MNK - 25 marca 2017, 18:53:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Legne - 25 marca 2017, 19:01:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

szuwar - 25 marca 2017, 19:02:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

. - 25 marca 2017, 19:10:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ewidentny. Brawo Bełchatów!

dex - 25 marca 2017, 19:19:40 - *.play-internet.pl
Ilu kiboli Poloni?

yahoo - 25 marca 2017, 19:20:55 - *.centertel.pl
Karny ewidentny, ale bardzo głupi. Tobjasz faulował w niegroźnej sytuacji, nie musiał tego robić piłka opuscilaby plac gry.

www - 25 marca 2017, 19:41:44 - *.216.120.151
Kosiorowski, Cwik, Marczak,Petasz, Wojdyga,

max - 25 marca 2017, 19:48:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poloni 45 ludzi

widzlive - 25 marca 2017, 20:08:27 - *.218.158.62
Tym razem szczęście uśmiechnęło się do GKSu, odwrotnie niż dwa tygodnie temu w meczu z Polonią Bytom. Generalnie poziom słabiutki, odzwierciedlający pozycję obu drużyn w tabeli. Pierwsza połowa totalna kopanina w środku pola. Godne odnotowania dwie sytuacje. Już w 1 minucie defensywa Polonii popełniła błąd i Flaszka przelobował Tobjasza, ale obrońca wybił piłkę lecącą do bramki. Kilkanaście minut później Bruchajzer widowiskowo wybił bombę z wolnego (40 metrów). Druga połowa trochę lepsza. Pierwsza akcja i 1-0. Papikijan złapał na linii końcowej beznadziejną piłkę i z obrońcą gości na plecach dograł na 11 metr do Flaszki, który pokonał Tobjasza. Górnicy mieli jeszcze kilka dobrych okazji, ale w 66 minucie było 1-1. Wychowanek Bełchatowa, od lat grający w Warszawie, Krystian Pieczara (wyróżniający w ofensywie, bezsprzecznie najgroźniejszy Polonista) będąc ok. 16 metrów od bramki z pewnością nie trafił w piłkę tak jak chciał i ta lekko turlając się przeszła pod brzuchem Bruchajzera i wpadła do bramki. Wielbłąd bramkarza miejscowych to mało powiedziane! Do końca trwała walka w środku pola. Trenerzy robili zmiany. Nikt nie wie dlaczego Kaczmarek przy wyniku 1-1 wpuścił na plac defensywnego Pisarczuka, a nie kogoś ofensywnego (Ciechańskiego, Maciejewskiego...)! Chyba grał na utrzymanie wyniku! Na szczęście dla Bełchatowa w ostatniej akcji meczu Grolik pobiegł za mocną, prostopadłą piłką w pole karne i w zderzeniu z Tobjaszem padł na linii końcowej. Czy był karny? Goście nie protestowali, więc chyba był faul. Rachwał mocno po ziemi w prawy róg i fartowne 2-1. To co los zabrał 11 marca (z Polonią Bytom 0-1 w ostatniej minucie), tym razem oddał.
Obie drużyny zagrały słabiutko i z takim poziomem będą miały kłopot z utrzymaniem. W Polonii najlepszy K. Pieczara, a w Bełchatowie fajnie prezentował się młody Marcin Ryszka.

j23 - 25 marca 2017, 20:08:50 - *.warszawa.vectranet.pl
Polonisci co tak cicho siedzicie,miałbyć awans i co?

WE - 25 marca 2017, 20:48:43 - *.opera-mini.net (*.47.195.241)
Beznadziejny Gołaszewski twardo trzyma się koryta, to co kopacze Polonii grają to żenada!

??? - 25 marca 2017, 21:27:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS ma zamiar grać w III lidze bez bramkarza? Bruchajzer rozdaje prezenty na prawo i lewo, jak Mikołaj na gwiazdkę. Farfocel wpuszczony w Opolu. Teraz bramka z niczego dla Polonii. Z takim bramkarzem GKS może się nie utrzymać.

0xKtośx> - 25 marca 2017, 21:37:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja nic nie mam do polonii polonia sobie gra i utrzymacie się w lidze za rok wejdziecie spokojniee to po co ktoś pisze o jerzy engel trener ma misje utrzymać się a pózn9iej pomyśla bedą nowe zmiany i polonia wróci do nowej ligi

gutis - 25 marca 2017, 21:51:50 - *.dynamic.chello.pl
Słabo w Bełchatowie, widać, że nie ma co tam już organizować większej piłki, skoro na taki mecz przychodzi 1000 osób, zwykła prowincja.

lacoste - 25 marca 2017, 22:52:51 - *.dolsat.pl
A dla kogo maja przychodzis? Dla Poloni?

lacoste - 25 marca 2017, 22:56:40 - *.dolsat.pl
widzlive --------- A to w GKS ie trenerem jest niejaki Kaczmarek? Ooooo to jakosc nowosc Dziecko wracaj do klockow

Do lacoste - 26 marca 2017, 7:30:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poza pomyłka trenera relacja widzlive bardzo dokładna i prawdziwa. A kolega lacoste dlaczego nie ruszył na mecz. Czyzby d... przykleila sie do fotela od komputera?

@gutis - 26 marca 2017, 8:22:37 - *.centertel.pl
Akurat Bełchatów to ma czwartą najwyższą frekwencję w tej lidze (rowniez wyższą od Polonii ze stolicy). Są inne drużyny, o których można powiedzieć że nie zasługują na granie w tej lidze.

Pietrek - 26 marca 2017, 8:51:12 - *.146.9.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Polonia na dnie,engel jr do dymisji,pilnie zmiana trenera,gdzie ten awans,no gdzie????

Kibic P - 26 marca 2017, 8:56:13 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Polonię nie czeka nic dobrego dopóki nie pozbędzie się klanu Engelów. Tym panom już dziękujemy.

norbs - 26 marca 2017, 11:04:31 - *.chello.nl
dzięki za super relacje @widzlive!

... - 26 marca 2017, 11:37:08 - *.146.10.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe, dlaczego ten skorumpowany klubik, o którego handlowaniu meczami nawet wróble ćwierkały, a niedawno dziesięciu kopaczy usłyszało prawomocne wyroki nigdy nie zaznał karnej degradacji...

Nero - 26 marca 2017, 13:10:45 - *.jmdi.pl
Brawa dla kibiców Polonii. Przyjechali i oprócz bluzgów na Legię i gospodarzy niczym szczególnym się nie wykazali. Na wyjazdach leczą kompleksy, a w Warszawie próżno ich szukać

??? - 26 marca 2017, 14:20:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@widzlive - jak na 3 poziom rozgrywek, mecz stał na wysokim poziomie, a na pewno 2 połowa. Autorowi relacji zabrakło obiektywizmu.

Zdziwiony - 27 marca 2017, 15:35:14 - *.146.10.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nero jacy kibice ? To zakompleksieni muranowa mieszkańcy . Jedynie 180 km od Warszawy mogą cos wykrztusić . Bo do stolicy nie wchodzą . Teraz może PiS włączy muranow do Warszawy .