[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


1 kwietnia 2017, 16:59:11 - Jagiel
II liga: Odra O. 1-1 Legionovia

1 kwietnia 2017, 15:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 1-1 Legionovia Legionowo
Marcin Wodecki 34 - Krystian Wójcik 62 (k)

Odra: 1. Tobiasz Weinzettel - 22. Bartosz Sobczyński (53, 4. Aleksander Kowalski), 23. Mateusz Peroński, 24. Mateusz Bodzioch, 8. Rafał Brusiło - 99. Marek Gancarczyk, 21. Marcin Niemczyk (80, 14. Marcin Stasiowski), 6. Tomasz Wepa, 86. Gabriel Nowak, 88. Marcin Wodecki (64, 93. Mateusz Wrzesień) - 20. Szymon Skrzypczak (59, 16. Dawid Wolny).

Legionovia: 33. Adam Wilk - 16. Mikołaj Grzelak (75, 14. Patryk Koziara), 26. Siniša Borenovič, 4. Aleksandar Bajat, 2. Krystian Miś (59, 28. Konrad Zaklika) - 6. Maciej Goliński, 23. Jan Malík, 19. Krystian Wójcik (63, 9. Daniel Kraska), 7. Paweł Garyga, 22. Wojciech Kalinowski - 10. Mateusz Kwiatkowski.

żółte kartki: Peroński, Wepa - Kalinowski.

sędziował: Piotr Łęgosz (Włocławek).
widzów: 1200.


źródło: własne / Odra Opole / Legionovia Legionowo

REKLAMA

super - 1 kwietnia 2017, 17:02:01 - 129.hosts214.ostrowski.pl
brawo Odra, awans co raz blizej ahaha

FokerOKS - 1 kwietnia 2017, 17:04:04 - n14-04-07.opera-mini.net (94.254.144.12)
Skandal! Takiego karnego gwizdac! Dla Odry powinien zagwizdac przynajmniej trzy!!! Lepiej niech się ten "sędzia" w Opolu nie pokazuje. To czwarty (przynajmniej) nie uczciwy karny przeciwko Odrze w sezonie!
Mecz wyrównany, obie druzyny z sytuacjami ale powinnismy to wygrac. Niestety sedzia na to nie pozwolił. I Liga OKS!

O matko z - 1 kwietnia 2017, 17:10:04 - n19-04-03.opera-mini.net (78.10.208.240)
I co teraz?

Łukii - 1 kwietnia 2017, 17:19:17 - 188.146.142.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędziowal dziś przeciwko Odrze i to było widoczne a to swoją drogą. Ja jako kibic Odry oceniam że my gramy słabo. Nie ma " klepki" coś tam z kontry. Dramat.

REKLAMA

mekd1997 - 1 kwietnia 2017, 17:20:49 - fjb245.internetdsl.tpnet.pl
Mam nadzieję,że po tym meczu Jan Furlepa poda się do dymisji. Jeżeli sam tego nie zrobi, to Zarząd podejmie męską decyzję. Za tydzień przegrana w Rybniku, a później porażka z Siarką i koniec marzeń o awansie. Jest jeszcze czas ... za dwa tygodnie będzie za późno.

Hejt - 1 kwietnia 2017, 17:26:03 - aesy28.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu-Odry przez pierwsze 20 minut nie było na boisku. Ogólnie Odra raczej słabo-Sobczyńskiego gra to dramat, najlepsi Brusiło i M. Gancarczyk który nie mógł się wstrzelić w światło bramki. Sędzia-brak słów na takie drukowanie przeciwko Odrze. Legionowo coś tam grało ale szału nie było.

? - 1 kwietnia 2017, 17:38:36 - user-94-254-164-107.play-internet.pl
M.Gancarczyk najlepszy? Wolne żarty.

Fanatyk192 - 1 kwietnia 2017, 17:45:49 - user-94-254-179-61.play-internet.pl
A My Lidera Mamy i Nigdy go juz nie oddamy !!! Tylko Raków Częstochowa!!• 1.Raków 2.Odra Opole 3. Radomiak. 4.Puszcza lub Siarka. Bliżej obstawiam Puszczę Niepołomice. Tak będzie wyglądać tabela końcową.

OKS Odra - 1 kwietnia 2017, 18:04:47 - 89-77-29-9.dynamic.chello.pl
Nie wazne kto ma lidera, wazne kto awansuje z trzech pierwszych miejsc. Odra mecz słaby, ale karny wątpliwy bardzo. Pare setek było, wyszlo jak zwykle. Czyzby zaczal sie kryzys? Nie maja sil biegac,zero zgrania, Legionovii sie chciało grac i pilka jak po sznurku.

Odrzanin - 1 kwietnia 2017, 18:04:50 - public-gprs188488.centertel.pl
Widzę że niektórych jeszcze trzyma gorące głowy,spokojnie. Przyjechała do nas naprawdę dobra drużyna. Udało się ugrać 1 punkt i to jest OK. Niedosyt jest ale taki to sport sobie wybraliśmy Będzie dobrze, musimy im dopingować a nie zwalniać trenera. Gramy o 1 ligę. Hej OKS!!!

L I P E K - 1 kwietnia 2017, 18:07:23 - 77-254-9-10.adsl.inetia.pl
Brawo Drużyna Trenerzy i Zarząd z Parkowej

żylka - 1 kwietnia 2017, 18:10:27 - i65043.upc-i.chello.nl
Odra i tak wejdzie. Pozdrowienia z Kluczborka

jf - 1 kwietnia 2017, 18:25:28 - 178-37-55-234.adsl.inetia.pl
Sędzia złodziej. Dał prezent gościom a dla Odry karnego nie dał choć powinien. Szkoda że nas znowu sędziowie okradają. Gol Wodeckiego stadiony świata. Odra grała dobrze choć środkowi pomocnicy często tracą piłkę na własnej połowie a nasi napastnicy nie mieli ani jednej sytuacji bramkowej.

Borat - 1 kwietnia 2017, 19:26:15 - user-94-254-189-86.play-internet.pl
Jestem za Rakowem, ale na pewno awansujecie.

REKLAMA

Jacek Nys - 1 kwietnia 2017, 20:29:20 - user-94-254-145-177.play-internet.pl
Wydrukowany kolejny karny z kapelusza przeciwko Odrze to był duży błąd że Wójcik wyborach na prezesa pzpn głosował na byłego właściciela Polonii Warszawa

bis - 1 kwietnia 2017, 22:29:04 - 188.146.72.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karny może z kapelusza, ale po to Odra lideruje, by w całym meczu, o 3 gole więcej strzelić od jakiejś Legionovii, a nie liczyć na fuksa. Awans Opole ma w kieszeni.
Poza tym za wielu chętnych nie ma. Może jeszcze Raków.

GKsJ.Zdrój - 1 kwietnia 2017, 22:54:03 - 85.195.104.170 (unknown)
słabo Opole

Hass88 - 2 kwietnia 2017, 0:26:28 - 143.179.25.70
Mam nadzieje że w Radiomiu znajdą się pieniàdze na awans . To samo tyczy się Częstochowy bo dość już marazmu na kibicowskim szlaku ...
Patrząc przez pryzmat atrakcyjności spotkań to tylko Odra , Raków i Radomiak choć z chęcią zamienił bym ekipy na R BYTOMSKIĄ POLONIĄ

ole - 2 kwietnia 2017, 8:34:32 - afhy61.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bis
Nie jakieś Legionovii tylko Klubu Sportowego Legionovia Legionowo Naucz się poprawnej nazwy piłkarskiej zespołu

@ole - 2 kwietnia 2017, 9:26:59 - 194.29.180.65
Dokładnie, szanować się należy . Nawet jeśli Oderka wpadła w lekką zadyszkę to mam nadzieję, że na chwile. Jeżeli Beniaminek trzecioligowy awansuje dalej, do pierwszej ligi, będzie to duży sukces dla drużyny, a zarazem prestiż dla miasta Opola. Pozdrawiam !

stanlej - 2 kwietnia 2017, 9:45:57 - agao103.ipv4.supernova.orange.pl
W końcu to był primaaprilis. Trzeba było zażartować z kibiców.

loko - 2 kwietnia 2017, 12:13:54 - customer-ip-91-227-105-231.ipv.net.pl
Dlaczego nie ma dziś żadnego komentarza, po meczu Mksu z Gornikiem? Tradycją było smarowanie Kluczborka po meczu. Hejterzy gdzie wy jesteście?

Edzio - 2 kwietnia 2017, 19:05:30 - 172.58.11.122
Do loko@ Sami sobie klody podstawiacie, poniewaz wygraliscie tylko z druzyna na ktora chcecie jezdzic po spadku MKS-U do 2 ligi, Ale jak Gornik nie awansuje, przez ta porazke, to mecze Zaboli beda mniej interesujace. No chyba, ze znowu ten najwazniejszy bedzie przeciwko Odrze

Klos-Novia - 3 kwietnia 2017, 16:13:35 - host-176-241-242-116.jmdi.pl
Klub Sportowy Legionovia Legionowo rok założenia 1930.Odra Opole rok założenia 1945.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: