[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


15 marca 2017, 21:10:05 - euzi
Komisja Ligi ukarała Legię i anulowała kartkę Ivána Gonzáleza

Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Ligi oprócz Łukasza Madeja i Heberta ukarana została Legia Warszawa. Ponadto żółta kartka dla obrońcy Wisły Kraków Ivána Gonzáleza nie będzie wliczana do rejestru. Hiszpan otrzymał ją w meczu 25. kolejki Lotto Ekstraklasy przeciwko Legii.

Komunikat Komisji Ligi:

Na zawodnika Śląska Wrocław Łukasza Madeja, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie po meczu Śląsk Wrocław - Piast Gliwice.

Na zawodnika Piasta Gliwice Heberta Silvę Santosa, nałożono karę dyskwalifikacji w 3 meczach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie po meczu Śląsk Wrocław - Piast Gliwice.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków, na klub z Warszawy nałożono karę finansową w wysokości 30 000 złotych. Dodatkowo na klub z Warszawy został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na następny mecz Lotto Ekstraklasy z Wisłą Kraków.

Komisja Ligi informuje, iż po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo postanowiła uznać protest klubu Wisła Kraków dotyczący żółtej kartki dla zawodnika Ivana Gonzaleza z meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego (potwierdzonego przez Kolegium Sędziów PZPN) Komisja Ligi uznała, że zawodnik nie dopuścił się faulu i postanowiła nie zaliczać Ivanowi Gonzalezowi żółtej kartki do rejestru napomnień.


źródło: Ekstraklasa SA

REKLAMA

jasio - 15 marca 2017, 21:19:05 - 89-78-32-112.dynamic.chello.pl
A kłamczuch Radović przed kamerami Canal+ mówił, że ewidentny faul i Gonzalezowi należała się czerwona kartka. Ładnie tak kłamać?

.. - 15 marca 2017, 21:23:47 - 188.146.7.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Anradovic za faul w meczu z Zaglebem L. ?? Jak nakladka wszedl w zawodnika ... no tak warszaffka ..

Kibiccc - 15 marca 2017, 21:41:22 - public-gprs393172.centertel.pl
Wodogłowemu jak zwykle się upiekło. Niech wraca do tych Chin. Ile razy jeszcze nabierze sędziów?

tak o - 15 marca 2017, 21:45:11 - public-gprs354106.centertel.pl
Jak was boli ta Legia. W sumie to fajnie, że jest, bo macie na kogo zwalić winę za nieudolność waszą i waszych klubów, które Legia ogrywa.

REKLAMA

LEO - 15 marca 2017, 21:45:59 - public-gprs378068.centertel.pl
Brawo, powodzenia komisjo i super w ogole fajnie i tam takie

Hanys - 15 marca 2017, 21:56:54 - 89-64-53-48.dynamic.chello.pl
tak o--"klubów które Legia ogrywa" ha ha dobry żart 6 porażek 6 remisów i w tyłek od "słabego"i biednego Ruchu u siebie , jak na klub z takim budżetem i takim mniemaniu o sobie to słaby bilans.Może jakbyście byli jak np Bayern u siebie to ok ale tak 4 miejsce to cienko trochę i do tego nigdy nie wygraliście z Termalicą ;)

maro - 15 marca 2017, 21:59:40 - apn-46-215-190-10.dynamic.gprs.plus.pl
Legia mnie nie boli, chamstwo Radovicia tak. Już nawet nie mówię o padaniu z głodu, ale to wejście w Todorovskiego to chamstwo i głupota. Niech uważa, bo karma wraca, a Tosik lubi grać z Legią ;).

Kostewycz - 15 marca 2017, 22:15:03 - 89-64-153-36.dynamic.chello.pl
U nas na UPAdlinie wszystko co złe to wina Putina. W Ekstraklasie - wina Radovica i Legii. Normalnie, czuję się jak u siebie Herojam sława!

gsds - 15 marca 2017, 22:31:24 - 195.205.27.1
Czemu Radovic bez kary?? on po meczu jeszcze mowil, ze Gonzalez go brutalnie faulował i nalezal mu się co najmniej czerwona kartka (mial na mysli jakas kara finansowa bądz odpoczynek od meczów).

Alik K. - 15 marca 2017, 22:51:25 - 095160155235.dynamic-ww-12.vectranet.pl
i jak zawsze najwyższe kary za race dostaje Legia...
inne kluby dostałyby 5-10k max...

zxc - 15 marca 2017, 22:54:30 - 89-68-240-149.dynamic.chello.pl
No fajnie, ale gdzie kara dla Radovica? W tym meczu tyle symulak odwalił razem z Gorrilą że można by fajna kompilacje na youtube zrobić.

xxx - 15 marca 2017, 23:01:47 - 194.152.50.52
i to jest jawne oszustwo, Gonzalez trafił w nogę Radovicia i wybił go z rytmu, więc kartka była jak najbardziej słuszna - jedyny powód, dla którego umarzają karę, to fakt, że Radović nie upadł od razu, lecz po zrobieniu dodatkowego kroku

tak o - 15 marca 2017, 23:17:13 - public-gprs354106.centertel.pl
Hanysku, uderz w stół itd.

ArekCesar - 15 marca 2017, 23:55:15 - user-94-254-161-178.play-internet.pl
xxx-gdzie Gonzalez trafił w nogę padolino? Sam w nią uderzył jeśli już. Żaden faul tylko kartka za symulkę. Zresztą w meczu jeszcze ze dwa razy padał z niczego i rozkładał łapy.

REKLAMA

Albert - 15 marca 2017, 23:57:40 - public-gprs395419.centertel.pl
Znów komisja bogaci się kosztem Legii..

Pawelinho - 16 marca 2017, 0:58:32 - 188.47.126.208.ipv4.supernova.orange.pl
Szok! legia ukarana.

Arek - 16 marca 2017, 1:05:15 - blq146.neoplus.adsl.tpnet.pl
A pajac Todorowski sam powinien wylecieć za rzucenie piłką. Poza tym jak tosik łamał nogę Saganowskiemu nie pamiętam, żeby tu było tyle krzyku. Leśne dziady kolejny raz kara z ... Sami niech się tak ukarzą pajace. Zresztą ten lamus tosik dawno powinien być zdyskwalifikowany, chociażby za totalne zero umiejętności.

kibic - 16 marca 2017, 5:17:56 - 89-72-167-235.dynamic.chello.pl
,, Szanowna Komisjo Ligi,,
,, puszczenie kolejny raz płazem i bez żadnych
konsekwencji fauli i symulanctwa Radovica
oceniam jako przyzwolenie dalszego niesportowego
zachowania tego piłkarza na boisku.
W mojej ocenie Komisja Ligi postąpiła bardzo
krzywdząco do piłkarzy innych klubów grających
przeciwko Panu Radovicowi ! Jak grać aby nie otrzymać kartki czy zarobić karnego?????????

ufa - 16 marca 2017, 7:51:05 - user-5-173-203-106.play-internet.pl
szkoda, ze Radovic nie dobiegł do pola karnego to by 11 gwizdali :P

Komisja Li - 16 marca 2017, 8:18:51 - 194.181.188.226
@kibic:
Nie faulować

siwak - 16 marca 2017, 8:23:07 - ogk169.internetdsl.tpnet.pl
Dziwi mnie dlaczego nie zajęto się P.Gilem. Asystent nie widział faulu, to P.Gil mówił-"Ja to widziałem".

Baba - 16 marca 2017, 8:57:05 - 150.254.245.11
Drogie dzieci. A teraz proszę przytoczyć przepis na podstawie którego komisja miałaby ukarać Radovica. Skoro tyle pierdzicie o karze to chyba nie powinniście mieć problemu.

Phoenix(L) - 16 marca 2017, 9:53:11 - 194.181.188.226
@Baba:
Przepis brzmi:
Art. 1) Jeśli stu hejterów ogłosi, iż należy ukarać piłkarza - wtedy należy go ukarać.
Art. 1a) Uwaga - punkt 1 dotyczy tylko i wyłącznie piłkarzy Legii
Art. 1b) Jeśli zawodnik, o którym mowa w punkcie 1, swoim zagraniem wyeliminował na dłuższy okres czasu piłkarza Legii (tzw. casus "Tosika") - należy uznać, iż zagranie było na pograniczu faulu i nie należy wyciągać dalszych konsekwencji - chyba, że wobec nadgorliwego sędziego

@ Baba - 16 marca 2017, 9:53:19 - public-gprs353657.centertel.pl
Jakie przepisy? Od nieco ponad roku żyjemy w kraju bezprawia. Więc nikogo żadne przepisy nie interesują

zaja - 16 marca 2017, 10:40:40 - 91.237.226.141
Radovic ma szczęke jak Gmoch

Hhh - 16 marca 2017, 10:42:06 - afjm177.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radovic wstydu nie ma.

Ney - 16 marca 2017, 11:30:23 - 5fd71778.systel.pl
@zaja, Radovic ma pysk jak siodelko od kolarzowki

eee - 16 marca 2017, 11:30:55 - aaiz15.neoplus.adsl.tpnet.pl
O, na Łazienkowskiej dalej finansują rozróby menelom, których wpuszczają na stadion

Arek - 16 marca 2017, 13:12:59 - ip-5-172-255-133.free.aero2.net.pl
Hejterzy, pajace i społeczniaki jak zwykle w formie. Zawsze można na was liczyć. Przynajmniej człowiek się pośmieje.

REKLAMA

OE - 17 marca 2017, 9:48:54 - ddf72.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia to jest POTĘGA Legia Najlepsza jest!!!Kto Legii nie szanuje niech ja w stopę pocałuje.

fun fun tu - 17 marca 2017, 10:06:04 - user-94-254-129-31.play-internet.pl
Jeżeli anulowano kartkę dla Gonzaleza to karę powinien dostać Radovic brak konsekwencji w działaniu komisji , no tak Legia zostałaby bez napastnika bo kupiła szrot.Lubilem Radovicia ale to cham bez honoru.zasady fair Play obce w tej lidze, o meczu Zagłębiem nie ma co nawet wspominać, w każdym kraju faworyzuje się faworyta do tytułu ( różnica jest taka że faworyzuje do tytułu mają

fun fun tu - 17 marca 2017, 10:12:03 - user-94-254-129-31.play-internet.pl
*faworyci do tytułu w innych krajach mają taką pakę że aż przyjmie się ogląda a u nas jak obrońca się nie odsunięcie to strzału oddać patalachy nie umieją, w Legii nikt nie strzela celnie spoza pola karnego inny level, mało który piłkarz nie patrzy na piłkę biegnąc z nią przy nodze lata świetlne za ligami z zachodu Polaki biedaki cebulki tanio kupić drożej sprzedać wynik nie istotny i powazanie

fun fun tu - 17 marca 2017, 10:14:40 - user-94-254-129-31.play-internet.pl
*odsunięcie( sorry za błędy ale ręką w gipsie)

Kuty - 18 marca 2017, 8:37:20 - user-94-254-170-12.play-internet.pl
Przez takich ludzi ludzi jak radovic cała Polska nienawidzi Legii Warszawa.Za to co powiedział przed kamerami po meczu powinien być zdyskwalifikowany do końca sezonu.Jak można być takim oszustem i kłamcą? Ogórek chce pozbawić piłkarza z innej drużyny pracy i płacy.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: