11 marca 2017, 17:21:08 - dyrovski
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu, a jego drużyna wygrała u siebie 3-0 (2-0) w meczu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Reprezentant Polski ma już na koncie 21 ligowych trafień.

11 marca 2017, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-0 Eintracht Frankfurt
Robert Lewandowski 38, 55, Douglas Costa 41

żółte kartki: Arturo Vidal, David Alaba - Ante Rebić, Omar Mascarell, Makoto Hasebe.

sędziował: Markus Schmidt (Wirtembergia).
widzów: 75 000.

Lewandowskiego w 75. minucie zastąpił Kingsley Coman. Bayern jest liderem rozgrywek z 59 punktami na koncie.

vxdf - 11 marca 2017, 17:23:03 - *.static.ip.netia.com.pl
TVP kupujac prawa do sobotniego meczu o godz 18.30 Bundesligi zrobila swietny interes. Ogladalnosc bedzie swietna.

z - 11 marca 2017, 17:27:56 - *.ssp.dialog.net.pl
a od kiedy bundeslige bedzie w tvp i co tydzien ?

oko - 11 marca 2017, 17:29:50 - *.play-internet.pl
@vxdf a kupiła ? będzie na TVP sport czy otwartym ? nic nie slyszalem

Marian - 11 marca 2017, 17:31:41 - *.166.131.195
Lewy przez cały mecz był całkowicie niewidoczny. W grze kombinacyjnej zupełnie nie istniał i stąd chyba ta zmiana. Dołożył nogę do pustej bramki po tym jak Müller wypracował sytuację. W takiej formie ciężko będzie w meczu z Czarnogórą, bo Błaszczykowski, Zieliński i Grosicki to jednak nie ta sama klasa co Müller, Alaba, Costa czy Vidal. Tam może przechodzić cały mecz i dobić do pustej.

nick - 11 marca 2017, 17:33:35 - *.adsl.inetia.pl
Kicker znowu wybrał Lewego na najlepszego piłkarza całej kolejki .Już po raz 14 w tym sezonie .4 razy najlepszym był Piszczek .Reszta była wybierana po 1 razie .

j23 - 11 marca 2017, 17:43:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do z - od nowego sezonu Bundesliga na antenach sportowych grupy Eleven.

żołądź - 11 marca 2017, 17:59:34 - *.tktelekom.pl
dajcie z bana bo wprowadza w błąd

Lazio - 11 marca 2017, 18:03:24 - *.icpnet.pl
Marian....jesteś prawdziwym Polakiem lepszego sortu

ja - 11 marca 2017, 18:05:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Robert zwłaszcza na 3:0 strzelił do pustej :D co za cebulak Marian.

ja - 11 marca 2017, 18:32:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza bramke do pustej z metra a drugą był sam na piątce nie atakowany faktycznie mega osiągnięcie.

klop - 11 marca 2017, 18:37:03 - *.adsl.inetia.pl
Pierwsza brame to zrobil Lewandowski wykladajac pilke Milerowi ten musial tylko podac wzdluz bramki.Szkoda tej setki ktora mial pozniej.

obiektywny - 11 marca 2017, 18:43:37 - *.rdsnet.ro
Lewy dwa razy dobil do pustej farciarz. Ale po sezonie Bayern kupi Aubameyanga a Robert podzieli los Blaszczykowskiego.

oko - 11 marca 2017, 19:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dragon85 - 11 marca 2017, 20:16:21 - *.icpnet.pl
do ja ...a ty widać grasz w jakiegoś pesa lub fife że osiągasz lepsze rezultaty..a może zatrzymałeś się na poziomie sensible soccer??

Klondike - 11 marca 2017, 21:51:05 - *.yt.northwestel.net
Lewandowski byl najlepszy na boisku ... a z drugiej strony Roben chyba dostal opieprz za ten komentarz na temat goli Lewandowskiego, bo tym razem zagral do niego w obrebie pola karnego kilkakrotnie

LEO - 11 marca 2017, 22:54:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I Super
Brawo Robert

scoti - 11 marca 2017, 23:39:38 - *.hsi12.unitymediagroup.de
ja. twoim najwiekszym osiagnieciem jest to ze opieka spoleczna placi ci za internet

MKS - 12 marca 2017, 10:12:05 - *.dynamic.chello.pl
ciekawe ilu z was by dalo rade grac tak systematyznie i omijac wszystkie kontuzje to jest rasowy napastnik nawe z 50cm by strzelal to wlasnie jego zadanie skutecznosc a nie bramki niewiadomo jakiej urody to nasz rodak jak mozna tak pisac cieszcie sie bomoze juz takiego drugiego lewego nie dozyjecie pozdro dla normalnych MKS

misio - 13 marca 2017, 11:58:27 - *.play-internet.pl
ten kto mowi ze lewy najslabszy na boisku to chyba meczu nie ogladal tylko tak pisze z przezwyczajenia