18 marca 2017, 22:24:16 - dyrovski
Niewykorzystana przewaga Pogoni

Pogoń Szczecin zremisowała u siebie z liderem ligi - Jagiellonią Białystok 0-0 w ostatnim sobotnim meczu 26. kolejki Lotto Ekstraklasy. Tuż przed przerwą czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Burliga, jednak "Portowcy" nie potrafili wykorzystać gry w przewadze.

Pierwsze zagrożenie w tym spotkaniu zostało stworzone w 4. minucie przez gospodarzy. Ricardo Nunes zagrał do Spasa Delewa, a bułgarski skrzydłowy przyjął piłkę i wyłożył ją Ádámowi Gyurcsó. Strzał Węgra sprzed pola karnego był jednak słaby i Marián Kelemen nie miał problemu ze złapaniem futbolówki. Kolejną szansę do zdobycia gola Pogoń miała w 25. minucie. Mateusz Matras podał na prawą stronę do Adama Frączczaka, a ten przechytrzył Piotra Tomasika i zagrał wzdłuż bramki do Delewa, ale Bułgar z bliskiej odległości nie potrafił pokonać bramkarza Jagiellonii. Sześć minut później kolejną próbę podjął Delew, lecz jego uderzenie z rzutu wolnego było niecelne. W 34. minucie Kelemen obronił jeszcze jeden strzał Delewa. Pięć minut przed przerwą swojej najlepszej okazji do objęcia prowadzenia nie wykorzystali białostoczanie. Konstantin Vassiljev zacentrował z prawej strony, a w idealnej sytuacji niecelnie głową uderzył Cillian Sheridan. W odpowiedzi Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu rożnego, a strzał także głową oddał Kamil Drygas, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

Druga część meczu nie stała na najwyższym poziomie. Grający w przewadze gospodarze mieli problemy z zagrożeniem umiejętnie broniącej się Jagiellonii. W 54. minucie Vassiljev podjął próbę z daleka, lecz Jakub Słowik zdołał odbić futbolówkę. Jedenaście minut później strzał z dalszej odległości oddał Rafał Murawski, ale nie mogło to zaskoczyć Kelemena. W kolejnych minutach przewagę mieli "Portowcy", jednak nie byli oni w stanie przeprowadzić choćby jednego skutecznego ataku. W 88. minucie szansę stworzyli sobie jeszcze goście, ale uderzenie Fedora Černycha było słabe i Słowik pewnie złapał piłkę.

18 marca 2017, 20:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 0-0 Jagiellonia Białystok

Pogoń: 1. Jakub Słowik - 24. David Niepsuj (29, 8. Mate Cincadze; 79, 17. Nadir Çiftçi), 2. Cornel Râpă, 21. Sebastian Rudol, 77. Ricardo Nunes (66, 15. Hubert Matynia) - 11. Spas Delew, 6. Rafał Murawski, 23. Mateusz Matras, 14. Kamil Drygas, 7. Ádám Gyurcsó - 9. Adam Frączczak.

Jagiellonia: 25. Marián Kelemen - 8. Łukasz Burliga, 17. Ivan Runje, 16. Guti, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski, 22. Rafał Grzyb, 4. Jacek Góralski, 5. Konstantin Vassiljev (88, 28. Karol Świderski), 10. Fedor Černych - 18. Cillian Sheridan (79, 6. Taras Romanczuk).

żółte kartki: Ricardo Nunes, Cincadze, Matras - Góralski, Guti.
czerwona kartka: Łukasz Burliga (43. minuta, Jagiellonia, za brutalny faul).

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 3486.

kibic - 18 marca 2017, 22:25:19 - *.bialnet.pl
Nudny remis.

maro - 18 marca 2017, 22:26:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rozumiem, że czerwona kartka to nie było istotne wydarzenie meczu? Mecz słaby, Jaga bardzo słaba, jak coś takiego ma być mistrzem ;D

Oks Odra - 18 marca 2017, 22:26:24 - *.play-internet.pl
Łooo matko.Ta Jagiellonia ma grać w pucharach...Mam nadzieję,że Wisła jeszcze zaatakuje czwarte miejsce.

kkkkk - 18 marca 2017, 22:27:13 - *.play-internet.pl
Jak zwykle pzpn wlaczyl sedziowanie. Czerwona kartka tylko sedzia wie czemu taka pokazal i brak rzuty karnego za reke obroncy pogoni

Marek - 18 marca 2017, 22:27:17 - *.gdansk.vectranet.pl
No i super. Jutro Lechia przeskakuje Jagiellonię. ;)

Jacek - 18 marca 2017, 22:27:44 - *.centertel.pl
@maro masz rację słaba ta Jaga ,powinna to wygrać 3:0

Jozin - 18 marca 2017, 22:27:48 - *.ssp.dialog.net.pl
Bliżej Białorusi mają lepszy stadion niż blisko Niemiec. Jak to możliwe?

Janek - 18 marca 2017, 22:28:02 - *.dip0.t-ipconnect.de
No coz... nuda

pocałunekś - 18 marca 2017, 22:28:21 - *.bialnet.pl
Jaga nadal padaka na wyjazdach, jeśli tego nie poprawią to 4 miejsce max na koniec sezonu ale Probierz pewnie o niczym innym nie marzy.. ;)

mixu - 18 marca 2017, 22:28:33 - *.play-internet.pl
Brawo Jaga!

nikt - 18 marca 2017, 22:28:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jagiellonia 2 razy wiosną wykorzystała grę w przewadze a jak musiała 2 połowę grać w osłabieniu to wytrzymała. Gol Pogoni nie uznany bo 2 razy Pogoń w tej akcji na spalonym.

boolo - 18 marca 2017, 22:29:36 - *.icpnet.pl
ten mecz to było piłkarskie dno!!! jaga mistrzem ludzie ratuunku!!!

razor - 18 marca 2017, 22:30:00 - *.routit.net
Nie jest najgorzej.BKS!!!

Anon - 18 marca 2017, 22:30:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faul taktyczny kiedy poszła czerwień: w 70 minucie to samo w drugą stronę w identycznym niemal miejscu kończy się kartką żółtą.

dzl - 18 marca 2017, 22:31:09 - *.dynamic.mm.pl
Chciałbym,żeby na Pogoń chodziło tylu kibiców co na Niecieczę.Ale i tak dobra mobilizacja na lidera.

Jacek - 18 marca 2017, 22:33:08 - *.centertel.pl
Hej Jaga wielkie dzięki za walkę do końca,tak gra mistrz,patrzeć i zazdrościć ćmoki.Do boju mistrzu z Białegostoku!!!

Łukasz - 18 marca 2017, 22:34:22 - *.play-internet.pl
W Szczecinie mniej kibiców niż w Niecieczy😅😅😅😅€
517;😅

Kibic - 18 marca 2017, 22:37:13 - *.dynamic.chello.pl
Moskal OBRIGADO !!!

Leono17 - 18 marca 2017, 22:39:48 - *.play-internet.pl
Słychać zewsząd biadolenie " Jagiellonia słaba" , to może wskażcie drużynę która przez ponad 45min grała w osłabieniu i nie straciła bramki. Jeżeli meczu nie daje się wygrać to należy go przynajmniej zremisować . I właśnie to Jagiellonia uczyniła - grając mądrze.

On86 - 18 marca 2017, 22:42:59 - *.bb.sky.com
Lech mamy lidera!!! Lech mamy lidera!!!

Oks Odra - 18 marca 2017, 22:43:05 - *.play-internet.pl
@Jacek
Tak gra mistrz???Jak dobrze pojdzie to czwarte miejsce i tak będzie sukces.Po podziale na grupy Jagiellonia już wogole nie bedie zdobywac punktów bo niby z kim?A początek lipca znowu klęska z pasterzami

Anon - 18 marca 2017, 22:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska piłka nigdy nie zrobi kroku na przód, jeśli nie skończy się ciągnięcie za uszy faworytów do tytułu. Komentatorzy: pełna akceptacja czerwonej kartki. Żenada. Wystarczy zachować trochę obiektywizmu. 100 na 100 takich sytuacji kończy się żółtą kartką. To nie opinia tylko fakt. Decyzja sędziego była błędna i zdefiniowała dalszy przebieg spotkania. Jagiellonia postanowiła maksymalnie skupić się na nie straceniu gola.

San(J)ol - 18 marca 2017, 22:46:17 - *.ten.net.pl
Grajac w 12 na 10 nie mogli nic nam zrobić

Jacek - 18 marca 2017, 22:47:27 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Powtarzam .. tak gra Mistrz 2016-2017 . Nie jest winą Jagiellonii , że sędziowie utrudniają nam normalnie grać vide- czerwona kartka .Pasterzy kolego to w Europie już nie ma .

realistaa - 18 marca 2017, 22:47:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tragiczny poziom piłkarski każdego z piłkarzy z osobna.

asd - 18 marca 2017, 22:55:40 - *.dynamic.chello.pl
nie ma co się przejmować gadaniem 'znawców' - Jaga w drugiej połowie bardzo mądrze zagrała, Pogoń w drugiej połowie nawet nie pierdnęła, przy odrobinie szczęścia można było wywieźć 3 punkty.

Oks Odra - 18 marca 2017, 22:58:22 - *.play-internet.pl
@Jacek
Hahaha czyli jesteś zadowolony z postawy swojego zespołu?
@Anon
Polska nie zrobi nigdy kroku na przód jeśli nie skończy się ciągniecie za uszy faworyta
Tu się mylisz.PZPN powinien zrobić wszystko,żeby nie dopuścić taki klub do wystąpienia w kwalifikacji do LM.Mało kompromitacji i rozczarowan przeżywamy w ostatnich latach???I jeszcze Jagiellonia by nas tam miała reprezentowac.Wszyscy dobrze wiedzą jak by się to wszystko skończyło,więc niech oszczędzą Nam tego.

zuraw - 18 marca 2017, 23:06:29 - *.29.164.11.threembb.co.uk
Polska piłka nigdy nie zrobi kroku naprzód jeśli kibice nie będą potrafili przyznać oczywistych spraw. Na przykład tego, że zawodnik ich zespołu po chamsku kopnął przeciwnika od tyłu w nogi i załużenie zobaczył kartonik. Żal ze straconych punktów to jedno. Ale porównywanie wygłupu Burligi z faulem Matrasa, jakich wiele w każdym meczu, to jakaś kpina. Oglądałem mecz jako neutralny kibic, oba kluby są mi kompletnie obojętne, i nie zauważyłem żadnej dziwnej decyzji sędziego. Wszystkie kartki prawidłowe, bramka dla Pogoni nieuznana słusznie, sędzia słusznie nie przerwał gry po tym gdy piłka dotknęła rąk zawodników obu klubów w polu karnym Pogoni.

obiekty - 18 marca 2017, 23:09:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sedzia prawidłowo dał wszystkie kartki. I tyle w temacie żalów z Białegostoku.

fdm - 18 marca 2017, 23:18:12 - *.47.108.175.ipv4.supernova.orange.pl
Słaba ta Jagiellonia, Pogoń była lepsza w pierwszej połowie a w drugiej to już autobus totalny.

Grzesiek - 18 marca 2017, 23:31:20 - *.248.mirolan.pl
Frankowski gracz meczu. Jako obrońca z konieczności osmieszał szczecińską lewą flankę. Porównanie fali Burligi i Matrasa bardzo zasadne - tym bardziej, że Gyursco miał przed sobą jeszcze 3 zawodników Jagi, zaś Kosta wychodził praktycznie na czystą pozycję. Stronniczy komentarz na canal+ i zachwyty nad bezproduktywną Pogonią, bezradną wobec białostockiej defensywy. Mecz walki, ale ciekawy i w dobrym tempie.

Do fdm - 18 marca 2017, 23:40:04 - *.175.158.249.koba.pl
Chłopie, Ty wiesz, co to jest autobus totalny? To gra wyłącznie na własnym polu karnym, a tego jakoś Jaga nie uświadczyła, a jeszcze mogła trzasnąć bramkę Pogoni!

Rene - 18 marca 2017, 23:47:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to lecim ma Szczecin Do grodu Gryfa przybywa lider rozgrywek. No i co ? Ano na trybuny "zwaliło" się mniej niż na mecz w Niecieczy ...ha ha ha ! Po co ta piłka@liga w tym miasteczku nad Odrą? Kopacze dostali prezent od arbitra, i grali w dziesiątkę. No i co ? Ano to samo! Wioska z tramwajami.... ha ha ha ha! Aha, wiecie dlaczego tym razem przybyło tak mało kibiców na PAPRYKANĘ ? Bo większość poszła na Rynek ...ups :D

brutal lol - 18 marca 2017, 23:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki brutalny faul redaktorku? Zmień to gościu bo tym stwierdzeniem sie ośmieszasz tak jak sędzia, który za ten faul taktyczny Burligi dał czerwoną kartkę. Komentatorzy w canal plus to samo hipokryci mówili że zasłużona czerwona. Śmiech na sali

majkel - 19 marca 2017, 0:01:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z twittera ArbiterCafe
Sędzia Lasyk decyzją o wyrzuceniu Burligi po prostu mi zaimponował, choć zgodnie z trendami UEFA jest ona błędna. #POGJAG
Aczkolwiek UEFA domaga się bardzo wysokiej dynamiki kopnięcia wyraźnie wskazującej na brutalność w zachowaniu kopiącego.

ABGCalgary - 19 marca 2017, 0:16:25 - *.abhsia.telus.net
Pyry zebyscie sie nie zdziwilijutro jak was pojedzie Leczna

PoSz - 19 marca 2017, 0:30:41 - *.adsl.inetia.pl
Po takim meczu trener powinien podać się do dymisji. Moskal jest gorszy od Kociana. Obydwaj rozmontowali drużynę, bo nie jest drużyną ta, która nie wie jak grać.Jedyne co Pogoń potrafiła w drugiej połowie, to grać do tyłu. Na autobus Jagi Pogoń trzymała na wszelki wypadek pięciu zawodników z tyłu. Jak można w ten sposób wygrać mecz? Co do czerwonej kartki, była jak najbardziej słuszna. Siedziałem na trybunie w pobliżu tej akcji. Faul był wyjątkowo perfidny i brutalny.

judasz - 19 marca 2017, 0:50:59 - *.bb.online.no
Oczywiście że zasłużona czerwień dla Burligi, ten oszołom sam mówi po meczach że "temperuje" przeciwników umyślnie ich kopiąc więc niech go sędziowie też przytemperują.

Kamil - 19 marca 2017, 1:08:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako kibic Jagi uważam, że czerwona kartka dla Burligi się należała, ale trzeba powiedzieć, ze Matrasowi w 70 minucie również. Przerywa akcje Vassiljeva, gdzie Estończyk wychodził na czystą. Automatyczne czerwo. Poza tym zawsze wracam pamięcią do pierwszego meczu z Pogonią i faulu Fojuta na Cernychu, gdzie ten rzeźnik dostał tylko żółto kartkę. Sędziowie zaczynają dobrze sędziować zazwyczaj wtedy, gdy przewinienie popełni gracz Jagi. Irytują mnie te podwójne standardy.

Anon - 19 marca 2017, 1:25:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Oks Odra
"(...)PZPN powinien zrobić wszystko,żeby nie dopuścić taki klub do wystąpienia w kwalifikacji do LM.Mało kompromitacji i rozczarowan przeżywamy w ostatnich latach???I jeszcze Jagiellonia by nas tam miała reprezentowac.Wszyscy dobrze wiedzą jak by się to wszystko skończyło,więc niech oszczędzą Nam tego."
Tabela na koniec sezonu powie która drużyna była najlepsza. Nie rozumiem tej logiki: klub x dostanie w czapkę od Jagielloni i na koniec sezonu zdobędzie gorsze miejsce. Mimo to klub x nadaje się na mistrza. OCB?
Jedyne obawy to to, czy po sezonie klub osłabi się personalnie. Zagrożenie jest podobne u wszystkich 4 kandydatów.

castel - 19 marca 2017, 1:38:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faul Matrasa, a Burligi to dwie zupełnie inne sytuacje. Faul Matrasa taktyczny, a Burligi to już kopnięcie z premedytacją zawodnika bez piłki. Przecież Gyurcso piłe wypuścił sobie na kilka metrów, więc czerwień jak najbardziej słuszna, aczkolwiek szacun dla sędziego, bo na 10 arbitrów to może z 3 pokazałoby czerwień.

Oks Odra - 19 marca 2017, 1:52:35 - *.play-internet.pl
@anon
Piłkarsko jesteście dużo słabsi od Lecha i Legii.Organizacyjnie i finansowo też od Lechii.Ty naprawdę w to wierzysz,że Jagiellonia wyprzedzi Lecha czy Legie???Zejdź na ziemię.Jagiellonia to tak jak Piast w zeszłym sezonie.Ma swoją chwile i tyle.W przyszłym sezonie znowu walka o utrzymanie albo środek tabeli.I uważam,że sędziowie powinni pomagać Legii bo tylko dzięki niej nie jesteśmy w ostatniej dziesiątce lig w Europie.I czy się komuś to podoba czy nie to tak jest.

Lolo - 19 marca 2017, 3:16:08 - *.228.251.5
To Lech i Legia po tej kolejce wracają na czołowe pozycje i stoczą między sobą pojedynek o mistrza co było pewne przed sezonem. Legia faworytem ale zdarzają jej się wpadki a Lech pewnie całej wiosny nie wytrzyma wiec zdecyduje mecz bezpośredni. Lechia Jaga bez różnicy kto na 3 lub 4 miejscu i tak max 2 runda eliminacji i out.

theman - 19 marca 2017, 3:22:31 - *.hsd1.il.comcast.net
Witam,czerwona kartka zasluzona (faul plus zero myslenia pana Burligi),zauwazylem ,ze gra coraz slabiej ,w Wisle miewal duze lepsze okresy gry ,coz Jaga nie ma sily takiej jak pozostala trojka zespolow z czolowki ,a mimo tego jest na gorze ,to swiiadczy ,ze moze powalczyc na swoim podworku,a przy odrobinie szczescia wygrac ta lige,ktora w tym sezonie jest wyjatkowo wyrownana,Jaga potrzebuje poteznego sponsora ,ktory by pomogl stworzyc baze treningowa i ustabilizowalby druzyne (zeby mozna bylo pograc w stalym skladzie plus wzmocnienia),Keleman mial duzo dzis szczescia ,slaby jego mecz pomimo zero z tylu,moim zdaniem Grzybka trzeba przesunac na prawa obrone ,a Tarasa do srodka ,to optymalny bylby sklad na chwile obecna ,Kostia zaskakuje forma ,ale powinien dogadac sie z Jaga i zostac do konca kariery ,a potem trenowac w klubie,panowie obroncy wiecej spokoju przy rozegraniu i przechwytach pilki ,dokladnosc przy wyprowadzeniu i pierwsze podanie po przechwycie ,a nie wybijanie na oslep,a ogolnie to tylko sport i glowa do gory ,czasami trzeba upasc ,by moc sie podniesc silniejszemu ,kazdy moze poprawic swoja gre ,wazna tylko praca na treningu i poza nim ,ten sport to daje duzo (godziwe zarobki ,satysfakcje ,radosc z gry,kiedy ona jest ?gdy strzelamy bramki ,gramy z polotem i pomyslowo,a wiec myslenie ,technika ,a wtedy zaden przeciwnik nie bedzie grozny ,powodzenia Jagusio

kuchenkorz - 19 marca 2017, 7:25:05 - *.211.31.127
`zgodnie z wpisem w KRS z 2006 roku amica wronki "przeflancowana" została na lecha poznań. Wiara lecha z uporem maniaka lansuje historie klubu od 1922 roku. Może w pyrlandii w to uwierzyli, ale reszta Polski pamięta. Biało-niebieskie pionki jesteście amica wronki

L - 19 marca 2017, 7:26:21 - *.146.128.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie jaga ma w jakich grac pucharach,by odoadla jak co rok w rundzie przedwstepnej.dramat

BI - 19 marca 2017, 7:35:44 - *.static.ip.netia.com.pl
Co jest runda przedwstępna? W jakich rozgrywkach istnieje?

OnizukaTSW - 19 marca 2017, 8:22:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oks Odra - za takie wpisy to powinieneś dostać bana, bo wręcz popierasz i nawołujesz do tego aby nadal były układy i korupcja w polskiej piłce. Może po prostu znieśmy ligę i niech Legia z marszu ma mieć zapewnione mistrzostwo ... Jeżeli np. Jagiellonia będzie miała najwięcej pkt., to będzie oznaczać że zasługuje na mistrzostwo. Poza tym przedwcześnie też bym nie prorokował, że tylko Lechia, Legia i Lech będą biły się o mistrzostwo. Przecież każdy zdaje sobie sprawę jak nasza liga jest nieobliczalna i wcale mnie nie zdziwi to gdyby Jagiellonia również walczyła do ostatniej kolejki o mistrzostwo Polski.

jaka czerw - 19 marca 2017, 9:06:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z jakiej wy sie choinki urwaliście?? Tam żadnej czerwonej kartki nie było, oczywiście był faul taktyczny na żółtą kartkę (widać było ze Burliga lekko skrobną gościa po nogach zeby mu krzywdy nie zrobic bo mogł go kopnąc specjalnie mocniej). Przepisy uefa mowia ze w takich sytuacjach musi byc widoczne mocne kopnięcie a nie takie skrobnięcie jak to. A pozatym zawodnik pogoni nie wychodzil na czystą pozycje wiec o zadnej czerwonej nie moglo byc mowy. Ewidentny blad sedziego a wy jeszcze piszecie farmazony ze zasluzona czerwona.

Paolo KKS - 19 marca 2017, 10:00:04 - *.centertel.pl
Co się stało z frekwencją na Pogoni? Przecież te 3,5 tys. to jest żenada.

CZERWONA - 19 marca 2017, 10:05:59 - *.ipv4.supernova.orange.pl
Zapraszam wszystkich panów do lektury przepisów. CZERWONA kartka się należy za faul na przeciwniku, gdy piłka nie jest w zasięgu gry. I nie miało tu znaczenia, czy mocno, czy lekko, czy była dobra okazja, czy nie. NIE WOLNO kopać przeciwnika, jeśli nie masz możliwości zagrania piłki, bo to jest CZERWONA kartka. Traktowane jest to tak samo, jak kopnięcie przeciwnika bez gry.

kkkkk - 19 marca 2017, 10:29:35 - *.play-internet.pl
Jak Gil dwa lata temu za takie dotkniecie jak pozniej tlumaczyli eksperci nie podyktowal karnego to probowali go bronic ze takie cos nie spowodowalo krzywdy. Jak u pilkarza Jagielloni to juz faul na czerwono. Moje pytanie bo w 2 polowie podczas faulu na Vasileve zawodnik pogoni tez nie byl zainteresowany pilka i vasilev wyszedl by na czysta pozycje. Tydzien temu stefanczyk puscil przywilej i Jagiellonia strzelila bramke a stefanski po akcji juz nie ukaral nawet zolta. Tez zawodnik nie byl zainteresowany pilka - wiec o czym wy piszecie ze zasluzona czerwona. Dla przypomnienia byla jeszcze jedna akcja jak vasiliew wypuszcz pilke i moze byc sam na sam a zawodnik lezac wygarnia ja reka- sedzia moze pokazac czerwona a awet zoltej nie pokazuje. Sedzia pogubil sie strasznie i to jest fakt szkoda tylko ze zawsze sie gubia by oskubac z punktow Jage

Y - 19 marca 2017, 10:40:24 - *.10.208.124
Widać że Probierz tak zmotywował piłkarzy swoją wypowiedzią że nie mają szans na mistrza,że piłkarzyki przestały grać brawo łysy

juk - 19 marca 2017, 11:02:19 - *.dynamic.chello.pl
Ta czerwień przy obecnych przepisach to jakaś parodia. Zwykły faul taktyczny z tyłu na żółtą kartkę. Znów wiadomo kto ma być mistrzem

L - 19 marca 2017, 11:05:16 - *.tel.tkb.net.pl
Frekfencja ostra pogoń. Won z ekstraklasy...

1948 - 19 marca 2017, 11:13:47 - *.play-internet.pl
Żal na to patrzeć. Nie wiem kto jeszcze będzie miał ochotę przychodzić i płacić za oglądanie braku ambicji i zaangażowania, w dodatku w takich warunkach ...

As - 19 marca 2017, 11:14:09 - *.play-internet.pl
Dzisiaj Lech liderem. Nawet sam prorok Probierz to przewidział.

OE - 19 marca 2017, 11:22:01 - *.play-internet.pl
Wieśniaki się napinają na Pogoń, ze mała frekwencja, tuski pobudowały im stadiony i nie mogą ich zapełnić, jedynie może od wielkiego dzwonu.Zobaczymy co pokażą kibice Pogoni przy nowym stadionie, wyjazdowo są dobrą ekipą.

borok - 19 marca 2017, 13:01:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może warto Frankowskiego przestawić go obrońcę, bo jest szybki, myślący i trudny do przejścia. Bulriga i Ziggi mogliby się od niego uczyć.

Arek - 19 marca 2017, 13:24:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe, po co Wam te puchary, jak Probierz zaraz będzie opowiadał, że to pocałunek śmierci? O lidze mistrzów to już nawet nie wspominam, przez grzeczność. Tam z braku rozstawienia jak rundę przejdziecie to już będzie sukces.

polk - 19 marca 2017, 13:28:36 - *.10.208.124
Nowy stadion do szczecina hahha a ludzi mniej niż na Niecieczy

Ja - 19 marca 2017, 13:39:02 - *.play-internet.pl
Czerwona ewidentna kopnął go z premedytacja
@oks odra chyba żartujesz? Gdyby nie PZPN to nawet Wisla nie powinna nawet w tym sezonie grac w ekstraklasie, przeciez Wisla ma takie dlugi ze po sprzedaniu wszystkich wartosciowych zawodnikow po tym sezonie nie zostanie im w tym klubie nic

Oks Odra - 19 marca 2017, 13:59:32 - *.play-internet.pl
Nie nawołuję do korupcji ale jeśli Ty myslisz,że układy i korupcja nie istnieją to nie wiem w jakim świecie ty żyjesz.Jak Jagiellonia zdobedzie najwięcej punktów to zdobędzie mistrza,ale obudź się.Ten zespół nic nie potrafi.Ma co najwyżej średniego trenera i przeciętnych zawodników.Macie dobry sezon a napinacie się jakby h.. wie co żeście osiągnęli.Nikt nie chce w Polsce,żebyście zdobyli mistrza,bo po co się kompromitować znowu w Europejskich pucharach.Tam trzeba zachodzić jak najdalej,żeby cała liga szła do przodu.Tylko występy w europie napędzają kasę.Kiedy to zrozumiecie???
@Ja
Nie chodzi o kasę tylko,bo Ruch już dawno nie powinien grać w lidze.Przyszedł Junco i ma chociaż jakiś plan na stworzenie drużyny.Przyszli w miarę młodzi zawodnicy,do tego Gonzales i Stilic.Trener bez układów i ta gra nawet fajnie wygląda.

kkkkk - 19 marca 2017, 14:42:45 - *.play-internet.pl
Do OKS Odra
Gosciu to ty napinasz sie jak glupi. Lepiej podniecaj sie trzecim poziomem rozgrywek i swoja Odra i tym jak przyjezdzaja druzyny z Podlasia i was 3 do 0 ogrywaja mimo ze jestescie liderem

k0walskyJB - 19 marca 2017, 15:47:28 - *.bialnet.pl
@OKS ODRA
Jakby nic nie potrafili to by zamykali tabelę ... a jeszcze przed tą koleją ją otwierali. po drugie vassiliej jest tak przecietnym zawodnikiem ze ma 13 goli i 13 asyst ;) po trzecie popatrz na "bezbłędną tabele" i zobacz gdzie Jaga powinna być;)

LEO - 19 marca 2017, 18:34:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zero frajdy

Oks Odra - 19 marca 2017, 19:09:37 - *.play-internet.pl
@kkk
Z tobą to nawet nie ma co dyskutować bo jesteś imbecylem.
@kowalski
No właśnie.Vasiliev coś grai po sezonie za pewne odejdzie.Mają swój sezon dobrze o tym wiesz.Moja drużyna nie gra w ekstraklasie i wypowiadam się obiektywnie,bo nie mam drużyny,której bym kibicował.Tylko starczy już drużyn z przypadku w Europie jak Piast i Cracowia.Puchary ich tak zmęczyły,że w tym roku głowni kandydaci do spadku.

kibic - 20 marca 2017, 20:28:58 - *.255.235.111
jaki lider taka frekwencja. Nie ujmujac pozycji w tabeli Jaga w Szczecinie traktowana jest hm... bez emocji.

frekwencja - 22 marca 2017, 11:14:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@up nieźle, czyli to wina Jagielloni że ejsteście klubem bez kibiców? na Niecieczę wiedzej ludzi chodzi co jest bardzo wymowne