5 marca 2017, 14:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)

Puszcza: 22. Andrzej Sobieszczyk - 21. Jakub Zagórski, 4. Łukasz Furtak, 27. Mateusz Bartków, 28. Michał Mikołajczyk - 2. Damian Łanucha (66, 17. Bartosz Żurek), 8. Longinus Uwakwe, 7. Marcel Kotwica, 10. Maciej Domański, 14. Kamil Łączek - 6. Arkadiusz Gajewski.

Radomiak: 27. Adrian Szady - 13. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski (64, 32. David Kwiek), 19. Bartosz Sulkowski - 11. Kamil Cupriak, 75. Matthieu Bemba, 14. Kamil Kościelny, 10. Paweł Tarnowski, 8. Mateusz Stąporski (64, 24. Szymon Stanisławski) - 9. Leândro (83, 21. Dariusz Brągiel).

widzów: 840.

dex - 5 marca 2017, 15:54:08 - *.tktelekom.pl
Szkoda Radomiaka

bee - 5 marca 2017, 15:54:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ależ farty Radomiaka. Szady gracz meczu. Słupki, poprzeczki, 3 klasowe interwencje Szadego, 2 b. dobre. Absolutnie Radomiak nie istniał. Puszcza chyba postara się o awans w barażach. Radomiak pewny awans, Odra Opole też, Raków - zobaczymy czy znów zaczną odpuszczać, z Bełchatowem nic nie grali. Dobra kolejka dla Radomiaka i Odry.

gandalfooo - 5 marca 2017, 15:54:36 - *.radom.k.pl
Topornie gra Radomiak ale punkt jest....

WW - 5 marca 2017, 15:55:21 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Trzeba szanować ten remis bo gra Radomiaczka to dziś dramat. Puszcza niewiele lepsza.

u44 - 5 marca 2017, 15:57:00 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Bardzo bałem się o wynik tego meczu. Ten mecz w pewnym sensie ustawiał całą rundę rewanżową dla Puszczy i Radomiaka. Dobrze, że Radomiak "wyrwał" remis 0:0. Co by nie mówić , myśleć- Szady dziś uratował Radomiaka. Jego interwencje w 50 oraz w 86 minucie były znakomite. Do tego trafił się fart niezależny w 78 minucie. Puszcza na drugą połowę wyszła jak stado złych os, dobrze ze RADOMIAK to przetrwał...

RRlu - 5 marca 2017, 15:57:06 - *.multifox.pl
bardzo slaby mecz w wykonaniu Radomiaka... Oby za tydzień było lepiej!

noordholla - 5 marca 2017, 16:00:27 - *.direct-adsl.nl
Słabo Radomiak,kopanina w środku pola,dużo strat piłek,skuteczność do poprawy,cieszy jeden punkt,gramy dalej Zieloni.

RKS - 5 marca 2017, 16:01:53 - *.38.128.120
słaby mecz Radomiaka bezładna kopanina Puszcza niewiele lepsza.To pierwszy mecz jedna drużyna warta drugiej .Może w następnych kolejkach będzie lepiej tak jest jak się w sparingach gra co mecz w innym ustawieniu i innymi graczami widać dzisiaj było kompletny brak zgrania w szeregach Radomiaka pod bramką Puszczy ta drużyna nie istniała to dramat szczęśliwe 0-0

oi! - 5 marca 2017, 16:02:29 - *.117.87.56
oczy bolały jak się na to patrzyło

Kinol - 5 marca 2017, 16:04:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oby kontuzja Świdzika nie była poważna. Tarnowski na odbudowanie to powinien iść ale do Pilicy. Gracz meczu Leo i Szady. Pytanie z innej strony. Czemu nie było w składzie Agu Strozki Filipowicza i Mikołajczaka? Przecież to oni jesien wywalczyli ta pozycję która mamy..

kenju - 5 marca 2017, 16:08:00 - *.opera-mini.net (*.173.149.187)
Puszcza idzie na awans

Opolanin - 5 marca 2017, 16:10:12 - *.10.205.254
brawo Radomiak, jak sie nie da wygrac to trzeba zremisować. Dystans nad 4 miejscem zachowany i o to chodzi. Karawana jedzie dalej i coraz blizej 1 ligi dla Odry Radomiaka i Rakowa, ktory dzis sprawił miłą niespodzianke ustepujac Nam lidera. ;)

johnnyBdea - 5 marca 2017, 16:10:49 - *.dynamic.chello.pl
Radomiak nie pokazal nic. Puszcza byla lepsza szczegolnie w 2 polowie. Zieloni nie stworzyli ani jednej skladnej akcji. Nie widzialem chociazby 1 celnego strzalu na bramke w wykonaniu przyjezdnych. Najlepszy zawodnik na boisku Domanski. Liczka znowu w sparingach gral dziesiatkami ustawien i konfiguracji co teraz na boisku to procentuje brakiem zgrania i celnych podan. Mam nadzieje ze z meczu na mecz gra bedzie wygladala lepiej.

Odra Opole - 5 marca 2017, 16:12:04 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda remisu Radomiaka, mogliby wygrac to grupa trzech drużyn by o jeden punkt poszla do przodu, porazka Rakowa nie zmienia nic w układzie, niewazne kto liderem, tak naprawde 3 pierwsze druzyny to lider.

qwerty - 5 marca 2017, 16:31:41 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe ustawienie Puszczy zabrakło trochę szczęścia . Bardzo dobry występ Zagórskiego(szczególnie ładny rajd i drybling w drugiej połowie) mógł mieć 2 asysty w tym meczu zabrakło naprawdę niewiele. Powodzenia za tydzień.

as - 5 marca 2017, 16:34:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czasem z jak gram z chłopakami na Orliku to jest wyższy poziom.

RKS - 5 marca 2017, 16:34:56 - *.38.128.120
dam jeszcze ,ze Tarnowski najgorszy na boisku zero celnego podania piłka odbijała się jak od drzewa ogrywany przez młodzieżowców z Niepołomic szkoda ,ze nie zagrał Szpak bo dla Tarnowskiego widać za wysoki poziom

Snajper - 5 marca 2017, 17:46:38 - *.58.11.236
@ u44 -krytykowales Odre za slaba gre a meczu nawet nie ogladales. Dzis po takiej tragicznej grze, gdzie gral tylko Szady, jakos nic nie krytykujesz.Puszcza grala, Radomiak przeszkadzal I tyle

PLUMDOG - 5 marca 2017, 17:57:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda że Radomiak nie przegrał ale mam nadzieję że nie awansuje.

u44 - 5 marca 2017, 18:13:41 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
@Snajper - znowu jesteś pijany?

Rdm1987 - 5 marca 2017, 18:36:21 - *.web.vodafone.de
Słaby mecz to rozegrały obie drużyny, nie tylko Radomiak...

kibic - 5 marca 2017, 18:59:29 - *.10.205.254
ale na tej murawie nie dało sie grac..

obserwator - 5 marca 2017, 19:11:42 - *.fiberway.pl
Puszcza dzis zagrała bez 2 podstawowych obronców.Czarnego i Stawarskigo,oraz napastnika Orłowskiego.Zmiennicy zagrali na przyzwoitym poziomie.Dobra gra Furtaka,Łączka, Uwakwe, Kotwicy.Cieszy frekwencja na meczu, 840 kibicow.

Zielony - 5 marca 2017, 19:45:19 - *.as43234.net
Szady7 spychala6 grudniewski7 Świdzikowski7 sulkowski6 Kościelny7 bemba5 tarnowski5 Stąporski5 cupriak5 leo7 stachu6 kwiek5 , mecz nudny Mało gry w piłke najlepszy byl uwakwe z puszczy od nas leo jak zawsze faulowany co 5 minut , tarnowski w środku Bił sie po czole , ogromne szczęście z 78 minuty to nie umiejętności szadego tylko zwykły fart broni to co leci w niego ale dzis zagrał poprawnie , bemba bez fofmy Kościelny zagrał dobry mecz

serdel - 5 marca 2017, 20:34:13 - *.radom.pilickanet.pl
Oglądałem cały mecz. Ale nie było co oglądać bo zabrakło bramek, a po to grają 90 minut żeby coś strzelić, a tu nic. Krew zalewała mnie z każdą minutą tego meczu. Tylko okresami coś tam było ciekawego np: stałe fragmenty, zresztą raptem trzy dla Radomiaka i do tego zmarnowane. Tyle samo miała Puszcza ale tylko z rożnych. Mnóstwo strat, niecelnych podań i ciągle granie górnych piłek zamiast grać po ziemi. Zero jakiejś kontry, zero gry skrzydłami. Nie było nic za co można by kogoś pochwalić, no może z wyjątkiem bramkarza Szadego który był bardzo pewny w interwencjach i dobrze wyprowadzał piłkę od bramki do gry. Nikt w tym meczu nie popełnił rażącego błędu ale tez nikt się nie wyróżnił, a szkoda. Może Leandro i Stachu ale to było za mało jak na ich poziom, tak samo Tarnowski. Zabrakło mi w tym meczu podjęcia ryzyka, sprintów, biegania, dokładności, celności, intensywności czyli wszystkiego. Szkoda że nikt z Radomiaka nie spróbował choć indywidualnie się pokazać. Wszystko wydawało się być poukładane na boisku ale tu potrzeba czegoś więcej. Więcej szybkości, dynamiki, sprint z piłką i do piłki, drybling, utrzymanie się przy piłce, dokładne wrzutki i bardziej ofensywna gra.

pio - 5 marca 2017, 21:43:20 - *.radom.vectranet.pl
Ludzie a kogo to wszystko obchodzi ,ciężki mecz dla obu drużyn ,ale najważniejsze że Radomiak jest w czubie tabeli .
Reszta mnie nie interesuje .Radomiak do przodu i do boju .
Radom czeka My czekamy na zdobycie pierwszej bramy

Velvet - 5 marca 2017, 21:57:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękny scenariusz, który okazał się realizacją Jesteśmy Liderem!!! My! OKS Odra Opole!

sopel - 5 marca 2017, 23:55:33 - *.dynamic.chello.pl
Przed meczem remis brałbym w ciemno. Radomiak bardzo słaby mecz, także trzeba się cieszyć z wyniku. Z Rozwojem trzeba wygrać.

meresinski - 6 marca 2017, 7:11:07 - *.dynamic.mm.pl
Brawa dla trenera puszczy! W meczu u siebie ze slabym radomiakiem, ktory nie potrafil wymienic paru podan, dawno nie widzialem tak slabej druzyny, niepolomicki mourinho wychodzi 3-5-2 z dwojka defensywnych pomocnikow i bez napastnika (zglaszam kandydature Gajewskiego do reprezentacji niepelnosprawnych, gdyz problemy ma nawet z bieganiem, ze o kopaniu nie wspomne). Stracone 2 pkt, jedna zmiana swiadczy o tym ze "trener" byl bardzo zadowolony z przebiegu meczu, to jest kpina. Tak slabego meczu dawno nie widzialem, obie druzyny nie potrafily skonstruowac akcji a w pierwszej polowie pilka najczesciej latala nad glowami. Szkoda Domanskiego bo widac ze nie mial z kim nawet klepnąć.

e - 6 marca 2017, 7:26:28 - *.static.ip.netia.com.pl
poco się podniecać Radomiak jechał po remis i to osiągnoł trochę szkoda że niezaatakowali

pynek444 - 6 marca 2017, 9:51:16 - *.4-3.cable.virginm.net
Dla Radomiaka w tym spotkaniu było ważne żeby nie stracić, Puszcza często też tak gra, cieszę się że im nic nie wpadło, bo w zasadzie z czego, a zdarza się że z niczego też wpadnie, akurat terminarz jest tak ułożony, że grali ze sobą na początku rundy, prawdopodobnie w innym terminie ten mecz by wyglądał inaczej, wg mnie to akurat też dobrze, bo Puszczyki nam nie "leżą", do tego trzeba dodać, że to boisko, takie samo dla obu stron, nie sprzyja póki co grze w piłkę, nierówne i wąskie, tak czy siak, punkt cieszy, Zielona karuzela ruszyła, do boju Radomiak!!! Wierzę że "rozwiniemy" nasze Gołębie Skrzydła z Rozwojem, Pozdro dla Zielono-Białych

gregor13 - 6 marca 2017, 10:22:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jedyny pozytyw z tego meczu dla Radomiaka to jeden cenny punkt. Gra słaba, dokładnie taka sama jak w sparingach z "mocniejszymi" rywalami - słabo skrzydłami, słabo środkiem, dużo strat, zero strzałów i zmarnowane trzy wolne na wprost bramki. Plusem z piłkarzy tylko Szady, bo choć Puszcza nie strzeliła gola, to jednak obrońcy dopuścili do 3 - 4 sytuacji, z których gol mógł (a nawet powinien) paść. Pierwszy mecz na wiosnę to zawsze niewiadoma, my słabo, Raków jeszcze słabiej, tylko Odra stanęła na wysokości zadania. Mam wrażenie, że w sparingach nigdy nie zagraliśmy dwóch meczów w podobnym ustawieniu, ogólnie zamiast zgrywać zespół wybraną grupą piłkarzy, grało ich po prostu za dużo... Oby trener wyciągnął wnioski z tego meczu i w sobotę z Rozwojem wszystko u nas się zgrało

Puszcza - 6 marca 2017, 11:03:29 - *.cable.smsnet.pl
Co ze Staniszewskim z Puszczy?

a - 6 marca 2017, 11:27:10 - *.38.133.250
moim zdaniem Liczka popełnił kilka błędów nie wystawiając do składu szybkiego Brągiela od początku meczu na tym ciężkim boisku gdy tylko wszedł po przerwie od razu zostawił obrońców Puszczy 10 za sobą .Po drugie Tarnowski powinien zejść już po 20 minutach bo grał antyfudbol a w jego miejsce powinien wejść wysoki silny i dobrze grający tyłem do bramki Szpak.Bemba też nie miał dobrego dnia i powinien zostać zmieniony w przerwie.A te 3 wolne na wprost bramki to były sytuacje bramkowe ,które należy wykorzystywać ,albo przynajmniej strzelić w światło bramki a nie jak Sulkowski na wysokość 3 piętra ! jak człowiek nie umie wykorzystać pierwszego wolnego z 20 metrów wali obok bramki to kto mu daje wykonywać drugi raz rzut wolny z tego samego miejsca? widać ,że drużyna nie jest zgrana,ale nie ma się co dziwić jesli w każdym sparingu gra kto inny w innym ustawieniu .

kibic - 6 marca 2017, 18:25:25 - *.podkarpacki.net
Mecz słaby. W Puszczy brakowała kogoś z kim Domański mógłby pograć. Radomiak może się cieszyć z remisu bo mieli więcej szczęścia niż rozumu.

zulu - 6 marca 2017, 20:51:10 - *.dynamic.chello.pl
Jakub Zagórski Puszcza Niepołomice w jedenastce kolejki II ligi
913031-jedenastka-20-kolejki-ii-ligi-wg-pn.html

Obserwator - 7 marca 2017, 1:03:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz na wyrównanym poziomie widać było walkę na boisku zawodnicy co chwile leżeli na murawie gorzej to wyglądało piłkarsko. Trener Tułacz zaskoczył ustawieniem 1-3-5-2 Puszcza miała lepsze okazję na strzelenia bramki chocby ta w 78 minucie Kamil Laczek miał 100% sytuacje i mógł jeszcze Gajewski to dobić lecz ofiarnie zablokował to obrońca . Dobrze wypadł Mateusz Bartkow i Maciej Domański który szukał grania .Fatalny stan murawy dlatego piłkarze Puszczy grali długa piłka obrońcy Radomiaka mieli problem z napastnikiem który wygrywał często górne piłki .Radomiaka z taką grą nie ma co liczyć na awans a Puszcza jeżeli bd cały czaś tak grała to mogą narobić niespodzianek

u44 - 7 marca 2017, 13:11:14 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
@a - Szpak nie mógł wejść na boisko w tym meczu, bo był kontuzjowany.