1 kwietnia 2017, 15:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)
Błękitni Stargard Szczeciński 0-2 Rozwój Katowice

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek (63, 9. Sebastian Inczewski), 3. Piotr Wojtasiak (89, 13. Karol Orłowski), 16. Patryk Skórecki, 14. Robert Brzęczek (63, 8. Mateusz Czapłygin), 18. Wojciech Fadecki - 10. Bartosz Flis (75, 20. Michał Magnuski).

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 6. Damian Mielnik, 3. Michał Czekaj, 19. Sebastian Murawski, 26. Bartosz Sobotka (68, 18. Marcin Kowalski) - 25. Filip Kozłowski (61, 11. Dawid Przezak), 27. Michał Płonka (64, 14. Bartosz Jaroszek), 9. Grzegorz Fonfara, 21. Bartosz Rutkowski (70, 16. Michał Trąbka), 15. Grzegorz Marszalik - 7. Damian Kowalczyk.

żółte kartki: Liśkiewicz, Inczewski - Czekaj, Murawski, Mielnik, Marszalik.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
widzów: 362.

W 45. minucie Bartosz Flis (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Soliński obronił).

NK - 1 kwietnia 2017, 16:57:52 - *.dynamic.chello.pl
Gra dramat, ale cieszą 3 pkt. Brawo Solin, brawo Fifi!

NK - 1 kwietnia 2017, 17:00:17 - *.dynamic.chello.pl
Ale no tak to powinno wyglądać z naszą kadrą, że nawet gdy idzie tak sobie to klepiemy ogórków

vasef - 1 kwietnia 2017, 17:02:18 - *.dynamic.chello.pl
niespodzianka czy zwykły handelek?

Dziadzia - 1 kwietnia 2017, 17:03:18 - *.centertel.pl
Z Takimi ogórkami przegrać. Mając rzut karny do szatni!!! Dramat Błękitny

Pablo - 1 kwietnia 2017, 17:16:42 - *.dynamic.chello.pl
Udany rewanż za pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w rundzie jesiennej.
Nie liczy się gra, ważne są 3 punkty.
Jak to mówi trener Krawiec lepiej brzydko wygrać niż ładnie grać i tracić punkty.

mentaat - 1 kwietnia 2017, 17:30:49 - *.play-internet.pl
Rozwój zagrał jak dojrzała ekpia... Odroboina szczęścia dopisała a w drugiej połowie Błękitni niby atakowali, ale byli bezradni wobec obrony i Solińskiego... Tak się wygrywa mecze w takiej lidze! Mogło być nawet 3:0, le się chłopaki pogubili w kontrze... Tak trzymać!

vxc - 1 kwietnia 2017, 19:40:22 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma się co podniecać. Błękit widzi, ze z awansu nici, więc czas podreperować budżet.Zresztą widać, że inni czynią podobnie, więc cudów dużo więcej i będzie przybywać. A PZPN ŚPI.

hammerblow - 1 kwietnia 2017, 19:49:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rozwój

mentaat - 1 kwietnia 2017, 20:37:27 - *.play-internet.pl
Błękitni to niech się lepiej przez ramię oglądają bo za 2 kolejki mogą wylądować w strefie spadkowej

luki - 2 kwietnia 2017, 10:18:41 - *.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu nielicznych kibiców Rozwoju, którzy byli wczoraj w Stargardzie dziękuję osobom z klubu Błękitni za sprawne załatwienie spraw związanych z możliwością obejrzenia meczu. Pozdrawiam także kibiców tego klubu z jakimi mogliśmy się spotkać i porozmawiać w czasie tego meczu. Jeśli będzie taka możliwość to zapraszamy na mecz w Katowicach. A co do meczu to znów można powiedzieć, że w tej drużynie jest dużo więcej ambicji niż można było to zobaczyć w niejednym meczu rundy jesiennej. Ważnym momentem na pewno był moment obronienia rzutu karnego przez Bartosza Solińskiego. Chyba wtedy wstąpiła większa wiara w możliwość zgarnięcia całej puli. I jeszcze jedna prośba do kibiców drużyny ze Zgody aby licznie przybyli na mecz z Olimpią Zambrów i wsparli drużynę. Wczoraj jeden z kibiców Błękitnych zapytał mnie czy u nas zawsze tak mało ludzi na trybunach.

luki - 2 kwietnia 2017, 11:21:47 - *.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu nielicznych kibiców Rozwoju, jacy byli w dniu wczorajszym w Stargardzie dziękuję osobom z biura Błękitnych za sprawne załatwienie spraw związanych z możliwością obejrzenia meczu. Pozdrawiamy także kibiców Błękitnych, z którymi spotkaliśmy się na trybunie rodzinnej. Jeśli będzie taka możliwość to zapraszamy na mecz do Katowic. A co do meczu to na pewno ważnym momentem był rzut karny obroniony przez Bartka Solińskiego. Ten moment dał chyba wiarę w to, że można zgarnąć całą pulę. I jeszcze prośba do kibiców klubu ze Zgody aby w najbliższą sobotę jak najliczniej wsparli Rozwój w meczu z Olimpią Zambrów

penny - 2 kwietnia 2017, 23:15:05 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Błekit! No to walka o utrzymanie niestety.

przemekka - 3 kwietnia 2017, 13:34:34 - *.minivsat.net (*.17.1.58)