4 marca 2017, 16:59:00 - euzi
Czerwona kartka Błażeja Augustyna

Błażej Augustyn został ukarany czerwoną kartką w meczu 29. kolejki włoskiej Serie B. Jego Ascoli przegrało 1-2 (1-1) z Novarą, a polski obrońca został wyrzucony z boiska w doliczonym czasie gry po starciu z Magnusem Troestem.

4 marca 2017, 15:00 - Ascoli Piceno (Stadio Cino e Lillo Del Duca)
Ascoli Picchio FC 1898 1-2 Novara Calcio
Daniele Cacia 33 - Edoardo Lancini 30, Andrej Gyłybinow 50

żółte kartki: Bright Addae, Francesco Cassata, Gian Filippo Felicioli - Andrea Orlandi, Tomasz Kupisz, Krisztián Adorján, Andrea Mantovani.
czerwone kartki: Błażej Augustyn (90. minuta, Ascoli, za uderzenie przeciwnika) - Magnus Troest (90. minuta, Novara, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Marco Mainardi (Bergamo).
widzów: 4784.

Augustyn znalazł się w wyjściowym składzie, a w Novarze całe spotkanie rozegrał Tomasz Kupisz. Ascoli zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Novara jest piąta i ma 43 oczka.

żołądź - 4 marca 2017, 17:30:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl