18 marca 2017, 20:58:12 - koofel
Czerwona kartka Roberta Menzela

Obrońca ÍA Akranes Robert Menzel otrzymał czerwoną kartkę w wygranym 3-2 (1-0) meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Pucharu Ligi Islandii z Þór Akureyri. Polak opuścił boisko w 76. minucie.

18 marca 2017, 19:00 - Akureyri (Boginn)
Þór (Akureyri) 2-3 ÍA (Akranes)
Gunnar Örvar Stefánsson 48, Jón Björgvin Kristjánsson 90 - Stefán Teitur Þórðarson 29, Albert Hafsteinsson 49, Steinar Þorsteinsson 67

żółte kartki: Ármann Pétur Ævarsson, Jóhann Helgi Hannesson, Jónas Björgvin Sigurbergsson, Númi Kárason - Robert Menzel, Arnór Sigurðsson, Hallur Flosason.
czerwone kartki: Robert Menzel (76. minuta, ÍA, za drugą żółtą), Ragnar Már Lárusson (86. minuta, ÍA).

sędziował: Bjarni Hrannar Héðinsson.

W 77. minucie Gunnar Örvar Stefánsson (Þór) nie wykorzystał rzutu karnego.

ÍA (Akranes) zajmuje pierwsze miejsce w grupie trzeciej z dziewięcioma punktami.

NK - 18 marca 2017, 21:11:23 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętamy również czerwoną kartkę w wygranym meczu Rozwój-Płock (2:1, wrzesień 2015). PozdRo Menzel i najlepszego!

tutuus - 18 marca 2017, 22:35:00 - *.dip0.t-ipconnect.de
9:0

zxc - 19 marca 2017, 17:03:37 - *.dynamic.chello.pl
Dla mnie ważną wiadomością jest że Gunnar Örvar Stefánsson nie strzelił karnego w 77 minucie. Najwyraźniej mimo pierwszej bramki w tym meczu ten utalentowany zawodnik wciąż nie może złapać dobrej formy jaką prezentował w Spjelkavik IL w lidze norweskiej w sezonie 2014/2015.

LEO - 19 marca 2017, 18:32:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl