi kibice, a zapomniałem chodzą po osiedlu i szukają

gienadij - 4 marca 2017, 8:31:58 - user-94-254-145-253.play-internet.pl
Dla calej ligi lepiej by bylo,aby Polonia za szybko nie spadla,bo napewno komus pkt.jeszcze zabierze. Warta tradycyjnie na farcie, ale to jest w pilce najlepsze...suchy wynik. Bytom jednak spadek, chyba ze "licencyjne" sprawy beda decydowac.

Pielgrzym - 4 marca 2017, 10:38:23 - dynamic-87-105-244-44.ssp.dialog.net.pl
Czyli Polonia B. uznała swą klęskę. Szkoda Zespół z wspaniałą Historia.Polonia B.=SPADEK.

kornel - 4 marca 2017, 11:08:25 - host-550b5252.sileman.net.pl
bartyla poco ten stadion Buduj tylko HAle na hokej bo to się należy .
Garstka kibiców miałem nadzieje ze dobijecie do 1 tys a tak to widać poziom jak na Radzionkowie
Tak jak jeden powiedział kibice sa na osiedlach i to jest smutne bo ja bym ich za kibiców nie nazwał . To co ze mają barwy Poloni na sobie każdy może tak kupic i nosic ale jeden z drugim niech się ogarną i zbiorą na mecz .Bierzcie przykład z tak nielubianego Zabrza. Tam nawet jak nie idzie gra to kibice chodza i wspierają.
morze piłkarzom daje to jakiegoś powera

Polbyt - 4 marca 2017, 12:28:40 - 194-63-128-89.akk.net.pl
@kornel-kibice w Zabrzu chodzą z ciekawości zobaczyć nowy stadion,a że bilety po 1 zł to frekwencja dopisuje Do tego darmowy krupniok,to walą na stadion.
"Tam nawet jak nie idzie gra to kibice chodza i wspierają." Tak zwłaszcza wspierali w Niecieczy po ostanim meczu w Ex-klasie,gdzie gnojili piłkarzy i roz*ebali pół stadionu Termalice.Hipokryzja level hard.

Albert - 4 marca 2017, 13:39:45 - d95-101.icpnet.pl
Dzięki Warto za zwycięstwo i co najważniejsze za zaangażowanie.Jako kibic Warty oglądałem ten mecz w internecie. Trzeba przyznać, że Warta miała sporo szczęścia, że Polonia nie strzeliła gola., . Aleo była wcale nie gorsza od Warty. Ale, jak stwierdził trener Orzeszek liczy się to co w siatce i tu Warta była o 1 gola lepsza.

rafal - 4 marca 2017, 14:27:46 - d209-232.icpnet.pl
Gratulacje z Lublina od Górnika i Motoru ,brawo klu z historia chociz 2 liga powodzenia zieloni

Yt - 4 marca 2017, 14:41:26 - user-94-254-147-25.play-internet.pl
Od Górnika Motoru i Spartakusa chciałeś napisać.

LEO - 4 marca 2017, 18:44:31 - eog93.neoplus.adsl.tpnet.pl
Próbować trzeba

MauroPB - 5 marca 2017, 9:18:43 - public-gprs206993.centertel.pl
Warta cieniutka,2 strzaly i 2 gole w tym karny z doopy,no ale nieudolności Polonistów zawdzieczaja 3 pkt więc nie ma co dyskutować,mimo wszystko chłopaki walczyły brak pewności siebie wykonczenia i kropki nad i pod plem karnym gdzie jest Lacha?!

Szombierki - 5 marca 2017, 18:12:49 - 178235245027.katowice.vectranet.pl
Stadion buhaaaaaaa

Jaca - 5 marca 2017, 18:13:42 - user-94-254-179-14.play-internet.pl
Miechowice za Szombierkami
Nowy stadion dla Szombierek

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: