11 marca 2017, 18:45:24 - maciejko
Dwa gole Jacka Magdzińskiego

Jacek Magdziński strzelił dwa gole dla GD Sagrada Esperança w wygranym 6-0 (4-0) meczu 5. kolejki angolskiej ekstraklasy z GD Jorge Gomes Mangrinha. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, były to pierwsze ligowe trafienia w tym sezonie.

11 marca 2017, 15:30 - Dundo (Estádio Sagrada Esperança)
GD Sagrada Esperança 6-0 GD Jorge Gomes Mangrinha
Cachy 1, Joseph Femi 5, 27, Jacek Magdziński 19, 81, Filipe 50

żółte kartki: Jacek Magdziński - Pique.

sędziował: José Manxia.
widzów: 7000.

GD Sagrada Esperança zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów.

chytry - 11 marca 2017, 18:50:14 - *.dynamic.chello.pl
Brawo!

klin - 11 marca 2017, 18:53:49 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Zaczelo sie, pozdro z Koszalina

piękny - 11 marca 2017, 19:08:06 - *.rdsnet.ro
Mamy prawie połowę marca a on dopiero strzelił pierwszego gola. Chyba już czas wracać do Polski...

Jużny - 11 marca 2017, 19:33:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl