24 marca 2017, 19:52:46 - maciejko
eMŚ: Petteri Forsell zagrał w reprezentacji Finlandii

Petteri Forsell wystąpił w reprezentacji Finlandii w przegranym 0-2 (0-2) meczu eliminacji mistrzostw świata z Turcją. Pomocnik Miedzi Legnica wszedł na boisko w 84. minucie w miejsce Alexandra Ringa.

24 marca 2017, 18:00 - Antalya (Antalya Arena)
Turcja 2-0 Finlandia
Cenk Tosun 9, 13

żółte kartki: Selçuk İnan - Paulus Arajuuri, Sakari Mattila, Teemu Pukki, Alexander Ring, Jere Uronen.

sędziował: Jesús Gil Manzano (Hiszpania).

W reprezentacji Finlandii cały mecz rozegrał były zawodnik Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Mądry - 24 marca 2017, 20:25:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z całym szacunkiem...ale jak wygrywać z Turcją piłkarzami polskiej 1 ligi.

cris - 24 marca 2017, 20:30:39 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda że tak tak późno wszedł na boisko, bo Finom brakowało zawodnika, który potrafi celnie strzelić z dystansu (w polu karnym Turcji nie mieli nic do powiedzenia), a to silna broń Forsella.

heh - 24 marca 2017, 20:34:24 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Z całym szacunkiem ale mądry to ty nie jesteś!

rR - 24 marca 2017, 20:59:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobrze, że nie musiał strzelać karnego :P

ślązak - 25 marca 2017, 10:36:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ale się nagrał nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a jest taki dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy naniby....

LEO - 25 marca 2017, 20:32:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za występ

Broniarz - 25 marca 2017, 21:12:02 - *.play-internet.pl
Mimo remisu jesteśmy dumni bo mamy cały czas lidera i awans pewny.A duchy sprzedawczyki nie potrafią wygrać z zambrowem to nie ma co marzyć o awansie.A jak awansujecie będziecie większym pośmiewiskiem niż dzbany z Tych

ggg - 27 marca 2017, 13:20:24 - *.50.232.86
Do ślązak gościu z tobą jest coś nie tak komentujesz każdy post związany z Miedzią . Po meczu z Wigrami mało się nie zesrałeś z zazdrości teraz też popuściłeś .