[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 marca 2017, 23:05:42 - euzi
Harmeet Singh na testach medycznych w Wiśle Płock

Harmeet Singh porozumiał się w sprawie kontraktu z Wisłą Płock. Norweg w poniedziałek przejdzie testy medyczne, a na wtorek zaplanowano podpisanie umowy.

26-letni środkowy pomocnik ubiegły sezon spędził w Molde - w norweskiej ekstraklasie rozegrał 26 spotkań i strzelił pięć bramek. Wcześniej grał m.in. w Vålerendze oraz Feyenoordzie. W reprezentacji Norwegii Singh rozegrał w sumie siedem spotkań.


źródło: Wisła Płock

REKLAMA

Płock - 19 marca 2017, 23:09:48 - m128.class100.petrotel.pl
Elegancko.

relax - 19 marca 2017, 23:12:16 - host-176-227-163-250.oxylion.net.pl
Jestem zaskoczony, całkiem niezły transfer!

maracana - 19 marca 2017, 23:52:44 - public-gprs400877.centertel.pl
Nazwisko typowo norweskie.

Pfff - 19 marca 2017, 23:54:51 - 159-205-148-56.adsl.inetia.pl
2 miesiące do końca ligi, a tu transfer.

REKLAMA

norweg - 20 marca 2017, 0:45:59 - 31-4-242-218.red-acceso.airtel.net
taki norweg jak ja arab

Ycvv - 20 marca 2017, 4:11:55 - ool-4a5ae2fd.dyn.optonline.net
Typowe hinduskie nazwisko. O ile sie nie myle to Sing to rodzina farmerow. N

Yeti - 20 marca 2017, 6:54:30 - user-94-254-146-21.play-internet.pl
Pierwszy Hindusów w ekstraklasie

rR - 20 marca 2017, 7:38:18 - apn-77-115-92-135.dynamic.gprs.plus.pl
Poprzedni artykuł na 90minut.pl wspominający o tym graczu:
"Jakub Wawrzyniak ograł Harmeeta Singha" xD

zks - 20 marca 2017, 8:23:59 - aayu31.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry transfer! Jeśli będzie jeszcze przygotowany to wejdzie z marszu do składu. Hej ZKS!

tt - 20 marca 2017, 9:42:03 - 5-226-69-202.static.ip.netia.com.pl
To czy dobry transfer to dopiero zobaczymy :-) Dziwi, że transfer robiony jest na kilka tygodni przed końcem ligi, a jak wiadomo zawodnik musi wkomponować się w zespół... Zapewne skończy się grą dopiero w następnym sezonie albo jak z Vrdoljakiem.

wichura - 20 marca 2017, 10:16:04 - 188.146.10.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pije, ćpa czy jaki ma problem? Bo inaczej ciężko zrozumieć transfer piłkarza w takim wieku, z solidnych klubów grających w pucharach, reprezentanta kraju do... sorry... Płocka.

melhior@wp - 20 marca 2017, 12:12:16 - dae79.neoplus.adsl.tpnet.pl
zostal kiedys okrzykniety : norweskim Iniestą !!!

MUSZTARDA - 20 marca 2017, 13:45:10 - 199-119-233-173.eng.wind.ca
@ Yeti, nie hindus, tylko Sikh, taki w turbanie,

Behemoth - 20 marca 2017, 14:28:27 - xdsl.048.c76.petrotel.pl
Kolejny zawodnik, który na papierze wygląda znakomicie. Zarząd ściągnął kilku zawodników z wyższej półki, szkoda tylko, że treneiro Kaczmarek nie potrafi tego potencjału wykorzystać.

REKLAMA

Zks - 20 marca 2017, 16:31:46 - host-89-229-148-122.dynamic.mm.pl
Trener Kaczmarek ma potencjał i asa w rękawie. Mamy pewne utrzymanie spokojnie Pozdro dla Nawciarzy

ardito - 20 marca 2017, 17:00:20 - ip-188-127-14-136.ennet.pl
W Fifie niezły grajek.

zzz - 20 marca 2017, 17:33:38 - 194-154-196-109.itvmedia.pl
w sporcie slowo pewne nie istnieje.

sweden - 20 marca 2017, 19:43:41 - p3EE3F119.dip0.t-ipconnect.de
Smiejcie sie z niego a jak wam zalatwi pozostanie w lidze to bedziecie plakac, wy przeklamancy....

Pablohlca1 - 20 marca 2017, 20:29:53 - ip-5-172-232-81.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Norweg? No proszę, nazwisko typowo niemieckie...

autor - 21 marca 2017, 0:52:12 - xdsl.181.c71.petrotel.pl
Jeżeli uda się go zakontraktować to będziemy mieli 4 zawodników do środka pola. Furman, Wlazło, Singh, Kriwiec. Jeżeli dalej będzie grał w środku pola Rogalski to ja nie wiem. Przydałby się jeszcze Chrapek na wypożyczenie. Można by go spróbować wyciągnąć z Lechii po sezonie z opcja pierwokupu. Ciekawe czy chociaż 1 mecz w tym sezonie zagramy 4-4-2 z cofniętym Kante. Mamy potencjał do takiej gry. A co myślicie o takim ustawieniu przy obecnie słabszej formie Recy i Piotrowskiego?
.
----------------Kiełpin-------------
Stępiński-Szymiński-Bozić-Sylwestrzak
-------------Wlazło-Furman-----------
Kante------------Iliev----------Mereba
---------------Piątkowski------------
.
lub Kriwiec za Ilieva, Byrtek za Bozicia. Mereba i Kante na skrzydłach mogło by to ciekawie wyglądać. Bramkostrzelni, szybcy, z dobrym dryblingiem. Kante spokojnie by dał sobie radę z grą obronną na boku. Wydolność ma bardzo dobrą i w odbiorze jest niezły. Chociaż dla mnie Kun powinien grać na prawym skrzydle obecnie, a Kante na 10. Ten Singh na jakiej pozycji dotychczas występował? Czy to środkowy pomocnik bardziej ofensywny jak Kriwiec czy defensywny jak Furman?

\Visla - 21 marca 2017, 9:30:05 - aenj67.neoplus.adsl.tpnet.pl
Singh to ofensywny pomocnik wiec raczej będzie grał na 10 a w wyjątkowych przypadkach na 8.
Bozic robił co mecz wielbłądy a do tego ma prawie 30 lat i nie jest Polakiem wiec jak widać wszystko jak narazie przemawia za Byrtkiem z Szyminem który zaczyna wracać do formy z I ligi. Może Kante zacznie grać na skrzydle bo Piątkowski w 2 meczach strzelił 2 bramki (liczę samobója jak gol Piatkowskiego) wiec pewnie Kaczmarek będzie dawał mu grać od początku po 90 minut.

Jaro - 22 marca 2017, 0:54:40 - host-46-186-2-41.dynamic.mm.pl
Myślałem, że to Hindus.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: