6 marca 2017, 22:05:08 - bartekwr9
Czerwona kartka Marcina Kamińskiego

Marcin Kamiński został ukarany czerwoną kartką w meczu 23. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi. Jego VfB Stuttgart 1893 zremisował 1-1 (1-1) z Braunschweiger TSV Eintracht 1895, a polski obrońca znalazł się w wyjściowym składzie swojego zespołu.

6 marca 2017, 20:15 - Brunszwik (Eintracht-Stadion)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1-1 VfB Stuttgart 1893
Ken Reichel 42 (k) - Carlos Mané 3

żółte kartki: Quirin Moll - Marcin Kamiński.
czerwona kartka: Marcin Kamiński (41. minuta, Stuttgart, za drugą żółtą).

sędziował: Benjamin Brand (Bawaria).
widzów: 23 000.

W 32. minucie Mirko Boland (Eintracht) nie wykorzystał rzutu karnego (Mitchell Langerak obronił).

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Adam Matuszczyk.

Stuttgart ma na koncie 48 punktów i jest liderem. Eintracht zebrał 41 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej.

se - 6 marca 2017, 22:23:57 - *.174.98.238
Moim zdaniem karny z dupy

roro - 6 marca 2017, 22:26:18 - *.icpnet.pl
Byli Lechici na czerwono - w niedzielę Peszko, w poniedziałek Kamiński.

znawca - 6 marca 2017, 22:41:11 - *.icpnet.pl
No to we wtorek Lewandowski?

se - 6 marca 2017, 23:07:45 - *.174.98.238

mario255 - 6 marca 2017, 23:18:13 - *.echostar.pl
takich karnych się nie gwiżdże - 9 na 10 sędziów puściłoby grę...do momentu zejścia z murawy Kamiński grał pewnie, szczególnie dobrze wyglądało wyprowadzanie piłki przez niego - nie wykopywał jej z całej siły na oślep tylko krótkie szybkie podania do nogi otwierające grę...kogoś takiego potrzeba w reprezentacji bo Glik i Pazdan już młodsi nie będą...ale teraz po czerwonej kartce w pierwszej połowie może usiąść na ławce na dłużej - oby nie...

@mario255 - 7 marca 2017, 7:06:59 - *.dynamic.chello.pl
Bez przesady - gdyby ktoś grający na jego pozycji w ogóle nie łapał kartek to by oznaczało, że siedzi bez przerwy na ławce, albo powinien się przerzucić na szachy, albo brydża sportowego. No trudno, zdarzyło się. Jak będzie dobrze pracował na treningach wróci do składu. Stuttgart meczu nie przegrał, więc Kamiński nie będzie "winnym tej porażki".

amaral - 7 marca 2017, 8:05:36 - *.179.139.118
oglądacie mecze VfB? jak mu tam idzie? pamietam ze w polskeij lidze troche draznil wybijaniem do najblizszego byle od siebie. cos sie zmienilo? gdzie mecze VfB mozna zobaczyc?

Mario25 - 7 marca 2017, 8:24:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wczorajszy mecz był transmitowany przez Eurosport2. A Kamiński wydaje się, że okrzepł. Od pewnego czasu tworzy podstawową parę stoperów z 21-letnim Baumgartlem w drużynie lidera 2. Bundesligi i gra pewnie. Imponuje szczególnie wyprowadzaniem piłki, co jest ważne biorąc pod uwagę, że jego zespół w większości meczów jest drużyną atakującą. Ciekawostką jest fakt, że Kamiński jest jednym ze starszych zawodników w drużynie...

@amaral - 7 marca 2017, 8:29:18 - *.dynamic.chello.pl
Od 11. kolejki pewny pierwszy skład. Wcześniej było bardzo słabo - albo poza kadrą, albo nawet w Regionallidze z rezerwami.
Kamiński prezentuje się solidnie, ale szału nie ma. Bez liczb w ofensywie. Na pewno nie jest czołową postacią VfB. Zrobił się pewniejszy w obronie. W wyprowadzeniu piłki bardziej ostrożny.
Wszystkie mecze drugiej Bundesligi dostępne są na Eurosport Player (musisz wykupić abonament, chyba 40 zł za 4 miesiące). Jednak są to mecze bez komentarza, bez zegara, czysty przekaz transmisji na żywo (kamery jak w normalnym meczu).
Do tego dochodzi jeszcze jeden mecz kolejki w telewizji - poniedziałek 20:15 na Eurosport 2. Tym razem już z normalnym komentarzem. Oczywiście też można go obejrzeć w usłudze Player (również z komentarzem).

pynek444 - 7 marca 2017, 9:19:05 - *.4-3.cable.virginm.net
Ja jednak powiem że karny był ewidentny, ewentualnie sędzia nie musiał go karać drugim żółtkiem, pierwsza żółta była trochę bez sensu, przerywał tam kontrę, ale kilku graczy zdążyło wrócić, mógł go tylko zepchnąć do linii a potem faulować, widać duży postęp w jego grze, ale jeszcze więcej do nauki. Jak to mówią "apetyt rośnie..." Będzie z niego reprezentant, ale jeszcze trochę czasu.

LEO - 7 marca 2017, 20:22:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl