1 kwietnia 2017, 17:18:34 - dyrovski
Trzy gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił trzy gole dla Bayernu w wygranym 6-0 (2-0) meczu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi z Augsburgiem. Reprezentant Polski, który asystował przy drugiej i czwartej bramce, ma na koncie 24 ligowe trafienia.

1 kwietnia 2017, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 6-0 FC Augsburg
Robert Lewandowski 17, 55, 79, Thomas Müller 36, 80, Thiago Alcântara 62

żółte kartki: Dominik Kohr, Christoph Janker (Augsburg).

sędziował: Christian Dingert (Południowy Zachód).
widzów: 75 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Bayern jest liderem ligi z 65 punktami. Polak i Pierre-Emerick Aubameyang z 24 golami są liderami klasyfikacji strzelców.

sdf - 1 kwietnia 2017, 17:20:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mało

mila - 1 kwietnia 2017, 17:25:11 - *.adsl.inetia.pl
Słabo.Dwa karne sędzia nie chciał widzieć.

D... - 1 kwietnia 2017, 17:25:33 - *.adsl.inetia.pl
Miał dzisiaj Lewy dzień konia: 3 bramy i 2 asysty w meczu Bundesligi to wynik indywidualny mówiący sam za siebie. Brawo on

Siena - 1 kwietnia 2017, 17:40:52 - *.146.11.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zawodnik kolejki.

Kiker - 1 kwietnia 2017, 17:59:48 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Pewnie Kiker da mu ocenę 1 :-( Niemcy go nie lubią i zawsze jak dobrze zagra to dostaje ocenę 1 albo 2 :-(

Kukiel - 1 kwietnia 2017, 18:01:39 - *.166.131.78
@Siena, pewnie tak, bo patrzą na statystki. Ale z przebiegu gry był najsłabszy bo marnował okazje, które co chwilę wypracowywali koledzy.

Adam - 1 kwietnia 2017, 18:04:35 - *.dynamic.chello.pl
Ty Kiker, zanim coś napiszesz pomyśl proszę. W Niemczech tak jest, że im niższa ocena to jest lepsza (od 6 do 1), gdzie 1 oznacza klasę światową. Ja bym się nie obraził gdyby Lewandowski co kolejkę miał "niemiecką pałę" (czyli notę 1). Pozdrawiam.

Fan - 1 kwietnia 2017, 18:07:06 - *.137.17.55
Myślałem że wszystkie sześć Lewy strzelił

@@@ - 1 kwietnia 2017, 18:13:20 - *.20-1.cable.virginm.net
Słabo, Bayern spadek, pewne info! Zapiszcie to!

kapuś - 1 kwietnia 2017, 18:16:31 - *.play-internet.pl
dajcie spokój. dla Polski hatricka to tylko z Gibraltarem ale dla niemców to strzela

Do Kukiel - 1 kwietnia 2017, 18:30:36 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak tak najsłabszy z 3 bramkami i 2 asystami :D Cebulaki nigdy nie zawodzą swoją głupotą.

oko - 1 kwietnia 2017, 18:37:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no nie tylko, z tego co pamiętam to strzelił też Gruzji i Danii ;)

ast - 1 kwietnia 2017, 21:50:09 - *.mtm-info.pl
cytując klasyka... asysta do Alcantary to truskawka na torcie ;-)))) Lewy pozamiatał mecz oraz tytuł grajka kolejki.

ducze - 1 kwietnia 2017, 22:00:25 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Lewy Mega Kozak!!!!!

g - 1 kwietnia 2017, 22:42:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słabiak, kiedyś strzelał po 5 goli w 9 minut albo 4 takiemu Realowi, stoczył się.

do Adam - 2 kwietnia 2017, 7:57:40 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Dobrze że nam wytłumaczyłeś. To był żart, człowieku.
Swoją drogą, Lewy pierwszą bramkę huknął tak że wzrokiem za piłką nienadążysz. Asysta piętką też piękna. Ten gość jest niesamowity. Jak Małysz w skokach, tak Robert Lewandowski w piłce, ruszył w Polsce wszystko z kopyta. Szacun.