C - 1 kwietnia 2017, 21:36:13 - *.play-internet.pl

Ave - 1 kwietnia 2017, 21:45:08 - *.110.237.211

Kibic - 1 kwietnia 2017, 22:39:40 - *.56.20.147

luk - 1 kwietnia 2017, 22:42:08 - *.olsztyn.vectranet.pl
oby tylko te dlugi pospłacali to bedzie dobrze

EZO TV - 2 kwietnia 2017, 0:25:17 - *.dynamic.mm.pl
Szczerze, to słabszy mecz jak wcześniejsze. Mimo wszystko SPW.

Mass - 2 kwietnia 2017, 0:55:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz, nasz Stomil był lepszy, ale Wisła zaprezentowała się z dobrej strony pomimo porażki.

Kibic Stom - 2 kwietnia 2017, 1:29:35 - *.156.204.24.kormoran-net.pl
Ktoś pytał o opis meczu. Wygraliśmy 3:2. To się liczy. Początek tragiczny w wykonaniu Stomilu. Niby atakowali a nie strzelali. Ok 10 minuty Puławy pokazały, że nie ma co się czaić i badać przeciwnika tylko trzeba grać szybko. Ekspresowo pobiegli środkiem i bez namysłu strzelili bramkę w pierwszej swojej ofensywnej akcji w meczu. Stomil po stracie bramki grał dalej swoje czyli powoli i przez obrońców, denerwując swoich kibiców. Można było pomyśleć, że chyba nie wiedzą, że nie prowadzą tylko mają bramkę w plecy. Oczy bolały jeszcze dobrych kilkanaście minut. W końcu 30 któraś minuta i Grzesiek Lech odrobił straty. Chwilę później zagranie ręką w polu karnym i mamy karnego. Trochę nerwów ale Rafał Kujawa pewnie strzela i już prowadzenie. Druga połowa znów męcząca dla wzroku. Puławy przemieszczały się płynniej w środku pola. Widać było, że panują nad piłką na środku boiska. Stomil rozgrywał wolno i przez obrońców nie atakując więc prędzej czy później musiała przyjść za to kara. No i padła bramka wyrównująca. Na 3:2 strzelamy chociaż wydawało się, że trzeba było wcześniej strzelać by nie przekombinować akcji jak kilku wcześniejszych gdzie nawet ich nie zakończyliśmy strzałem. Warto jeszcze odnotować potężną bombę Stomilu w poprzeczkę i strzał tuż obok lewego słupka Bramki Wisły Puławy. Poza tym mecz mógł się zakończyć wynikiem 3:4 gdyby nie dwie wybronione sytuacje Piotrka Skiby sam na sam z zawodnikiem Puław. Warto jeszcze zapamiętać zepsutą setkę pięknie wyłożoną przez któregoś z zawodników (nie wiem czy to nasz były zawodnik Darmochwał - nie widziałem dokładnie) i strzeloną fatalnie niecelnie dla Puław ale dla nas na szczęście

a - 2 kwietnia 2017, 8:54:20 - *.245.104.224
no i po tym zwyciestwie, jak sie tak popatrzy na tabele, to Stomil ma takie same szanse na awans jak i na spadek, hahaha co za liga

rafalski - 2 kwietnia 2017, 9:05:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Stomil Jak ktoś wpuszcza Darmochwała pod koniec to tak ma że przegrywa Co innego jak by razem w ataku grał z Nowakiem !

luka - 2 kwietnia 2017, 9:28:40 - *.centertel.pl
A co się dzieje z Poznańskim?Dlaczego nie gra?Bardzo dobry obrońca i skuteczny,na jesień najlepszy strzelec Kotwicy!

A. - 2 kwietnia 2017, 9:38:37 - *.dynamic.chello.pl
Jak zagrał Piotr Zemło?

Janusz - 2 kwietnia 2017, 10:22:13 - *.play-internet.pl
e=youtu.be
W 3:43 zasznurowana bramka
Wy w tym Olsztynie to nie tylko gruzowisko a nie boisko ale siatek na bramkach nie macie, że też PZPN dopuszcza do grania. Wstyd i żenada.

zen - 2 kwietnia 2017, 16:11:47 - *.icpnet.pl
Panie trenerze Buczek jak w drugiej polowie pod koniec jest remis to wprowadzamy OBROŃCE wysokiego jakim jest Poznański pytam dlaczego nie wzmacnia na wyjazdach obrone

Obiektywni - 2 kwietnia 2017, 16:23:54 - *.110.237.211
Patrząc na tabelę i biorąc pod uwagę trzy minusowe punkty Stomilu to kto wie czy by nie włączyli się do walki o coś więcej w tej rundzie. Bo "liderzy" standardowo nie za bardzo palą się do awansu i liga zrobiła się bardzo spłaszczona.