28 marca 2017, 19:14:56 - dyrovski
Reprezentacja młodzieżowa: Czterech graczy Lotto Ekstraklasy wystąpiło w meczu Słowacja - Serbia

Jaroslav Mihalík i Tomáš Vestenický z Cracovii oraz Lukáš Haraslín i Vanja Milinković-Savić z Lechii Gdańsk zagrali w swoich reprezentacjach młodzieżowych w meczu towarzyskim, w którym Słowacja wygrała z Serbią 2-1 (0-0).

28 marca 2017, 17:20 - Senica (NTC Senec)
Słowacja 2-1 Serbia
László Bénes 58, Adam Zreľák 61 - Sergej Milinković-Savić 65

żółte kartki: László Bénes, Tomáš Vestenický (Słowacja).

sędziował: Sándor Andó-Szabó (Węgry).

Mihalík, który asystował przy pierwszym golu Słowaków, został zmieniony w 80. minucie przez Vestenickiego, a Milinkovicia-Savicia w przerwie zastąpił Filip Manojlović. Haraslín rozegrał całą drugą połowę, wchodząc za Nikolasa Špalka.

Na liście rezerwowej gospodarzy pozostał Lukáš Čmelík (Piast Gliwice), zaś w ścisłej kadrze Serbii na mecze towarzyskie nie znalazł się powołany jeszcze w grudniu Vanja Marković (Korona Kielce).

Selekcjonerem reprezentacji Słowacji jest były szkoleniowiec Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

źródło: własne / onlajny.eu

Sinisa - 28 marca 2017, 19:18:41 - *.dynamic.mm.pl
Nie dopisaliscie, ze zawodnik Lechii Gdansk strzelil bramke. Nietypowe to dosc gdy bramkarz strzela gola (nawet jesli to tylko honorowe trafienie). Dobry zakup Torino.

yolo - 28 marca 2017, 20:43:25 - *.hsd1.il.comcast.net
wlasnie dziwie sie czemu lechia nie sprobuje savicia na pomocy albo jako napastnika. w tym meczu udowodnil ze strzelac potrafi.

nowak - 28 marca 2017, 20:47:11 - *.adsl.inetia.pl
Brawo!Strzelil bramke mimo ze zszedl po 1 polowie!Tak sie rodza gwiazdy!

rozbawiony - 28 marca 2017, 22:11:19 - *.centertel.pl
przecież ten milinkowic - savic dostał kare kilku meczów...

aaa - 29 marca 2017, 3:50:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zszedł w przerwie, ale strzelił gola wykopem z parkingu, jak niegdyś peruwiański bramkarz z ekwadoru w meczu Polska - Kostaryka na Cichej w Chorzowie.

LEO - 29 marca 2017, 22:15:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl