19 marca 2017, 14:23:04 - koofel
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski obronił rzut karny w meczu 29. kolejki włoskiej Serie A, w którym jego Empoli przegrało u siebie 2-3 (0-3) z Napoli. Reprezentant Polski w 7. minucie nie dał się pokonać Driesowi Mertensowi. To jego trzecia obroniona jedenastka w tym sezonie.

19 marca 2017, 12:30 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 2-3 SSC Napoli
Omar El Kaddouri 70, Massimo Maccarone 82 (k) - Lorenzo Insigne 19, 38 (k), Dries Mertens 24

żółte kartki: Andrea Costa, Assane Dioussé, José Mauri - Jorginho, José Callejón, Elseid Hysaj, Raúl Albiol.

sędziował: Antonio Damato (Barletta).

W 7. minucie Dries Mertens (Napoli) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

Skorupski rozegrał całe spotkanie. W barwach gości w 83. minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Milik, który zmienił Driesa Mertensa, a Piotr Zieliński przesiedział mecz na ławce.

Empoli z 22 punktami zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli, a Napoli ma ich 63 i jest wiceliderem.

chester - 19 marca 2017, 14:25:24 - *.174.212.12.novaia.pl
parafrazując tekst piosenki Kazika: "Cała jego ciężka praca, wszystko było ***** warte". Napoli i tak zainkasowało komplet.

cnm - 19 marca 2017, 14:28:53 - *.dynamic.chello.pl
I co z tego jak puścił co najmniej jedną szmatę, jak nie dwie, i bardzo dobrze niech spadanie do Serie B bo to słaby bramkarz. Borouc powinien zostać w kadrze!

@chester - 19 marca 2017, 16:01:45 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Wam z Kazikiem to tylko jedno na myśli...

LEO - 19 marca 2017, 19:12:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2:3 Brzmi nieco lepiej niż 2:4 Łukasz zrobił co trzeba

KSG - 20 marca 2017, 9:57:16 - *.dynamiz-zab-04.vectranet.pl
Która bramka była szmatą? Widziałeś mecz?

dwieladek - 21 marca 2017, 21:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl