[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


1 kwietnia 2017, 19:51:24 - koofel
Nice I liga: Stomil 3-2 Wisła Puławy

1 kwietnia 2017, 18:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 3-2 Wisła Puławy
Grzegorz Lech 32, Rafał Kujawa 36 (k), Jarosław Ratajczak 74 - Konrad Szczotka 9, Mariusz Idzik 58

Stomil: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 16. Jakub Piotrowski, 21. Łukasz Jegliński (61, 7. Paweł Głowacki), 5. Grzegorz Lech (79, 15. Paweł Wojowski), 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (78, 22. Tomasz Zahorski).

Wisła: 1. Andrzej Witan - 16. Tomasz Sedlewski, 4. Mateusz Pielach, 2. Piotr Żemło, 17. Iwan Łytwyniuk - 7. Jakub Smektała, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek (46, 27. Mariusz Idzik), 25. Konrad Szczotka (46, 31. Toni Kolehmainen), 9. Sylwester Patejuk - 11. Konrad Nowak (78, 18. Piotr Darmochwał).

żółte kartki: Ratajczak, Klepczarek - Szczotka, Łytwyniuk.

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
widzów: 2573.


źródło: własne / OKS Stomil on-line / lajfy.com

REKLAMA

oks - 1 kwietnia 2017, 19:54:41 - apn-77-114-2-228.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko Stomil Olsztyn !

dex - 1 kwietnia 2017, 19:58:57 - user-94-254-227-69.play-internet.pl
Dlaczego Wisła Puławy nie ma żadnych ultrasów ani kibiców jeżdżących na wyjazdy?

kolo - 1 kwietnia 2017, 20:03:28 - 31-178-26-18.dynamic.chello.pl
Brawo Stomil! SPW!

@dex - 1 kwietnia 2017, 20:11:37 - h164139.net.pulawy.pl
https://www.facebook.com/Fanatycy-Wis%C5%82y-Pu%C5
%82awy-203092736377707/?fref=ts

REKLAMA

trewq - 1 kwietnia 2017, 20:14:18 - 89-66-88-205.dynamic.chello.pl
Co z Patorą? Jakaś poważniejsza kontuzja? Czy nie łapie się po prostu do składu?

mn - 1 kwietnia 2017, 20:18:02 - h224087.net.pulawy.pl
@dex 'Fanatycy Wisły Puław' protestują podobno przeciwko klubowi.

Tylman Ewk - 1 kwietnia 2017, 20:33:30 - public-gprs359854.centertel.pl
Jakieś 15-20 osób z Puław pod bramą,ale nie wchodzą. Będzie dojazd na powrocie.

Tylman Ewk - 1 kwietnia 2017, 20:34:33 - public-gprs359854.centertel.pl
Stomil Ponad Wszystko

Damian - 1 kwietnia 2017, 20:36:29 - 77-254-241-45.adsl.inetia.pl
@trewq Z tego co wiem trenuje indywidualnie, miał jakiś uraz.

Damian - 1 kwietnia 2017, 20:39:19 - 77-254-241-45.adsl.inetia.pl
Jak mecz? Ktoś, coś może napisać?

bleh - 1 kwietnia 2017, 20:39:31 - 88.156.204.24.kormoran-net.pl
Byli przed stadionem, ale tak zwana "policja" robiła wszystko by ich nie wpuścić.

Obiektywny - 1 kwietnia 2017, 20:55:30 - 188.146.4.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzisiaj boki obrony w Puławach cieniutko
Co sie dzieje . Czas coś zmienić w składzie
Będzie dobrze

Orkan - 1 kwietnia 2017, 21:12:47 - 188.146.133.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil&Petra&Hutnik NH przyjaciele już zawsze

333 - 1 kwietnia 2017, 21:14:51 - 87-206-124-245.dynamic.chello.pl
Brawo STOMIL ! Pozdrowienia od kibica z Kalisza.

REKLAMA

C - 1 kwietnia 2017, 21:36:13 - user-94-254-225-249.play-internet.pl
Bez Głaza będzie dalej Wisła nabierać.

Ave - 1 kwietnia 2017, 21:45:08 - 92.110.237.211
Mocni jak nigdy! Za rok walczymy o coś więcej! Tylko Stomil!

Kibic - 1 kwietnia 2017, 22:39:40 - 172.56.20.147
Brawo Stomil pozdrowienia z Lomzy

luk - 1 kwietnia 2017, 22:42:08 - 088156004220.olsztyn.vectranet.pl
oby tylko te dlugi pospłacali to bedzie dobrze

EZO TV - 2 kwietnia 2017, 0:25:17 - host-89-228-73-254.dynamic.mm.pl
Szczerze, to słabszy mecz jak wcześniejsze. Mimo wszystko SPW.

Mass - 2 kwietnia 2017, 0:55:36 - dll31.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz, nasz Stomil był lepszy, ale Wisła zaprezentowała się z dobrej strony pomimo porażki.

Kibic Stom - 2 kwietnia 2017, 1:29:35 - 88.156.204.24.kormoran-net.pl
Ktoś pytał o opis meczu. Wygraliśmy 3:2. To się liczy. Początek tragiczny w wykonaniu Stomilu. Niby atakowali a nie strzelali. Ok 10 minuty Puławy pokazały, że nie ma co się czaić i badać przeciwnika tylko trzeba grać szybko. Ekspresowo pobiegli środkiem i bez namysłu strzelili bramkę w pierwszej swojej ofensywnej akcji w meczu. Stomil po stracie bramki grał dalej swoje czyli powoli i przez obrońców, denerwując swoich kibiców. Można było pomyśleć, że chyba nie wiedzą, że nie prowadzą tylko mają bramkę w plecy. Oczy bolały jeszcze dobrych kilkanaście minut. W końcu 30 któraś minuta i Grzesiek Lech odrobił straty. Chwilę później zagranie ręką w polu karnym i mamy karnego. Trochę nerwów ale Rafał Kujawa pewnie strzela i już prowadzenie. Druga połowa znów męcząca dla wzroku. Puławy przemieszczały się płynniej w środku pola. Widać było, że panują nad piłką na środku boiska. Stomil rozgrywał wolno i przez obrońców nie atakując więc prędzej czy później musiała przyjść za to kara. No i padła bramka wyrównująca. Na 3:2 strzelamy chociaż wydawało się, że trzeba było wcześniej strzelać by nie przekombinować akcji jak kilku wcześniejszych gdzie nawet ich nie zakończyliśmy strzałem. Warto jeszcze odnotować potężną bombę Stomilu w poprzeczkę i strzał tuż obok lewego słupka Bramki Wisły Puławy. Poza tym mecz mógł się zakończyć wynikiem 3:4 gdyby nie dwie wybronione sytuacje Piotrka Skiby sam na sam z zawodnikiem Puław. Warto jeszcze zapamiętać zepsutą setkę pięknie wyłożoną przez któregoś z zawodników (nie wiem czy to nasz były zawodnik Darmochwał - nie widziałem dokładnie) i strzeloną fatalnie niecelnie dla Puław ale dla nas na szczęście

a - 2 kwietnia 2017, 8:54:20 - 195.245.104.224
no i po tym zwyciestwie, jak sie tak popatrzy na tabele, to Stomil ma takie same szanse na awans jak i na spadek, hahaha co za liga

rafalski - 2 kwietnia 2017, 9:05:34 - adsm149.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Stomil Jak ktoś wpuszcza Darmochwała pod koniec to tak ma że przegrywa Co innego jak by razem w ataku grał z Nowakiem !

luka - 2 kwietnia 2017, 9:28:40 - public-gprs405516.centertel.pl
A co się dzieje z Poznańskim?Dlaczego nie gra?Bardzo dobry obrońca i skuteczny,na jesień najlepszy strzelec Kotwicy!

A. - 2 kwietnia 2017, 9:38:37 - 89-64-8-121.dynamic.chello.pl
Jak zagrał Piotr Zemło?

Janusz - 2 kwietnia 2017, 10:22:13 - user-94-254-169-55.play-internet.pl
https://www.youtube.com/watch?v=l7MAjgQC65E&featur
e=youtu.be
W 3:43 zasznurowana bramka
Wy w tym Olsztynie to nie tylko gruzowisko a nie boisko ale siatek na bramkach nie macie, że też PZPN dopuszcza do grania. Wstyd i żenada.

zen - 2 kwietnia 2017, 16:11:47 - d211-0.icpnet.pl
Panie trenerze Buczek jak w drugiej polowie pod koniec jest remis to wprowadzamy OBROŃCE wysokiego jakim jest Poznański pytam dlaczego nie wzmacnia na wyjazdach obrone

Obiektywni - 2 kwietnia 2017, 16:23:54 - 92.110.237.211
Patrząc na tabelę i biorąc pod uwagę trzy minusowe punkty Stomilu to kto wie czy by nie włączyli się do walki o coś więcej w tej rundzie. Bo "liderzy" standardowo nie za bardzo palą się do awansu i liga zrobiła się bardzo spłaszczona.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: