[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


18 marca 2017, 16:55:09 - elenril
II liga: Odra O. 3-1 Bełchatów

18 marca 2017, 15:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 3-1 GKS Bełchatów
Marcin Niemczyk 58, Gabriel Nowak 68, Marcin Wodecki 90 - Dawid Flaszka 48

Odra: Tobiasz Weinzettel - Robert Trznadel (64 Mateusz Wrzesień), Mateusz Peroński, Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło - Marcin Niemczyk, Tomasz Wepa, Gabriel Nowak (85 Michał Sypek), Marek Gancarczyk (72 Bartosz Sobczyński), Marcin Wodecki - Szymon Skrzypczak (76 Dawid Wolny).

Bełchatów: 12. Kamil Bruchajzer - 4. Mikołaj Bociek (36, 22. Robert Pisarczuk), 3. Marcin Grolik, 14. Adrian Klepczyński, 2. Mateusz Szymorek - 9. Paweł Zięba (46, 6. Szymon Zgarda), 20. Patryk Rachwał, 5. Artur Lenartowski, 10. Dawid Flaszka, 7. Bartłomiej Bartosiak (80, 11. Albin Maciejewski) - 16. Aghwan Papikjan (71, 27. Dawid Dzięgielewski).

żółte kartki: Trznadel, Niemczyk - Bociek, Flaszka, Grolik.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
widzów: 880.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Gravesande - 18 marca 2017, 16:58:46 - edf91.neoplus.adsl.tpnet.pl
A My swoje !!!Hej OKS

FokerOKS - 18 marca 2017, 17:01:57 - n13-07-07.opera-mini.net (94.254.145.157)
Zadanie wykonane! Jeszcze troche... l Liga l liga OKS! Odra&Polonia&Zagłębie

Gravesande - 18 marca 2017, 17:03:04 - edf91.neoplus.adsl.tpnet.pl
A My swoje !!!Hej OKS

yahooGKS - 18 marca 2017, 17:03:59 - host-185-102-190-228.jmdi.pl
Przynajmniej w Bełchatowie już wiemy o co gramy - o utrzymanie.

REKLAMA

FokerOKS - 18 marca 2017, 17:05:21 - n13-07-07.opera-mini.net (94.254.145.157)
Zadanie wykonane. Super Hej OKS! PB&WZL

Ragazi - 18 marca 2017, 17:48:21 - user-94-254-146-168.play-internet.pl
Pewnie po awans tylko Odra!!!

fxq - 18 marca 2017, 17:51:57 - public-gprs196895.centertel.pl
Brawo Odra ! Dzisiaj nie dało rady być na Oleskiej, a szkoda bo super wynik ! Marsz do 1 Ligi !

MurzynBBU - 18 marca 2017, 18:08:32 - rtr.ds.pk.edu.pl
W Bełchatowie wypłat nie dostają to tak grają.

Daro - 18 marca 2017, 18:14:49 - 89-64-45-131.dynamic.chello.pl
To nie był łatwy mecz dla Odry. Bełchatów umie grać w piłkę i na pewno się utrzyma w lidze. Odra była po prostu bardziej skuteczna pod bramką.

Oks Odra - 18 marca 2017, 18:17:17 - user-94-254-227-195.play-internet.pl
Bełchatów akurat zagrał niezły mecz i trochę mieliśmy szczęścia.Po strzeleniu bramki na 2:1 całkowicie się cofnelismy jakby sił nie było.No ale ważne 3 punty są.Awans musi być.

Snajper - 18 marca 2017, 18:19:27 - 172.58.14.234
Kibice Belchatowa liczyli na awans ????????

@Snajper - 18 marca 2017, 18:31:10 - host-185-102-190-228.jmdi.pl
Snajper - to ironia. Śmieje się, bo nasz sztab trenerski i zarząd opowiada bajki, że do 4 miejsca strata nie jest tak duża i możemy jeszcze powalczyć. Oczywiście każdy średnio ogarnięty człowiek wie, że z taką grą do końca trzeba będzie walczyć o utrzymanie. Gratulacje dla Odry.

Odrzanin - 18 marca 2017, 18:33:46 - dxd220.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Odra za podniesienie się z wyniku 0:1. Brawo i tak trzymać! Hej OKS!!!

szuwar - 18 marca 2017, 19:49:30 - afco214.neoplus.adsl.tpnet.pl
@MurzynBBU - a to prawda, czy tylko plotki? Sporo ludzi twierdzi, że po to prezes zatrudniał tanich piłkarzy, żeby nie było zaległości płacowych. Nawet na wypłaty na poziomie 2 ligi GKSu nie stać? Jedni mówią, że są zaległości, a inni, że nie. Ciężko stwierdzić jak jest naprawdę.

REKLAMA

Warchoł - 18 marca 2017, 22:22:06 - adri29.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje z Radomia!!! Tak trzymać i do zobaczenia mam nadzieję w 1 lidze!!!

Kikin - 19 marca 2017, 14:32:06 - 188.146.68.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bramkarz GKSu niezła chorągiewka

oi! - 19 marca 2017, 18:27:16 - 185.117.87.56
Odra tak przyzwyczaiła kibiców drużyn z tej ligi do wygrywania, że jak przegrają 3 mecz w sezonie będą mieli takie ciśnienie na pocisk, że to więcej niż pewne ;)

Snajper - 19 marca 2017, 19:08:02 - 172.58.11.6
Nadejdzie wiosna i lepsze czasy, powroci nasza Oderka w szeregi ekstraklasy !

Zagłębie L - 20 marca 2017, 6:37:45 - mx.inova.pl
Bravo Oderka! poZdro z Lubina

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: