[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


18 marca 2017, 19:39:28 - dyrovski
Nice I liga: Chojniczanka 1-1 Podbeskidzie

18 marca 2017, 17:45 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jacek Podgórski 45 - Szymon Lewicki 51

Chojniczanka: 12. Łukasz Budziłek - 23. Jacek Podgórski, 2. Marcin Biernat, 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 19. Bartłomiej Niedziela (83, 21. Łukasz Kosakiewicz), 5. Paweł Zawistowski, 7. Rafał Grzelak, 10. Andrzej Rybski, 9. Jakub Biskup (71, 11. Michał Jakóbowski) - 17. Tomasz Mikołajczak.

Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński - 3. Robert Gumny, 8. Mariusz Malec, 5. Mariusz Magiera, 92. Paweł Moskwik - 17. Tomasz Podgórski (83, 25. Bartosz Jaroch), 16. Michał Janota, 31. Łukasz Hanzel, 27. Nermin Haskić, 11. Łukasz Sierpina - 28. Szymon Lewicki (83, 23. Róbert Demjan).

żółte kartki: Kieruzel, J.Podgórski - Janota, T.Podgórski, Hanzel, Moskwik.
czerwona kartka: Paweł Zawistowski (19. minuta, Chojniczanka, za brutalny faul).

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 950.

REKLAMA

icek - 18 marca 2017, 19:41:40 - 188-125-131-201.petrus.pl
szacun dla Chojniczanki .Podbeskidzie padaka.

HEHE - 18 marca 2017, 19:41:45 - 031011130152.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Chojniczanka powinna wstydzić tych januszy z trybun :v

ramses - 18 marca 2017, 19:41:45 - agkg189.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik dla Górnika!

Tuomas - 18 marca 2017, 19:42:22 - a91-152-74-89.elisa-laajakaista.fi
Bardzo slaby mecz Podbeskidzia 🙁

REKLAMA

ramses - 18 marca 2017, 19:42:50 - agkg189.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik dla Górnika!

greg 222 b - 18 marca 2017, 19:43:16 - 185.53.155.252
Słabi, beznadziejni biedacy. Stado słabiutkich piłkarzy na pastwisku, bez ambicji, wywalić na zbity pysk , z prezesem na czele. WSTYD BIELSKO

SaoPaulo - 18 marca 2017, 19:43:34 - 189-79-121-129.dsl.telesp.net.br
Meczy jeszcze zostało sporo. Strata do lidera 10pkt. Ale patrząc realnie tak grając w tym sezonie Podbeskidzie nie awansuje.

lol - 18 marca 2017, 19:43:57 - abhg126.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podbeskidzie, dno niestety. Grając w przewadze jednego zawodnika nie stwarzali przewagi. Dodam jeszcze, że Leszczyński przy wyprowadzaniu piłki zwlekał i tragicznie czas tracił.

19tsp95 - 18 marca 2017, 19:44:26 - 70-144.beskidmedia.pl
sędzia co ??? MIKOŁAJCZAK---- sędzia co-- kończ kariere!!!--- ZAWIODŁEŚ

z - 18 marca 2017, 19:46:24 - 176-103-160-106.chojnet.pl
Kieruzel żeś odje..ał.

casperuno - 18 marca 2017, 19:46:46 - 189-79-121-129.dsl.telesp.net.br
W Podbeskidziu brakuje lidera , czy liderów, którzy by drużynę pociągnęli, zjednoczyli. Przy kolejnych transferach trzeba myśleć o stworzeniu takiego kolektywu, który bedzie miał charakter. Ta drużyna to przypadkowi gracze grający w jednym klubie

icek - 18 marca 2017, 19:47:20 - 188-125-131-201.petrus.pl
dlaczego Łapiński nie pała za bardzo za Chojniczanką.Drugi mecz komentował w Chojnicach i tak jakoś chyba nie chce aby awansowali .

Mlody - 18 marca 2017, 19:47:51 - user-94-254-176-94.play-internet.pl
Podbeskidzie kupa nieudaczników którym nie chce się grać Hedzel i Janowa to powinni grać A klasie

roch - 18 marca 2017, 19:53:27 - ip-31-0-123-135.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Podbeskidzie dramat. Męczyli siebie i kibiców Podbeskidzia. Oczy bolały - kopanina jak w okręgówce. Zbieranina kopaczy i cienki trener. Przeciwnik w 10 wygladal o 2 klasy lepiej.

REKLAMA

0xKtośx0 - 18 marca 2017, 19:54:02 - enw67.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdyby nie ta czerwona kartka dla chojniczanki to chojnicznak by wygrała i teraz jadą do wisły puławy oni wygrali z chrobry 2-1 za tydzień będzie remis lub chojniczanka superowa liga i dużo goli

aaa - 18 marca 2017, 19:54:25 - 188-125-139-248.petrus.pl
Chojniczanka w końcu wydaje się, że wraca na właściwe tory. Grając w 10 byli zdecydowanie lepszym zespołem, brawo dla drużyny. Podbeskidzie tragiczne, serio nie wiem jakim cudem mając tak dobrze prezentującą się na papierze ofensywę nie są w stanie kompletnie nic zrobić. Gdyby nie murawa i złe odczytanie Kieruzela oni nic by nie wcisnęli.
Dobrynin zresztą kolejny raz w Chojnicach raczej się nei popisał. O ile cały mecz kontrolował zadziwiająco dobrze to czerwona dla Zawistowskiego... hmm powiedziałbym, że mocno naciągana. Przyznaję, wejście stosunkowo brutalne, ale zważając na warunki panujące na boisku, powinien nieco przystopować z takimi decyzjami ;)
Wielkie brawa za to dla Mikołajczaka. Ten facet odwala ogromną robotę. Dziesiątki fauli przyjął na siebie, potrafi przytrzymać piłkę, powalczyć, jak dla mnie zawodnik meczu.

andreas wa - 18 marca 2017, 19:58:16 - x4db022be.dyn.telefonica.de
Kieruzel co za Bolek , wóz z węglem.

kis - 18 marca 2017, 20:03:52 - host148-188-252-31.limes.com.pl
Bardzo dobry mecz Chojniczanki podobał mi się Biskup

kis - 18 marca 2017, 20:03:56 - host148-188-252-31.limes.com.pl
Bardzo dobry mecz Chojniczanki podobał mi się Biskup

TM - 18 marca 2017, 20:04:19 - 77.241.100.35
Chojniczanka niby źle nie gra, ale muszą nauczyć się wygrywać. W przeciwnym razie od następnej kolejki zaczną zjazd w tabeli.

sedi - 18 marca 2017, 20:06:48 - host148-188-252-31.limes.com.pl
Chojniczanka brawo

JohnyKSG - 18 marca 2017, 20:17:34 - apn-46-76-143-252.dynamic.gprs.plus.pl
jak takie ogórki moga byc na prowadzeniu w I-szej Lidze?!Za dwie-trzy kolejki powinni juz spadac z hukiem!

Emilio - 18 marca 2017, 20:26:50 - cpc111803-lutn14-2-0-cust788.9-3.cable.virginm.net
Co ten sedzia wyprawial, to jest niemożliwe, moja żona by lepiej sędziowala, on juz sędziował Chojniczance z Wisłą Kraków, tragedia, dramat w jedną i drugą stronę, jeśli jest się słabym to trzeba zmienić dyscyplinę szachy albo morsowanie jest modne, że PZPN tego nie widzi, słabi muszą odejść ten facet nie ma pojęcia o piłce wogole nie czuje piłki!!!

do Johny - 18 marca 2017, 20:28:22 - 188-125-139-248.petrus.pl
Tak, tak. Wielu już tak mówiło. Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? ;) Chojniczanka w 10 cisnęła rywala, to raczej Podbeskidzie może się wstydzić tego spotkania.

Gusti - 18 marca 2017, 20:44:20 - 78-157-180-139-dynamic.silesnet.pl
Najlepszy w meczu był pan sędzia, wszystkie decyzje prawidłowe, zwłaszcza czerwona kartka dla Zawistowskiego,brawa dla Chojniczanki,w 10 radzili sobie bardzo dobrze.

Kibol - 18 marca 2017, 20:56:22 - 212.180.235.174
A to PBB grało z przewaga? Fajnie się dowiedzieć po meczu.

luzak - 18 marca 2017, 21:09:23 - 78.10.209.96
Drużyna pokazała,że nie zalezy im na awansie trener bez jaj Gumny koń Trojański,gra dla siebie,anie dla drużyny,Sierpina tragedia.Piłkarze z krótimi angażami do rezerw.Hanzel wzmocnił Ruch.Acha ile zostawili zdrowia bo to takie modne określenie,ale jeżeli nie chcą pracować w innym zawodzie to ich problem.Nie chcę mówić, że prostytutka ma bardziej niebespieczną prace i też zostawia duzo zdrowia.

luzek - 18 marca 2017, 21:24:43 - 78.10.209.96
Czytałem wywiad trenera TSP on jest zadowolony z wyniku.On nie walczy o awans tylko o utrzymanie.Tak nie może być to towarzystwo trzeba roz....gonić

tomektsp - 18 marca 2017, 21:33:38 - 36-85.237.91-rev.victor.pl
Chojniczanka zremisowała na własne życzenie takich błędów w obronie nie można popełniać ale z takich prezentów też trzeba umieć korzystać.
Warto przypomnieć ze graliśmy z liderem a nie są liderem przypadkowo.
Myślę ze na boisku był widoczny brak Chmiela.Myslę ze w piątek wygramy

REKLAMA

Witkowski - 18 marca 2017, 21:42:22 - host_38_255.compower.pl
@aaa
Litości. To Zawistowski w takich warunkach powinien nieco przystopować z takim faulem...

jolan - 18 marca 2017, 21:44:15 - bxx51.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fatalny mecz będący kwintesencją pierwszej ligi w tym roku, bodaj najsłabszej od kilkunastu lat, w której nie ma nawet jednej przyzwoitej drużyny. Awansuje ktoś przypadkowy....Bielsko po raz kolejny kiepski mecz, po 3 kolejkach mamy remis, wygraną i porażkę...Trzeba szybko zapewnić sobie utrzymanie, przebudować drużynę w lecie i w przyszłym roku walka o awans. Szkoda stadionu i szkoda kibiców na pierwszą ligę. PEACE

laki - 18 marca 2017, 22:10:52 - 109-197-191-30.net.tylda.net
Prosze nie obrazac okregowki tam nie jeden by sie do niej nie zalapal.

LuksTSP - 18 marca 2017, 22:32:53 - user-94-254-163-76.play-internet.pl
EHehebe 10-11 i remis cud przykro to pisać takie są fakty. Brawo dla Chojniczanki za poukładaną grę.

aliCRX - 19 marca 2017, 5:49:20 - tor00.telenet.unc.edu
@jolan: a dlaczego niby ma być szkoda kibiców Podbeskidzia, czemu są on niby tacy wyjątkowi? W całej Polsce to są oni raczej synonimem "januszostwa", a atmosferze na trybunach bliżej do festynu ludowego, niż do tego co znamy z innych stadionów, nawet w niższych ligach. To są fakty znane od dawna i nie sposób z nimi dyskutować. Po prostu 90% widowni na meczach w Bielsku do zwykli "oglądacze", którzy poszli by z chęcią na mecz Stli B-B, gdyby grała w lidze wyższej niż PBB... Ot, uroki braku tradycji, przywiązania do barw....

miecz - 19 marca 2017, 8:13:10 - 77-255-75-156.adsl.inetia.pl
Oglądając ten mecz nie mam pretensji do naszych chłopców,gra na takim kartoflisku urąga piłce nożnej Chojniczanka na tym boisku wie jak grać i myślę że to jest powód że prowadzą , ale jeszcze kilka meczy i będą tam gdzie ich miejsce.Co do naszych to szkoda bo okazja na trzy punkty była wielka,widzę postęp w zgraniu się naszego zespołu przed rozgrywkami mieliśmy 10 pkt do awansu teraz mamy 8.Myślę że zespół zaskoczy ale stracone punkty na jesień będzie trudno odrobić.

zdzicho - 19 marca 2017, 8:14:34 - 176-103-165-142.chojnet.pl
Zawistowski przesadził i nie ma co winić sędziego. Mówię to jako kibic Chojniczanki.
kartka zasłużona. szkoda bo Podbeskidzie było słabe i punkty znów uciekły.

specjalist - 19 marca 2017, 8:45:33 - host-143-196.jkns.pl
Podbeskidzie drużyna bez charakteru. Nie ma już chłopaków z góralskim charakterem. Jest za to zgraja ciapków. Ale to nie ich wina tylko prezesa ciapka. Borecki umiał sterować tym klubem, i tak większość się pieniła. Nam trzeba walczaków pokroju Patejuka, Cieślińskiego,Malinowskiego, Koniecznego, Łatki i wtedy są wyniki. Mieć zawodnika więcej i bać się o wynik to świadczy o klasie obecnej drużyny.

Kibic - 19 marca 2017, 8:48:56 - 31-179-84-101.dynamic.chello.pl
Nie ma się z czego cieszyć cały mecz w przewadze i tylko remis

wąs BB - 19 marca 2017, 9:14:39 - aajs180.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pobudka będzie w II Lidze hahahahahaaa!!

Miki - 19 marca 2017, 9:15:39 - user-94-254-163-141.play-internet.pl
Podbeskidzie niech idzie kozy dokarmiac

Mick - 19 marca 2017, 9:41:56 - host-193-200-119-34.dynamic.mm.pl
W biletach i karnetach na Podbeskidzie wpisano hasło waleczni.Po takim meczu to woła o pomstę do Nieba!
Ten zlepek miernych grajków kopie w piłkę na poziomie 3 ligi a na dodatek pełne portki strach przed ...Chojniczanką.
Nie ma się co łudzić -tylko walka o utrzymanie i to słowo walka dziwnie brzmi bo nikt alko prawie nikt z tych grajków nie ma ochoty ani gonić ani walczyć-jednym słowem -ROZPACZ!

lks - 19 marca 2017, 15:32:06 - 88.135.163.136.static.kolnet.eu
to Podbeskidzie jest coraz blizsze kolejnego spadku

LEO - 19 marca 2017, 18:09:11 - eoo187.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie najgorszy wynik