[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


20 marca 2017, 16:53:59 - dyrovski
Nice I liga: Mecz Znicz - Katowice przełożony

Mecz 23. kolejki Nice I ligi pomiędzy Zniczem Pruszków a GKS-em Katowice został przełożony. Spotkanie miało się pierwotnie odbyć 26 marca o godz. 12:00. Nowy termin nie jest jeszcze znany.

Powodem jest powołanie zawodników drużyny gości - Damiana Garbacika i Kamila Jóźwiaka do młodzieżowych reprezentacji Polski.


źródło: GKS Katowice

REKLAMA

aaa - 20 marca 2017, 16:58:55 - 188.146.7.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to lider nadal w Chojnicach na kolejny tydzień ;)

1976 - 20 marca 2017, 17:48:27 - n06-08-05.opera-mini.net (94.254.241.170)
Tak jak mowisz tylko do nastepnego tygodnia. Bo o ile dobrze pamietam teraz gracie w Pulawach walczaca o byt i sadze ze Chojna polegnie potem druga wtopa z Miedzia i marzenia znikna jak banka mydlana

Witkowski - 20 marca 2017, 18:27:08 - host_38_255.compower.pl
Ta karuzela przekładanych spotkań musi się kiedyś zatrzymać! Absurd goni absurd, chyba nigdzie w Europie drugi poziom rozgrywkowy nie zna takiego cyrku.

- 20 marca 2017, 18:41:27 - 031011156054.legnica.vectranet.pl
Absurdem byłoby żeby osłabiony zespół przez spotkania towarzyskie musiał grać ligę z zespołem nieosłabionym

REKLAMA

gracz - 20 marca 2017, 18:51:14 - 89-68-199-238.dynamic.chello.pl
Wystarczyło by, aby I liga miała te same terminy rozgrywania spotkań co Ekstraklasa i po cyrku!!!

remek - 20 marca 2017, 19:00:39 - 213-146-59-136.static.ip.netia.com.pl
powołany junior na ławę rezerwową ,nie za bardzo to sprawiedliwe w wyścigu do ekstraklapy,jak i w walce o utrzymanie

Witkowski - 20 marca 2017, 19:00:49 - host_38_255.compower.pl
Absurdem jest to, że obowiązek wystawiania młodzieżowca nie jest zawieszany w przypadku powołania.

akos - 20 marca 2017, 19:49:46 - ip-31-0-124-112.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W Sandecji powołany jest Wdowiak i Trafford i jakoś meczu się nie przekłada...

do 1976 - 20 marca 2017, 20:17:16 - 188.146.7.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spokojna głowa, prowadzenia tak banalnie nie oddamy ;) Lubimy jak reszta ligi ogląda nasze plecy.

01 - 20 marca 2017, 20:20:14 - 89-74-91-64.dynamic.chello.pl
CHORE!!!ogarnijcie sie tam w pzpn

LKWQ - 20 marca 2017, 23:46:22 - 150.254.73.69
@Witkowski - w lidze angielskiej przekładane są nawet spotkania PL (Championship rzadziej, bo i mniej powodów i terminarz najbardziej napięty z wszystkich lig w Europie)

se - 21 marca 2017, 7:06:11 - 193.193.181.43
GKS nie ma formy dla nich to zbawienie.Ale skoro robią to wszyscy przeciwnicy to się nie dziwie.

j-23 - 21 marca 2017, 9:50:20 - aan106.internetdsl.tpnet.pl
To jest paranoja!!! Rozumiem, że w GKS-ie kadra liczy 12 zawodników i jak się 2 powoła to robi się problem...

rand - 21 marca 2017, 9:59:15 - ip-5-172-237-91.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nieudany powrót do tradycji - niedziela w samo południe ...

REKLAMA

Piotr - 21 marca 2017, 11:12:29 - apn-37-7-82-125.dynamic.gprs.plus.pl
Czego wy tu nie rozumiecie?Jak w regulaminie jest napisane że jak z klubu co najmniej dwóch zawodników wyjeżdża na kadrę to klub ma PRAWO prosić o przełożenie meczu i GKS z tego skorzystał.

bsc - 21 marca 2017, 14:39:28 - 31-179-4-252.dynamic.chello.pl
Jakies jaja 2 choopa nie ma i juz przełożenie meczu. Klub z szeroką kadrą i nie ma zawodników. Kpiny

żorż - 21 marca 2017, 15:11:35 - zp194.internetdsl.tpnet.pl
Niedługo będą przekładać mecze z powodu choroby babci zawodnika

ali - 21 marca 2017, 16:32:34 - 93-181-137-159.internetia.net.pl
Od przyszłego sezonu terminarz będzie taki jak ekstraklapy.

wszyscy - 21 marca 2017, 19:00:03 - aabt158.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy " MUROWANI KANDYDACI " przełożyli mecze.

Witkowski - 22 marca 2017, 9:21:26 - host_38_255.compower.pl
@Piotr
Chyba każdy rozumie, że takie mieli prawo, tylko głupotą jest, że w ogóle taki jest regulamin.
Czterech meczów nie będzie w tej kolejce! Jakoś nie wszystkim klubom to potrzebne.

Witkowski - 22 marca 2017, 9:25:04 - host_38_255.compower.pl
@LKWQ
Tak, ale zwykle powodu meczów pucharowych (np. powtórzonych), a nie dlatego że jakiś gagatek śmiał przyjąć powołanie do kadry młodzieżowej. Czegoś takiego jeszcze u nas chyba nie widziano.

Witkowski - 22 marca 2017, 9:43:16 - host_38_255.compower.pl
@Piotr
I ostatnia rzecz - regulamin I ligi mówi nawet o JEDNYM zawodniku powołanym. To już jest granda zupełna.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: