[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


25 marca 2017, 17:50:39 - koofel
Nice I liga: Sandecja 4-1 Kluczbork

25 marca 2017, 16:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 4-1 MKS Kluczbork
Lukáš Kubáň 34, Michał Gałecki 55, Maciej Małkowski 58 (k), Kamil Słaby 77 - Paweł Kubiak 9

Sandecja: 16. Łukasz Radliński - 17. Adrian Basta, 5. Dawid Szufryn, 28. Michal Piter-Bučko, 24. Kamil Słaby - 3. Lukáš Kubáň, 7. Grzegorz Baran, 18. Michał Gałecki (78, 55. Hubert Maślanka), 10. Wojciech Trochim (73, 21. Charlie Trafford), 8. Maciej Małkowski - 37. Bartłomiej Dudzic (70, 29. Tomasz Zając).

Kluczbork: 1. Wojciech Kaczmarek - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 31. Bartosz Brodziński, 97. Piotr Kwaśniewski - 39. Paweł Kubiak, 18. Krzysztof Bodziony, 5. Rafał Niziołek, 9. Tomasz Chałas (78, 90. Patryk Gondek), 7. Mohamed Essam (84, 8. Dominik Kościelniak) - 19. Maciej Kowalczyk (66, 10. Tomasz Swędrowski).

żółte kartki: Małkowski, Słaby, Baran - Brodziński.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1318.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

? - 25 marca 2017, 17:52:29 - user-94-254-145-139.play-internet.pl
brawa kolejne 3 punkty ,szkoda tylko tej straconej bramki.Kluczbork chyba spadek a szkoda bo to sympatyczny klub.

prezes - 25 marca 2017, 17:57:50 - 89.38.9.51.dyn.plus.net
Sączersi nie odpuszczaja walki o awans ... pewne info.

kuki - 25 marca 2017, 18:02:57 - 91.150.147.73.internetia.net.pl
Brawo BRACIA
Kolejowy Klub Sportowy SANDECJA & GKS Tychy
A Kluczbork... znowu traci jedną z bramek po karnym

s - 25 marca 2017, 18:04:50 - m128.class100.petrotel.pl
Jak zagrał Freedy Adu?

REKLAMA

.:. - 25 marca 2017, 18:07:48 - ipb21b6608.dynamic.kabel-deutschland.de
wow Sandecja

WKS - 25 marca 2017, 18:19:32 - apn-37-248-162-157.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda Kluczborka. Taki klub już się nie powtórzy w Nice. Życzę sukcesów w 2 lidze.

Kibic - 25 marca 2017, 18:25:28 - adgr64.ipv4.supernova.orange.pl
Ten Kluczbork jest tak słaby, że ci, którzy zgubili z nimi punkty powinni trafić na listę hańby.

keisyr - 25 marca 2017, 18:31:29 - public-gprs378329.centertel.pl
Kluczbork to wiocha. Czas najwyższy żeby spadli.

JohnyKSG - 25 marca 2017, 18:36:46 - apn-46-215-91-205.dynamic.gprs.plus.pl
A Nowy Sacz to..metropolia...W Zabrzu oddali 2 cene strzały niegrozne na bramke Górnika...o prostu nie istnieli!

Szczewo - 25 marca 2017, 18:48:11 - p5DD3C7E1.dip0.t-ipconnect.de
Mam pytanie. Przez 5 lat czytałem na onecie że Freddy Adu ma 14 lat i jest multitalentem. Po 10 latach pytam- czy Freddy Adu ma wciąż 14 lat ??

kolo - 25 marca 2017, 18:58:29 - user-5-173-185-181.play-internet.pl
i tak górnik zabrze niewejdzie w tym sezonie do ekstraklasy bo nastepny mecz z kluczborkiem przegrają 6-1

kumaty - 25 marca 2017, 18:59:12 - 46.7.90.118
JohnyKSG - to i tak więcej, niż Sosnowiec w Nowym Sączu

@ JohnyKSG - 25 marca 2017, 18:59:26 - user-94-254-145-139.play-internet.pl
naprawdę ? a smok w tej bajce był ???? i siedmiu krasnoludków !!!

mks - 25 marca 2017, 19:24:14 - public-gprs681848.centertel.pl
johny jak Nowy Sącz otrzymywał prawa miejskie to na terenie obecnego Zabrza rosła puszcza a krowy na pastwisku placki robiły.

REKLAMA

/ - 25 marca 2017, 19:42:24 - aajv109.neoplus.adsl.tpnet.pl
He i pomysleć, że półtora roku temu "Flinstona" wywalili z Rakowa po trzech remisach i sobie wzięli trenera - Cecherza...

Eu .TS - 25 marca 2017, 20:00:48 - p5DF28586.dip0.t-ipconnect.de
Sandecja Nowy Sącz Historia miasta Nowy Sacz został lokowany 8 listopada 1292 przez króla Wacława II. Miasto zawdzięczało szybki rozwój licznym przywilejom oraz położeniu na szlaku handlowym na Węgry. W XIV w. Za panowania Kazimierza Wielkiego, wybudowany został zamek i mury obronne. W zamku sądeckim odbywały się liczne spotkania polskich władców z władcami innych narodów. W 1409 król Władysław Jagiełło oraz książę litewski Witold układali tutaj plany wojny z zakonem krzyżackim. W średniowieczu miasto kilkakrotnie nawiedzały powodzie, pożary oraz epidemie, co częściowo zahamowało jego rozwój. Od początku panowania Jagiellonów aż do rozbiorów, miasto było siedzibą sądów szlacheckich: ziemskiego i grodzkiego[8].

Hot-Dog - 25 marca 2017, 20:22:16 - user-94-254-129-153.play-internet.pl
Żałosna ta sandecja

Sand75 - 25 marca 2017, 20:54:10 - 83.218.113.206
W pierwszej połowie mecz wyrównany, goście zaskakiwali determinacją. Wyglądało to momentami naprawdę nieciekawie z punktu widzenia kibica Sandecji. Jednak w drugiej połowie padły dwa szybkie strzały i mecz zmienił się w mały sparing. Mimo wszystko szacunek do Kluczborka, bo starali się biegać i walczyć do końca. Kowalczyk przy zejściu dostał brawa. No i na koniec oczywiście pozdrowienia dla trzech panów w klatce dla gości. Jeździć daleko za drużyną, mimo ostatniego miejsca w tabeli i mając w perspektywie prawdopodobny łomot - to naprawdę trzeba kochać swój klub Oby więcej takich prawdziwych kibiców.

doSand75 - 25 marca 2017, 21:50:30 - ip-37-248-158-70.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kibiców z Kluczborka było 15 z czego 12 osób na sektorach gospodarzy

Jagiełło - 25 marca 2017, 22:03:19 - 188.146.131.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak Jagiełło obmyslal bitwę z krzyżakami na zamku sądeckim to w Zabrzu rosły Lupiany i inne wodorosty a pod ziemią krystaluzowaly się hałdy wongla. Na mapie Rzeczpospolitej widniał napis Sącz a na dzisiejszym Zabrzu nic tylko według legendy tereny bagna

jurek - 26 marca 2017, 11:54:54 - 095160252038.zabrze.vectranet.pl
do Jagiełło: Jaki z tego wniosek? Że to bagno was dzisiaj wciąga nosem dwukrotnie większą liczbą mieszkańców, gospodarką, a sukcesów w piłce jest tyle, że w tym Twoim Sączu nawet ludziom się nie potrafi to przyśnić. Swoją drogą. O Biskupicach, najstarszej dzielnicy Zabrze, kroniki wspominały już w XIII wieku.

kibic - 26 marca 2017, 12:47:49 - user-94-254-144-84.play-internet.pl
chłopak taki z tego wniosek że dziękuje Bogu że mieszkasz na bogatym śląsku ,bo gdyby nie kopalnie mieszkańców tylu by nie było ,a to że macie a raczej mieliście sukcesy,bo obecnie jestescie prawie bankrutami to tez dzięki kopalniom.Poczytaj trochę historii to dowiesz się że jak NS istniał to na terenach obecnego Zabrza były pastwiska.

kibic - 26 marca 2017, 12:49:23 - user-94-254-144-84.play-internet.pl
i widać jak na dłoni jak w dzisiejszych czasach drużyny ze śląska znaczą w piłce ?? czyli nic nie znaczą juz nie te czasu z kasa z kopaln leciałą na kluby co ? :D

;) - 26 marca 2017, 13:07:12 - 91.108.68.215
@Jureczku nie osłabiaj mnie mamy 21 wiek a nie lata 80 ubiegłego wieku bo ostatniego miesza mieliscie 87/88 a ostatni jakis tam sukces w 93/94 .Nie zyj sukcesami piłkarskimi bo większość ludzi ma to gdzieś jakie wy mieliście sukcesu i liczy się to co jest teraz a z Górnikiem bida z nędzą juz nie wspomnę że jak nie awansujecie w tym roku to może być równia pochyła .Dlatego trochę pokory Jureczku .

Norbi - 26 marca 2017, 13:10:58 - 83.218.102.2
akurat Kluczbork w Sączu cieszy się sympatią i nie życzę tej drużynie spadku - tak jak co poniektórym - Kluczbork momentami zagrał naprawdę fajne zawody i zaprezentował się najlepiej z dotychczas tu grających drużyn ( Pogoń Siedlce i Zagłębie Sosn.) i niejednej drużynie krwi napsuje - powodzenia w walce o utrzymanie, wierzę w Was

Albercik - 26 marca 2017, 13:26:03 - 178235147176.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Ale mam ochotę Cie ślagtrafić karwa, chodź w krzooki to pogadamy.

Jurek - 26 marca 2017, 15:13:48 - 095160252038.zabrze.vectranet.pl
do ;) - i nawet w tej bidzie z nędzą jak to ująłeś będziemy bili Was zawsze na głowę

EU.TS - 26 marca 2017, 19:40:14 - p5DF28586.dip0.t-ipconnect.de
Nowy Sącz. W małopolskim mieście żyje ponad sto osób osiągających dochody, które wielu z nas nie mieszczą się w głowie.Konspol, Fakro, Wiśniowski, Koral – duże prywatne firmy, których właściciele od lat są na liście najbogatszych Polaków. Kapital Polski Nowym SąCDU.

Rafel - 27 marca 2017, 10:44:05 - wifin01-192.telbeskid.com.pl
Historycy się znaleźli, załóżcie sobie wątek na jakimś forum i piszczcie o krzyżakach czy Jagielle a tu piszczcie o meczu bo mecz był 25.03.2017r. i co to za teksty ze Sandecja jest żałosna itd. ja rozumiem zazdrość, ale minimum kultury do ludzi którzy wykonują swoja prace się należy.