11 marca 2017, 19:48:53 - dyrovski
Lechia traci pozycję lidera

Ruch Chorzów wygrał u siebie z Lechią Gdańsk 2-1 (0-0) w drugim sobotnim spotkaniu rozegranym w ramach 25. kolejki Lotto Ekstraklasy. Bramki dla "Niebieskich" zdobyli Patryk Lipski i Jarosław Niezgoda, zaś dla gości gola strzelił rezerwowy Marco Paixão.

Mecz od samego początku mógł się podobać. Obie drużyny próbowały stwarzać sobie okazje do zdobycia bramki, jednak rzadko kończyły się one strzałami. W 13. minucie Patryk Lipski zacentrował z prawej strony, a niecelnie głową uderzył kapitan Ruchu - Rafał Grodzicki. Kilka chwil później Lipski zagrał spod końcowej linii pola karnego w okolice szóstego metra, a tam w bardzo dobrej sytuacji Łukasz Moneta nie trafił w piłkę. W odpowiedzi Rafał Wolski zdecydował się na uderzenie sprzed szesnastki, ale futbolówka poleciała obok słupka. Później tempo spotkania nieco spadło i więcej było gry w środkowej strefie boiska. Dopiero w 43. minucie ponownie groźnie zaatakowali "Niebiescy". Lipski znowu dośrodkował z prawej strony, a strzał głową oddał Jarosław Niezgoda, lecz bardzo dobrą interwencją wykazał się Dušan Kuciak.

W 51. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Z rzutu wolnego w kierunku bramki Lechii kopnął Lipski, a piłkę głową niefortunnie zagrał jeszcze Paweł Stolarski, co zmyliło bezradnego Kuciaka. Dziewięć minut później futbolówka odbiła się od poprzeczki po sytuacyjnym strzale głową Gino van Kessela. W kolejnej akcji Lechia doprowadziła do remisu za sprawą dwóch rezerwowych, którzy na boisku pojawili się kilka chwil wcześniej. Miloš Krasić podał na prawej stronie do Lukáša Haraslína. Słowacki skrzydłowy zagrał wzdłuż bramki, a trafienie z najbliższej odległości zanotował Marco Paixão. W 64. minucie Libor Hrdlička pewnie złapał piłkę po uderzeniu Haraslína, a trzy minuty później Ruch zdobył drugiego gola - Lipski podał do Monety, a ten wycofał do Niezgody, który kopnął bez przyjęcia. Futbolówka odbiła się jeszcze od nogi próbującego interweniować Mario Maločy i wpadła do bramki. W 75. minucie Kuciak zdołał odbić piłkę po mocnym strzale Miłosza Przybeckiego. Do końca meczu gdańszczanie nie byli już w stanie skutecznie zagrozić bramce Ruchu i ostatecznie nie zdobyli w Chorzowie nawet punktu.

11 marca 2017, 18:00 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 2-1 Lechia Gdańsk
Patryk Lipski 51, Jarosław Niezgoda 67 - Marco Paixão 61

Ruch: 33. Libor Hrdlička - 15. Martin Konczkowski, 51. Rafał Grodzicki, 39. Michał Helik, 14. Michał Koj (81, 23. Paweł Oleksy) - 16. Miłosz Przybecki (90, 66. Miłosz Trojak), 4. Łukasz Surma, 17. Maciej Urbańczyk, 10. Patryk Lipski, 13. Łukasz Moneta - 11. Jarosław Niezgoda (85, 9. Jakub Arak).

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 41. Paweł Stolarski, 30. João Nunes, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 7. Miloš Krasić, 6. Simeon Sławczew (78, 10. Sebastian Mila), 16. Ariel Borysiuk (60, 17. Lukáš Haraslín), 27. Rafał Wolski, 28. Flávio Paixão (60, 19. Marco Paixão) - 99. Gino van Kessel.

żółte kartki: Koj, Arak - Mila.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 7002.

siwewlosy - 11 marca 2017, 19:49:18 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba przyznać, że Ruch zaczął to spotkanie bardzo aktywnie. Zobaczyliśmy koszulki ucharakteryzowane na Ligę Mistrzów - z "narodowym" symbolem, pressing oraz szybkość młodych. Brakowało jednak doświadczenia, gdyż w niektórych przypadkach wystarczyło odpowiednio dostawić nogę czy inną część ciała. Chorzowian wyręczył jednak Stolarski. Szmacianka Gerarda Cieślika zdecydowanie wędruje dziś do niego. Gdańszczanie obudzili się nieco dopiero po stracie bramki lecz niewiele im to dało Pozostawili po sobie niekorzystne wrażenie. Momentami piłkarze Ruchu potrafili nakryć ich czapką i to taką typu "piłka wodna" - w jakiej wystąpił dziś Michał Koj.

spacecadet - 11 marca 2017, 19:50:46 - *.play-internet.pl
Jaga wygrywa dziś wysoko i Lidera mamy za nic w świecie go nie oddamy !

San(J)ol - 11 marca 2017, 19:50:52 - *.ten.net.pl
Brawo Ruch

j23 - 11 marca 2017, 19:51:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzymajcie dalej tych emerytów w Lechii i Nowaka jako trenera to zobaczycie puchary w 2050.

kibic - 11 marca 2017, 19:52:01 - *.mlawa.vectranet.pl
Mam takie spostrzeżenie ilu w Ruch jest piłkarzy z zagranicy a ilu młodych to jest przykład że trzeba dawać szansę młodym gdzie jest Niezgoda a gdzie Necid on powinien dostawać szansę w Legii przecież oni nie mają napastnika

beka - 11 marca 2017, 19:52:15 - *.164.c77.petrotel.pl
Lechia dno jak zawsze. Bez żartów, że walczą o mistrza, skoro oni co roku cel mają ten sam - pierwsza 8-ka. Jedyne co się zmienia to liczba gwiazdorów z wysokimi kontraktami. W następnej kolejce jak im się fartnie, to ograją jakiegoś Piasta u siebie, ale Lech, Legia, Jaga, to mogłyby ich ograć w 9wątkę.

kibic - 11 marca 2017, 19:53:31 - *.mlawa.vectranet.pl
A nawet ten Lipski nie lepszy od tego Węgra w Legii czy Mazek nie wiem o co tu chodzi

MagicznyGo - 11 marca 2017, 19:53:32 - *.gdansk.vectranet.pl
@beka No właśnie Jaga pokazała na początku rundy wiosennej ogrywanie Lechii w 9wiątke.

r - 11 marca 2017, 19:53:38 - *.146.9.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu ostatnio nie słychać krzyków o zwolnieniu. Fornalika?...

beka - 11 marca 2017, 19:53:44 - *.164.c77.petrotel.pl
Ps. Tego Krasicia, to taki Chrapek wciąga nosem. Podobnie Mila i połowa pomocników tej ligi, no... ale oni nie mają w CV Interu, czy CSKA, więc niby są gorsi.

maro - 11 marca 2017, 19:53:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I już go nie odzyska. Wyraźnie spuchli. Lech mistrzem!!!

ABGCalgary - 11 marca 2017, 19:53:57 - *.abhsia.telus.net
No to Lechia raczej ma po mistrzostwie, chlopaki nie wytrzymuja cisnienia

lopez - 11 marca 2017, 19:54:15 - *.dynamic.chello.pl
W Lechii taki Krasic zarabia tyle co całą druzyna Ruchu.

Max Peker - 11 marca 2017, 19:56:26 - *.cpe.net.fido.ca
W Ruchu 10 Polaków.Takim klubom trzeba kibicować. Okazuje się, że można tak wygrać z armią przepłacancyh zaciężników

lol - 11 marca 2017, 19:56:46 - *.146.68.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia i puchary hehee chyba tylko Algidy zobaczy hehee

Fb - 11 marca 2017, 19:58:01 - *.119.128.12.wireless.dyn.drei.com
Lech na tronie i tak już, do końca. Panowie z Gdańska za tydzień prosze remisik.

Widzew - 11 marca 2017, 19:58:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Niebiescy pozdRowienia z piekielnie czeRwonej Łodzi

Jaga71 - 11 marca 2017, 19:58:39 - *.89.217.234 (*.64.228.31)
Jaga Mistrz !!!!!!!!!!!!!

@MagicznyG - 11 marca 2017, 19:59:14 - *.164.c77.petrotel.pl
Obejrzyj sobie mecz Lechii z Jagą i zobacz ile mieli tam farta, co oni grali. Jak pisałem, czasem, jak sędzie gwizdnie karnego, to uda im się wygrać... Z Jagą szybko strzelili po rożnym i udało się wygrać. Jeszcze więcej przyfarcili z Cracovią, gdzie do przerwy powinni przegrywać z 0-4, nie wspominając o liczbie stek Cracovii w całym meczu.
Trochę ująć farta i już Lechia jest na 10pozycji. Bo w każdym meczu gra taki piach, że patrzeć się nie da. Lechia jest cienka, niczym (na boisku) nie różni się od 50% rywali w tej lidze, choć skład ma na fazę grupową Ligi Europy...

ixi - 11 marca 2017, 19:59:32 - *.centertel.pl
Lechia Kaputt

tyhc - 11 marca 2017, 20:00:04 - *.jmdi.pl
To ma być zespół na puchary? przecież w LM/LE rywale będą 50x mocniejszy niż dzisiejszy Ruch. Jak przyjdzie grać Lechii mecz np. w Kazachstanie to polegnie tam 7:0 i dopiero będzie wstyd.

kONE - 11 marca 2017, 20:02:56 - *.dynamic.mm.pl
Jutro zwycięstwo LEGII i "Wojskowi" z Lechem o Mistrza.

Miś - 11 marca 2017, 20:07:10 - *.dynamic.chello.pl
Lechia zawzięcie walczy o 4 miejsce, może się uda.

stefan - 11 marca 2017, 20:07:11 - *.centertel.pl
Szopienice Z GieKSa! Zapraszamy na rejon

Paolo KKS - 11 marca 2017, 20:07:13 - *.centertel.pl
Jak już pisałem ,morale Lechii to najsłabszy element tego klubu. Dlatego (moim zdaniem) lepiej jeśli do pucharów się nie zakwalifikuje. Na papierze wszystko wygląda naprawdę dobrze a na murawie jest dużo gorzej.

Miś - 11 marca 2017, 20:07:14 - *.dynamic.chello.pl
Lechia zaciska zęby i walczy o 4 miejsce, może się uda.

ja - 11 marca 2017, 20:07:50 - *.29.180.122
Lechie fajnie sie obstawia u buka.U siebie zwyciestwo,wyjazd plecy

Mądry - 11 marca 2017, 20:08:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gole młodych rep.Polski.
Brawo.

Judi - 11 marca 2017, 20:09:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aahah nawet mi nie mówcie, że ta śmieszna lechia dalej wierzy w mistrzostwo... niedługo wpierdziel od legi i siema

emsi - 11 marca 2017, 20:20:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia w tej rundzie przecietna,czar z jesieni powoli opada.Natomiast Ruch po zenujacej jesieni lapie wiatr w zagle w tej rundzie.Tak apropo Ruch ukradl zgode Lechi z Wisla Krakow.

Df - 11 marca 2017, 20:21:27 - *.centertel.pl
Słabi ci piłkarze w tej stajni Webera

stefan - 11 marca 2017, 20:23:20 - *.centertel.pl
Do burak: no to zapraszam, tylko bez dziewczyn z nikisza haha

Pp - 11 marca 2017, 20:23:53 - *.play-internet.pl
Hehehe hehehe hehehe
Gratulacje dla Niebieskich chociaż za Wami nie przepadam, ale potrafię docenić to co zrobiliście. Natomiast Lechia... może wejdziecie w Puchary, jak Lech w finale pp wygra z Arką. Co do Krasica - oczywiście że jest najlepszy w gdańskiej drużynie, nie ocenia się jednego meczu.

matadoR - 11 marca 2017, 20:24:57 - *.adsl.inetia.pl
I tak mo byc!! Niebiescy Rycerze Wiosny!!! WALDEK KING!!

niko - 11 marca 2017, 20:25:11 - *.centertel.pl
HEHE Biedaki leją bogaczy Jakby Ruch miał prYnajmniej połowę budżetu Lechii to kwestia mistrzostwa była by już rozstrzygnięta w grudniu

damianoskc - 11 marca 2017, 20:26:44 - *.timplus.net
Hej niebiescy ole hej ruch chorzow ole..

krzyś - 11 marca 2017, 20:28:18 - *.dynamic.chello.pl
a co na to rudy maradona ??? ha ha ha !!!
oni chcieli byc mistrzem POLSKI ????
PO dzisiejszym dniu w CHORZOWIE i Gdańsku widać że tam OSZOŁOMÓW sPOro !!!!!!!!!!!!!!!!
ha ha ha !!!

naRa - 11 marca 2017, 20:31:29 - *.protonet.pl
Dzięki Niebiescy.
Lechia przeproście za Tuska

Axa - 11 marca 2017, 20:33:03 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Lechia to bezbarwny klub i kibice. Wielka lechia bez żadnych osiągnięć. Ruch im pokazał gdzie ich miejsce.

R - 11 marca 2017, 20:38:04 - *.146.138.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stefan jakos na siatkowka wos nie widac na szopkach co jo godom wos tam nigdy nieb bylo widac wiec co ty piszesz hahaha
Brawo Niebiescy !!!!
Juz nos skqzywali na spadek a tak przynajmni zaś nosa sie im utrze !

asd - 11 marca 2017, 20:39:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lechia nie dosyć że kupuje i kontraktuje na kredyt to jeszcze sprowadza ogórków typu lewandowski z pogoni przecież ten gość bronić nie umie poszedł do śląska na pol roku i go jadą jak chcą

L - 11 marca 2017, 20:41:11 - *.146.64.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia przereklamowana,klase pokazala w pucharze Polski,a jaga jaki mistrz zeby odpadla w rundzie przedwstepnej?a legia nadal nie ma ani jednego napastnika.

or - 11 marca 2017, 20:47:56 - *.rev.pro-internet.pl
Oglądając ten mecz zastanawiałem się kto walczy o miszcza a kto o utrzymanie??.Doszedłem do wniosku że Lechia broni się przed spadkiem.Emeryci z Lechii grali jak zawsze czyli niedokładnie i około 60min.oslabli a brylował w tym Krasić i Paixao.Zresztą Lechia od początku spotkania grała w 10 -kę bo Wolski był tylko obecny na boisku i nic nie wnosił do gry.U kopaczy Lechii jak zawsze brak zaangażowania ,błędy w podaniach i braki w szybkości czyli środek tabeli i nic więcej.czas pogonić emerytów bo nic z tego nie będzie i razem z nimi pożegnać Nowaka.

mexykanos - 11 marca 2017, 20:51:07 - *.dip0.t-ipconnect.de
Gratulacje dla Niebieskich

Luz - 11 marca 2017, 20:53:50 - *.centertel.pl
Piękny wynik. Podziękowania z Poznania. Ruch pokazał pazur farciarskiej, sztucznue napompowanej i jak zwykle grającej bez wyrazu Lechii.

rafal - 11 marca 2017, 20:54:35 - *.icpnet.pl
Niezgoda gral w legi aż 70 minut .Niezgoda gdyby pozostał w Puławach Wisła była by w pierwszej czwórce 1 ligi ,a tak Wisła rozpaczliwie się broni

stefan - 11 marca 2017, 20:57:20 - *.centertel.pl
Do R: a co boli ze wasze rejony powoli sa nasze???FabRyka konfidentow, nieprawdaż? :D

ja - 11 marca 2017, 21:15:12 - *.play-internet.pl
Sprzedawczyki
Nowak juz przed meczem mowi ze liczy sie juz teraz tylko te dodatkowe 7 kolejek zeby sie tylko nie przeliczyl

R - 11 marca 2017, 21:15:12 - *.146.138.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hahaha prosza cie pado tereny hahahaha
Aha a konfidenta to poszukej sie u siebie albo waszej smiesznej zgodzie ;) jakis policjant haha

TSW - 11 marca 2017, 21:27:15 - *.interkonekt.pl
bRawo Ruch !.
Hej !. Niebiescy Ole !.
Hej !. Ruch Chorzów aaaeeaaoo !.
krakowska Wisła & chorzowski Ruch !.

Wisełka - 11 marca 2017, 21:33:44 - *.northghost.com
Kibiców GKSu Katowice w samych Katowicach jest bardzo mało. 4 tys na meczu w walce o awans to komedia. W dodatku przyjeżdzają przyjezdni z poza Katowic Olkusz, cześć z małopolski.
W Katowicach zawsze rządził Ruch. Byli oni 44 lata wcześniej zanim GKS się urodził. i za pewne będą jak znikną ...
Brawo Niebiescy !!

Bromcik - 11 marca 2017, 21:37:35 - *.dip0.t-ipconnect.de
Tak, jak przypuszczałem od samego początku. Lechia na wyjazdach to jakaś utopia. Zupełnie inny zespół, niż grający u siebie. Lechia już powoli puchnie. Jak tak będzie grała na wyjazdach - może zapomnieć o europejskich pucharach.
Trzeba pochwalić bankruta na kroplówce miasta za frekwencję. Dobrze, że chociaż mają wiernych kibiców, którzy mogą ich podciągnąć do przodu w tak trudnym dla klubu momencie. Szkoda tylko, że umieją tylko doić forsę od miasta.

Buru - 11 marca 2017, 21:42:45 - *.146.134.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ha ha ha ha ha. lechia dno.

arek - 11 marca 2017, 21:57:49 - *.dynamic.chello.pl
90minut.pl jak zwykle tworzy swoje własne zestawienie strzelców. Odebranie gola Lewandowskiemu parę sezonów temu, potem Peszce, a teraz uznanie bramki Lipskiemu. Ile dostaliście kasy od menadżera Lipskiego?

andRzej - 11 marca 2017, 22:01:41 - *.dynamic.chello.pl
supeRRRRRRRR!!! walczymy dalej!!!

bytomianin - 11 marca 2017, 22:17:03 - *.dip0.t-ipconnect.de
Gratulacje i Pozdrowienia , oby tak dalej Kibice Polonii Bytom .

marek1975 - 11 marca 2017, 22:19:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dziś podsłuchałem że Lechia nie ma kasy na puchary i chyba zaczynają odpuszczać

stefan - 11 marca 2017, 22:27:26 - *.centertel.pl
Do R: sory ale to cala Polska smieje sie z waszej smiesznej koalicji, ktora i tak za niedlugo padnie jak wasz smieszny spRinterski klubik.Oj boli.

Pogon - 11 marca 2017, 22:27:44 - *.connect.netcom.no
Lechia mistrz hahahahaha najlepszy dowcip

FIESTA`97 - 11 marca 2017, 22:34:33 - *.dynamic.chello.pl
Jagiellonia Białystok udowodniła dziś, że włącza się do walki o mistrzostwo Polski 2017.

FIESTA`97 - 11 marca 2017, 22:35:51 - *.dynamic.chello.pl

TSW - 11 marca 2017, 22:41:19 - *.interkonekt.pl
do "stefan"...póki co to boli najbardziej ciebie i tobie podobnym
skoro Nasza Koalicja wydaje ci się śmieszna (chcę przypomnieć, że to powrót do tego co było kiedyś, gdyż Kibole Wisły i Ruchu mieli już ze sobą Sztamę i to uważaną za Najlepszą w Kibicowskiej Historii Ruchu) !.
to jaka jest wasza ?
skoro was od początku narodzin życia kibicowskiego na GieKSie łączyła nienawiść ?!

aga - 11 marca 2017, 22:43:18 - *.dynamic.chello.pl
mieszkam w tychach. wiadomo komu kibicuję,obserwuję RUCH Chorzów ta drużyna ma charyzmę i się nie poddaje nie dość że wielu dobrych zawodników odaje do innych drużyn ,mimo tego że zasrańcy z PZPN odbierają im punkty przy zielonym stoliku co jest hańbą[nie wolno odbierać tego co wywalczone na boisku w sportowej walce]to jeszcze leje faworytów. Brawo.

Erxes - 11 marca 2017, 22:44:14 - *.dynamic.chello.pl
Od kiedy do składu Lechii wrócił Borysiuk przegrywają środek pola. Mila zmęczony po 15 minutach.

stefan - 11 marca 2017, 22:45:26 - *.centertel.pl
Idzie zima, gRudzien sypie

Zajmon - 11 marca 2017, 22:48:48 - *.146.11.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A chcieliscie Waldka zwalniac a to fachowiec jest. Ogral Legie trrsz Lechie . Wielki szacun. Spadek Leczna i Piast. JAGA W PUCHARACH OBCIACHU NAROBI LEPIEJ WISLA juz

TSW - 11 marca 2017, 22:49:35 - *.interkonekt.pl
poza tym "stefciu", uważasz, że przejawem śmieszności jaki wzbudzamy w Całej Polsce jest produkowanie i wydawanie sobie gadżetów "anty-WRWE"przez tę że Całą Polskę ?!.
dla mnie osobiście to przejaw kompleksów i liczenia się z Nami na Kibolskim szlaku !.
nikt normalny nie wydaje gadżetów przeciwko śmiesznej, nic nie znaczącej Koalicji, bo i po co ?!
tak więc "stefek" przemyśl sprawę i nie spinaj się

bo NIE ! - 11 marca 2017, 22:52:16 - *.222.75.194.dyn.plus.net
Nikt nie chce zostać liderem.słaba ta Extraklapa.grudzień sypie a fryzjer goli... kasa czeka w bagażniku.

poli - 12 marca 2017, 0:04:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia mistrzem tak ale bez nowaka ten trener jest dobry ale w 3 lidze

ala - 12 marca 2017, 1:04:57 - *.play-internet.pl
te stefan stefek czy jak ci tam leci jo mom wrazenie zes ty noga jestes pies z bielszowic

kibic 45 - 12 marca 2017, 2:28:31 - *.dynamic.mm.pl
Lechia tydzień temu w Poznaniu pokazała ze to banda przepłaconych cieniasów. Zero psychiki. Troszkę trudniejszy przeciwnik i troszkę trudności a "zagotowali się" jak leszczyki

inoR - 12 marca 2017, 2:31:14 - *.sileman.net.pl
Brawo Niebiescy. Walka do upadłego - to zawsze docenią kibice.
Niech teraz nowy zarząd stanie na wysokości zadania to w końcu chude lata miną.

Na Wałka - 12 marca 2017, 2:54:57 - *.33.216.114
Nowak to słabeusz, cieniutki trenerzyna. Stolarski zawalił mu już kilka meczów, a on go dalej ciągnie.
Ta grupa piłkarzy nie wie co ma grać. Skrzydła w Lechii nie istnieją, pressingu nie ma. Indywidualnymi umiejętnościami daleko nie zajadą.
Podobnie było w Lechu. Zatrudnili w końcu trenera i skutki widać.

Eldorado - 12 marca 2017, 7:10:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powtórka z rozrywki.Mistrzem Legia ewentualnie Lech.Nudne to ale prawdziwe.

Zawiszak - 12 marca 2017, 7:16:03 - *.play-internet.pl
mam pytanie. Jak Lechia będzie czwarta, a Lech wygra ligę i PP. To kto gra w Pucharach ARKA czy lechia?

j23 - 12 marca 2017, 7:48:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawiszak - Lechia. Finaliści pucharu już od kilku lat nie mogą grać w europejskich rozgrywkach.

mac - 12 marca 2017, 8:34:45 - *.adsl.inetia.pl
"Forma Jarosława Niezgody imponuje. Legia znowu na nim się nie poznała, jak na Lewandowskim. Na jego miejscu wypiąłbym się na zespolik z Warszawy, że nie dał mu szansy i został w Ruchu. Legia teraz może sobie puć w brodę, że wolała jakichś Czukwów i Necidów bez formy w zamian za młodego Polaka w formie. Od początku mówiłem, że Jarek Niezgoda to będzie talent na miarę Roberta Lewandowskiego i proszę - kilka ładnych brameczek już strzelił w tej naszej wcale niesłabej na naszym podwórku Superlidze."
Bo z takimi zawodnikami trzeba umieć pracować, a właśnie obecny sztab trenerski Ruchu robi to znakomicie. Bogate kluby wolą "gotowego" zawodnika, bo kształtować mądrze młodego im się zwyczajnie nie chce.

1920 - 12 marca 2017, 9:19:03 - *.dynamic.chello.pl

geRhaRd - 12 marca 2017, 9:45:35 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Piękny Niebieski dzień i do tego jeszcze szczewa legli😈😈😈😃😃
😃

Yuri - 12 marca 2017, 12:32:12 - *.dynamic.chello.pl
Mieli farta to są liderem ! Chodź moja ekipa jest w 4 lidze to Legia mistrzem będzie bo raz że tylko oni mogą coś zdziałać w europejskich pucharach a dwa tylko oni mogą podnieść reputacje naszej śmiesznej ligi !!!

oko - 12 marca 2017, 13:55:18 - *.bielskobiala.vectranet.pl
szkoda ,bo niePOLACY powinni grać w lidze NRD.

LEO - 12 marca 2017, 15:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl